Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Sisar

Odnośnie tłoku to ja tylko uprzejmie poinformuję, że pojechałem na ostatni tydzień wakacji przypomnieć sobie Chorwację (na Istrię bo najbliżej) i o mało co się wszyscy nie popłakaliśmy z powodu niezliczonych tłumów będących tam zawsze i wszędzie, nie będę wnikał w szczegóły ale ostatecznie skończyliśmy w hotelu, a zestaw na parkingu. To jest niewyobrażalne jak można wypoczywać w takiej ciasnocie.. Na kempingach byliśmy trzech i na każdym zero prywatności - parcele malutkie a przez okno mozna zaglądać do sąsiada do przyczepki - co za bezsens! Mieliśmy już nawet w nocy wracać do Polski - tak bylismy zdesperowani, ale oststecznie skończyliśmy w hotelu w jakimś Rabac gdzie wyjść na dwór to tez było przeżycie bo i na deptaku i na plażach ludzie jak sardynki w puszcze. 1,5 kilometra szliśmy wzdłuż plaży żeby znaleźć dwa puste leżaki, na którego jak się położyłem to prawym łokciem stykałem się z niemcem, a lewym z włochem - po prostu super, a najlepsze to jest to, ze ludzi to bawi!? Dobrze, że na początku wakacji byliśmy jak zwykle w Grecji gdzie było puściutko bo bym nie odżałował swojego chorwackiego urlopu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
gusia-s

W lipcu nie było takiego tłoku na Istrii a zapusciwszy się w głąb półwyspu to często byliśmy jedynymi osobnikami i to było fantastyczne :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi