Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

.. czy ktoś z Was mo że polecić ciekawą trase z Poznania do Dubrovnika?

@mackoPoznań

W dowolnym miejscu podłącz się do naszej trasy < do Dubrovnika zostało tylko 28km

Klikaj na naniesione na mapie lub w panelu znaczniki informacji znajdziesz info.

... na przykład do Cieszyna < zerknij

 

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Gdzie i kiedy ruszasz TOM?

Ja teraz w Boże Ciało (czwartek) startuję.

Ja w czwartek to jadę na Langoszę, a na wakacje to jeszcze nie wiem :niewiem:

mam sytuację w domu która na razie nie pozwala mi sprecyzować planów wakacyjnych,

ale Słowację plus ewentualnie Węgry to raczej odwiedzę, co do Chorwacji to jeszcze nie wiem.

Wakacje mam od 26 lipca tak więc troszkę czasu jeszcze mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, a jakie regiony byście polecili, może nawet kempingi początkującemu użytkownikowi przyczepy? Interesuje mnie Chorwacja z rodzinką dzieci 6 i 4 lata.... To nasza pierwsza wyprawa zagraniczna,  start z Gdyni!! Także przejazd przez Polskę będzie chyba najtrudniejszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, a jakie regiony byście polecili, może nawet kempingi początkującemu użytkownikowi przyczepy? Interesuje mnie Chorwacja z rodzinką dzieci 6 i 4 lata.... To nasza pierwsza wyprawa zagraniczna,  start z Gdyni!! Także przejazd przez Polskę będzie chyba najtrudniejszy...

Witaj,

Macie juz jakies wstępne plany? My rownież planujemy wyjazd ok 4 sierpnia i rownież pierwsza wyprawa z przyczepą poza granicę chociaż Cro juz odwiedzaliśmy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

podepne sie pod temat, tez planuje wyjazd do CRO po 9 sierpnia, bylam w zeszlym roku na Istrze, ale nie mam pojecia gdzie jechac w tym roku :( w zeszlym roku mielismy rezerwacje, ale w tym chcemy jechac w ciemno 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

podepne sie pod temat, tez planuje wyjazd do CRO po 9 sierpnia, bylam w zeszlym roku na Istrze, ale nie mam pojecia gdzie jechac w tym roku :( w zeszlym roku mielismy rezerwacje, ale w tym chcemy jechac w ciemno

Pozdrawiam

Polecam okolice Trogiru. Np kemping Labadusa na wyspie Ciovo. Jeden z ładniejszych rejonów, ciekawy do zwiedzania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

podepne sie pod temat, tez planuje wyjazd do CRO po 9 sierpnia, bylam w zeszlym roku na Istrze, ale nie mam pojecia gdzie jechac w tym roku :( w zeszlym roku mielismy rezerwacje, ale w tym chcemy jechac w ciemno

Pozdrawiam

A gdzie byłaś i jakie wrażenia?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylam niedaleko Rovinij na kempingu Vestar, kemping dosc fajny ale mysle ze dosc drogi..... moze morze troche nie takie, bo jest zatoka i troche piasku na dnie, wiec ciagle woda metna, plaza z kamyczkami :) bylam  czerwiec-lipiec i pogoda jakas taka byla....i burze i ulewa i traba powietrzna w oddali na morzu, a nawet dwie, Rovinij piekne miasteczko, warto zobaczyc, blisko do Wenecji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam okolice Trogiru. Np kemping Labadusa na wyspie Ciovo. Jeden z ładniejszych rejonów, ciekawy do zwiedzania.

Labadusa naprawdę piękny tylko dojazd ciężki i brak prądu po 22 (przez dzień jest z agregatu) :) W tym roku udało nam się tam "doczołagać" w dwóch autach po przejeździe przez Trogir sprzęgła spalone do granic wytrzymałości przy mijaniu się pod górkę z innym zestawem, a mi się udało pierwszy raz zahaczyć spodem tylnego zderzaka wjeżdżając w drogę na kemping.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Labadusa naprawdę piękny tylko dojazd ciężki i brak prądu po 22 (przez dzień jest z agregatu) :) W tym roku udało nam się tam "doczołagać" w dwóch autach po przejeździe przez Trogir sprzęgła spalone do granic wytrzymałości przy mijaniu się pod górkę z innym zestawem, a mi się udało pierwszy raz zahaczyć spodem tylnego zderzaka wjeżdżając w drogę na kemping.:)

Trogir zakorkowany ale tak było zawsze. Kiedyś z wyspy w drogę powrotnę w sierpniu wyjeżdżaliśmy z 1,5h. Znając te realia trzeba z przyczepą uciekać / dojechać na miejsce najlepiej przed godziną 8. Wiem jest tam jedno miejsce asfaltem pod górę kiedyś mijałem się z autobusem :)

 

Kilka razy byłem w Chorwacji i gdybym miał obudzony w środku nocy wymienić jeden camping to chyba wskazał bym Labadusę. Mały nie ma tam tłoku. Ma własną niezatłoczoną plażę z cieniem. Sąsiaduje z przepięknym Trogirem i Splitem. Dobra cena. W lipcu bliżej północy gasili generator więc nawet gazu mi się w lodówce nie chciało odpalać wytrzymywała do rana. Ale fakt dojazdu nie polecam początkującym.

 

Bartek już czas na Grecję, ja już dorastam do pomysłu powrotu na greckie plaże. Chorwacja zrobiła się za droga i przeludniona w sezonie :(

Edytowane przez witus (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Bartek już czas na Grecję, ja już dorastam do pomysłu powrotu na greckie plaże. Chorwacja zrobiła się za droga i preludniona w sezonie :(

W pełni się z Tobą zgadzam, też zaczynam coraz poważniej nad tym myśleć. Jako ciekawostka piwo w butelce już bez kaucji w Puli w markecie przy kempingu kosztowało w tym roku 11kun czyli jakieś 6pln :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pełni się z Tobą zgadzam, też zaczynam coraz poważniej nad tym myśleć. Jako ciekawostka piwo w butelce już bez kaucji w Puli w markecie przy kempingu kosztowało w tym roku 11kun czyli jakieś 6pln :)

Ceny przymarketowe to inna sprawa ja jeździłem na większe zakupy do lidla, a w przymarketowych to tylko artykuły pierwszej potreby owoce, piwo (pojedyncze) i papierosy ;) Zastanawiam się jak żyją lokalesi bo ceny w sklepach gdzie bywają turyści są z 40% wyższe. W CrO widać to najbardziej, nie spotkałem się z tym w tak widoczny sposób w innych krajach.

 

Do Grecji jest wyjątkowo nudny dojazd, najlepiej jechać w 2-3 zestawy.

Edytowane przez witus (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.