Skocz do zawartości

Jakieś miejsce w okolicach Kazimierza Dolnego ?


gogo102

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam . Zna ktoś może jakiś kemping,pole namiotowe lub miejsce postoju z przyczepą w okolicach Kazimierza ????

@gogo102

Puławy  Pole namiotowewe #35 < punkt B na mapie > A - B - C = 15,6 km Kazimierz Dolny

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kemping u Państwa Pielaków odpowiadałby w 100% .Tylko że najświeższe info z 2010 r :] . Może wiecie coś aktualnego o tym miejscu :blagac:  ?

Planuję wyjazd na Boże Ciało i chętnie bym się tam zatrzymał.W starszych postach-odpowiednia cena i atmosfera.

Oczywiście czekam na dalsze namiary :swieca:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a z resztą zrobiłem to za Ciebie, bo sam myślę o wypadzie do Kazimierza...Kemping działa, sezon zaczął się u Nich 3 tygodnie temu. Za 2 osoby, kampera / zestaw z p-pą, prąd itd. 60 złociszy. (dzieci nie liczą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są telefony , tylko głuche :] .Będę szukał dalej w necie :look: .

Dzięki.

...a z resztą zrobiłem to za Ciebie, bo sam myślę o wypadzie do Kazimierza...Kemping działa, sezon zaczął się u Nich 3 tygodnie temu. Za 2 osoby, kampera / zestaw z p-pą, prąd itd. 60 złociszy. (dzieci nie liczą)

Dzięki WIELKIE.

Planujecie może wypad na "długi łikend" czerwcowy czy wcześniej ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są telefony , tylko głuche :] .Będę szukał dalej w necie :look: .

 

na komórkę się dodzwoniłem...odebrała starsza Pani i podała mi info które wcześniej zapodałem

arek to kiedy tam lecimy to mozna by bylo zwiedzić kazimierz-Nałęczów-Puławy

Nie wiem Jarek, można by coś pokminić, ale raczej w czerwcu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spablo spoko relacja, w sumie to nie wiem jak ale mi umknęła. Ciekaw jestem co wymyślisz teraz...? Mazury, przez dln. Śląsk i Roztocze? :]

Wracając do tematu, to w 2012 płaciłeś więcej niż Babka mi podała, ciekawe czy nnie zrobiła tego dla" zmylenia przeciwnika" (dziś tel. powiedziała mi za 2 osoby ze wszystkim 60zł.)


moze na dzien dziecka zrobimy dzieciakom jakas fajna wycieczke i zarazem niespodziankę? Albo boże cialo

Jarek, można by pomyśleć na dzień dziecka,ale muszę przedyskutować to z generałem armii Dorotą G. , żebym nie został rozstrzelany za sprzeniewierzenie się najwyższej władzy :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spablo spoko relacja, w sumie to nie wiem jak ale mi umknęła. Ciekaw jestem co wymyślisz teraz...? Mazury, przez dln. Śląsk i Roztocze? :]

 

Plan mam. Ułożony od ubiegłego roku. Czeka.

W 2013 nie udało nam się go wdrożyć, ale jest. Na chwilę obecną nie mam nawet budki. To jednak nie problem.

W tym roku też pewnie nici z urlopu, ale jak to mówią: "co się odwlecze..." :ok:

Sorki za OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.