Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Przed wakacjami to wszędzie jest luźniej niż w czasie wakacji  :]

Na KrK nie byłam to się nie znam  :niewiem:

Chyba w ubiegłym roku Pierzasty był, więc trza go do odpowiedzi wywołać jak tam z kempingami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na KRK są kempingi i rotacja jest bduża. byliśmy i codziennie inny skład. sami tylko jedną dobę spaliśmy :) klimat fajny, rano pakujesz się i jedziesz na parking (bezpłatny) i dajesz czadu w autobusie.

jeżeli nie musicie nie bierzcie prądu na kampie bo i tak po 20:00 go nie bedzie.. :D tak było w zeszłym roku... po ciemku mycie i siedzenie.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Krk jest kilka kempingów są b.duże, więc miejsce zawsze tam znajdziesz. Na na Krk-u byliśmy w urokliwej miejscowości Baska ,na kempingu o tej samej nazwie...generalnie moloch, ale schludny, dostęp do basenu hotelowego gratis... Plaża z drobnym żwirkiem,a w wodzie już piasek, fajne widoki...

Np. Takie

post-7469-0-52345900-1400444493_thumb.jpg

post-7469-0-50850600-1400444578_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajno :) Dziękowanko.

Szczerze pisząc nie mamy żadnego planu i celu, pojedziemy w ciemno, ale nawet przed takim wyjazdem warto poznać opinie/kempingi/cechy.

Będziemy szukać kempingów kameralnych, bez zgiełku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadałem pytanie do kempingu Krk (dawniej FKK Politin - teraz już textylny) jak to jest z miejscami w okolicach 20 czerwca. Odpowiedzieli, że nie trzeba niczego rezerwować, bo w tym terminie miejsca są bez problemu dostępne. Ja na ten kemping wybieram się od początku lipca i na wszelki wypadek dokonałem rezerwacji.

 

Sam kemping Krk robi dobre wrażenie. Zmodernizowany i odremontowany. Tutaj znajdziesz trochę więcej informacji: http://www.camping-adriatic.com/pl/camping-krk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem komu dziękować, ktoś zapodał link i trafiłem na spis "Mini kempingów" o pojemności od 16 do 160 osób

http://www.camping.hr/default.aspx?objectid=10704&lng=en&fgi=10498&tab=advanced-search-form

Jest ich sporo wierzę że coś znajdę, może niekoniecznie na cały pobyt na Krk.

Molochy mają pojemność nawet 4000 osób - takich chcę uniknąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam.

Czy jechał ktoś z centrum Polski zestawem powyżej 3,5t? Chcemy jechać w lipcu w okolice Puli ale zaczyna mnie przerażać koszt tej zabawy. Wszędzie dużo wyższe opłaty, Austria- box do kupienia. Macie jakieś doświadczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Węgry nie wymagają dodatkowych opłat :hmm:  przynajmniej ja nie płaciłem w zeszłym roku a mam powyżej 3,5t

Tak Tomek ja też tak jeździłem przez kilka lat zestawem powyżej 3,5T przez Węgry szczęśliwy, ale wg informacji rozstrzyganych tu na forum jak i informacji ze strony gdzie można nabyć u nich winiety wynika że przekraczając 3,5T należy się do innej kategorii i winieta 10 dniowa kosztuje prawie 14000 HUF, i niestety droga 86 w kilku miejscach jej też wymaga

tutaj mapka do odcinków płatnych na drodze w stronę Cro i Słowenii http://www.pzmtravel.com.pl/media/projects/pzmtravel/file/2013/mapa_HU.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Tomek ja też tak jeździłem przez kilka lat zestawem powyżej 3,5T przez Węgry szczęśliwy, ale wg informacji rozstrzyganych tu na forum jak i informacji ze strony gdzie można nabyć u nich winiety wynika że przekraczając 3,5T należy się do innej kategorii i winieta 10 dniowa kosztuje prawie 14000 HUF, i niestety droga 86 w kilku miejscach jej też wymaga

tutaj mapka do odcinków płatnych na drodze w stronę Cro i Słowenii http://www.pzmtravel.com.pl/media/projects/pzmtravel/file/2013/mapa_HU.jpg

 

Czyli jeździłem nielegalnie :look:   :look:   :look:  A na granicy mówili że przyczepa nie ma znaczenia :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.