Skocz do zawartości

Powstaje nam nowy Kemping


BERU

Rekomendowane odpowiedzi

Ehmm, hmmm... nie widzę możliwości zmiany języka na PL, chyba, że źle szukam... czyżby znowu kemping dla wybrańców  :P Jedną dyskusję własnie w tym temacie mamy  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehmm, hmmm... nie widzę możliwości zmiany języka na PL, chyba, że źle szukam... czyżby znowu kemping dla wybrańców  :P Jedną dyskusję własnie w tym temacie mamy  ;)

 

Na szczęście recepcja mówi po polsku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem oglądnąć ten camping jakoś zimą - chyba w styczniu - miałem akurat wyjazd w tamte okolice. Niestety wiele nie zobaczyłem - bo wjazd był jeszcze zagrodzony - teren prywatny.

 

bardzo ciekawi mnie jak tam rozwiążą dojazd, bo tym, którym ja próbowałem - nie pchałbym się z przyczepą. No chyba ze wysypią tam żwiru, przejedzie walec i będzie autostrada :)

 

pewnie w tym sezonie tam zagościmy - to i jakaś relacja będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć BERU,

dzięki za zaprezentowanie camp9 na forum,

ciężko pracujemy aby otworzyć nasze pole namiotowe / mini kemping w maju lub w czerwcu . jak widać na stronie:  http://www.camp9.x-active.com/news-updates/  praktycznie sami wszytko budujemy oraz programujemy stronę. mój mąż, który zajmuje się redagowaniem jest Niemcem i nie niestety jego znajomość j. polskiego nie jest wystarczająco dobra, aby zrobić polską wersję. oczywiście zapraszamy wszystkich podróżników z Polski i nasze ceny nie są w ojro. 

camp9 jest bardzo małym polem gdzie będzie miejsce na 20 namiotów i może dla 4 kamperów - maximalnie. droga dojazdowa jest na razie mało atrakcyjna, ale na pewno będzie ulepszana. jeżeli ktoś będzie chciał nas odwiedzić z przyczepą prosimy o wcześniejszy telefon i się uda coś zorganizować.

 

pozdrawiamy

Ineza i Gunther 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

 

Musicie coś zrobić, żeby było po polsku. Strona bardzo profesjonalna, aż mam wrażenie jakbym oglądał strony jakiegoś zagranicznego kempingu. A oglądając to w języku ojczystym, byłbym dumny z tego, że Polacy też potrafią  :skromny: Mam nadzieję, że rozumiecie co mam na myśli  :hmm:  

 

Powodzenia życzę :) I pewnie kiedyś Was odwiedzę, daleko nie mam  :] Martwi mnie tylko, że na planie kampu macie zaznaczony tylko plac na namioty i kampery 4x4. A co ze zwykłymi ciągaczami budek  :look: Trzeba terenówką przyjechać ??  :]  :]

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiscie jak widze 4 pln za 5 minut prysznica przy cenie 96 pln za rodzine 4 osobowa to az mnie zwala z nóg.........no cenowo sadze ze chorwacja jest jednak promocyjnie tania ps wrocilem wlasnie z polany sosny prysznic =2 zl za 4minuty w tym standardzie zrozumiale....do przyjecia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiscie jak widze 4 pln za 5 minut prysznica przy cenie 96 pln za rodzine 4 osobowa to az mnie zwala z nóg.........no cenowo sadze ze chorwacja jest jednak promocyjnie tania ps wrocilem wlasnie z polany sosny prysznic =2 zl za 4minuty w tym standardzie zrozumiale....do przyjecia

A ja jako nowy użytkownik przyczepy i dopiero zaczynający przygodę z karawaningiem powiem więcej, będę omijał kempingi, gdzie będę dodatkowo płacił za parę minut cieplej wody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektore kempingi maja przyzwoite ceny na tyle ze mozna w rozsadnej cenie doplacic za prysznic ale to zawsze kwestia jak to wyglada w calosci i wlasnej interpretacji

 

cyt...... oczywiście zapraszamy wszystkich podróżników z Polski i nasze ceny nie są w ojro. 

 
 
 

 

 moze nie sa ... ale ja to licze tak 96+4x prysznic po 8 zeta (rodzina 4 osobowa) w 5 minut sie nie umyjesz wiec = 128 zl doba - a to sa ceny typowo dla sasiadow z za zachodniej granicy ...tylko ze oni tyle zaplacą na chorwacji a nie nad stawem na śląsku tak czy siak życzę powodzenia ja osobiscie podziekuje za zaproszenie :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 moze nie sa ... ale ja to licze tak 96+4x prysznic po 8 zeta (rodzina 4 osobowa) w 5 minut sie nie umyjesz wiec = 128 zl doba 

 

No masz Pan... nie popatrzyłem na cennik... no jeśli tak sobie winszują, to muszą mieć nie lada standard. W tej cenie to w Austrii mam kemping z dostępem do kompleksu saunowego - a jak tu? Widziałem saunę na planie... jest w cenie, czy trzeba dodatkowo zabulić, jak za prysznic??   :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.