Skocz do zawartości

Kempingi niedaleko Krakowa


porzeczka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jeśli chodzi Ci o kampingi blisko miasta:

 

1/ Krakowianka jak napisał Bogdan

2/ Smok - dobry dojazd komunikacją MPK do centrum

3/ Korona Gaj (wylot na Myślenice)

4/ Clepardia

 

Bez przesady że ciężko idzie - na zapytanie "campingi Kraków" - wujek Google wypluwa je wszystkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) to raczej pytanie było skierowanie nie do Krakusów - ciężko mi polecać któryś - Krakowianka to porządny camp jest opisywana na forum poszukaj "smoczy zlot".

Smok też raczej nie najgorszy, nie był ganiony (z niego jest lepszy dojazd do centrum), o Koronie i Clepardii nie umiem niestety nic powiedzieć.

Niestety w Kraku kempingi nie są tanie :(  ale mimo wszytko zapraszamy :)

 

Jeszcze jest Wieliczka "Na Wierzynka" - wiem tyle tylko że jest - też nie mam danych żeby polecić lub odradzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na Krakowiance to niestety za zestaw i 2os pomnóż  x2 Bogdan

 

Buda - 40zł, Auto - 10zł (van 20zł), Osoba - 20zł

"Klimatyczna" jeszcze za krakowski smrodek 1,6zł od łba

wg cennika na www

 

Czyli jakbym tak teoretycznie sobie z żoną pojechał to 40+20/10+20+20 -  9 dych lub cała 100-ka mi to wychodzi :(

20/10 bo nie wiem jakby mi Sharana policzyli vanowaty jest pieron autobus ale co tam łgałbym że to osobówka rej. na 7os jest ale nie mam 3 rzędu foteli :) a z pobytowej to pewnie byłbym zwolniony jak 5km dalej mieszkam :)

 

Na Smoku też podobnie kasa wychodzi.

 

Niestety drogawe kempingowo jest to nasze miasto :(

Kurcze blade nawet nie myślałem że tyle oszczędzam siedząc w chałupie :)

Edytowane przez smok_wawelski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Jeszcze jest Wieliczka "Na Wierzynka" - wiem tyle tylko że jest - też nie mam danych żeby polecić lub odradzić

 

Próbowaliśmy tam wjechać i bez powodzenia :(

Kilka naszych uwag:

1. Wjazd jest po wąskiej uliczce między domkami ale to ujdzie.

2. Brama jest dosyć wąska ale trzeba pamiętać, że po przekątnej stoi znak drogowy o który można zahaczyć.

3. Co nas "wyeliminowało" to stromy uskok przy wjeździe, który powoduje, że przyczepa zawiśnie na drodze :( -  w odpowiednim momencie przełączyliśmy na ręczny i wyjechaliśmy.

 

P.S. Szybki rzut oka na camping pozwala nam ocenić, że miejsca jest dla 3-4 zestawów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zobacz, czy odpowiadała by Tobie Brandysówka. Tutaj masz cały wątek ze spotkania z zeszłego tygodnia. 

 

http://forum.karawaning.pl/topic/21699-dolina-b%C4%99dkowska-ii/

Edytowane przez seba222 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

 

A ja bym prosił o podpowiedź w temacie kempingu tak w okolicach 150 km od Krakowa. Wymagania stosunkowo małe plac zabaw dla dzieci i alejki spacerowe na wózek dziecięcy bezpośrednio z kempingu. Taki kemping "prodziecięcy" Głównie jak narazie chodzi o to aby dzieciaki mogły się bawić i nie trzeba było gdzieś jechać dalej ( dzieci w wieku 3lata i 7 miesięcy- ten mały to wiadomo nie potrzebuje zbyt wielkiej infrastruktury).

Jak wiadomo powstają nowe miejsca - przykładem kemping w Szczyżycu czy na jurze "małe dolomity". Pewnie są też i takie co się zamykają i znikają z map.

Trochę poszperałem aby nie było że tak same informacje chce wyciągnąć. Wrzucę co pamięta i tu prośba tych co byli aby podpowiedzieli który z niże wymienionych wpasowuje się dobrze w kryteria albo jest naprawdę fajny czy ma też dodatkowe atrakcje takie jak jezioro, rzeka czy plaża.

1. Sielpia.
2. Loch Ness.
3. Katowice kemping 215 MOSiR.
4. Kemping molo Osiek.
5. Kemping Pszczyna- Moris.
6. Kempingi nad jeziorem żywieckim.
7. Nowy Sącz.

8.Nidzica
9.Gościniec jurajski, małe dolomity.
10.Zakopane pod krokwią.
11.Pustynia błędowska eurokemping 40.
12. Beskid niski.

13. Brandysówka

Pozycja od 8-13 byliśmy i wiemy jak to wygląda. 

Dziękuję serdecznie pozdrawiam

Edytowane przez Baniak (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.