Skocz do zawartości

Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    Nie pokazuj więcej tej informacji

Zdjęcie

Zasady konserwacji uszczelnienia przyczepy

uszczelnienie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
138 odpowiedzi w tym temacie

#136 CnK

CnK

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 8 postów

Napisano 15 wrzesień 2017 - 20:49

Przy okazji może mi ktoś wskazać gdzie znajdę jakiś instruktarz montażu okna nieotwieranego, z klinem na zewnątrz. Czy jest jakiś lepszy sposób niż na sznurek ? ;) Wyjąć było łatwo bo rama przegniła, ale obawiam się jak mi pójdzie jego ponowne osadzenie...

#137 chris_66

chris_66

Maniak karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2746 postów
  • Skądwarszawa
  • Sprzęt:Przyczepa
  • Model:knaus
  • Holownik:807

Napisano 16 wrzesień 2017 - 22:19

Sznurek najlepszy, potem wciskanie klina.

Wysłane z telefonu

Yossarian ani razu nie przyszedł pomóc przy budowie, za to później, gdy klub już ukończono, przychodził bardzo często......................................... i Yossariana przepełniało uczucie niekłamanej dumy, ilekroć spojrzał na nią i pomyślał, że nawet nie kiwnął palcem przy jej wznoszeniu.

#138 CnK

CnK

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 8 postów

Napisano 17 wrzesień 2017 - 14:04

Tak myślałem, ale po cichu liczyłem na jakieś magiczne hokus-pokus i okno na miejscu :D

#139 chris_66

chris_66

Maniak karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2746 postów
  • Skądwarszawa
  • Sprzęt:Przyczepa
  • Model:knaus
  • Holownik:807

Napisano 17 wrzesień 2017 - 15:21

Na hokus pokus to z portfelem można się rozstać Niestety czeka cię bolesna i długotrwała praca

Użytkownik chris_66 edytował ten post 17 wrzesień 2017 - 15:24

Yossarian ani razu nie przyszedł pomóc przy budowie, za to później, gdy klub już ukończono, przychodził bardzo często......................................... i Yossariana przepełniało uczucie niekłamanej dumy, ilekroć spojrzał na nią i pomyślał, że nawet nie kiwnął palcem przy jej wznoszeniu.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: uszczelnienie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych