Skocz do zawartości

Relacje z XV Zlotu


ptaku

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że klubowicze zaczną się już zjeżdżać na XV Zlot tu można umieszczać relacje ze zlotu ,zdjęcia  i inne uwagi ,spostrzeżenia .

Mój następny wpis w tym temacie będzie już pisany na miejscu zlotu  :yay:  :hop1:  :bzik:  :gitara:  :jump:  :serducha:  :bevil:  :palacz:  :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

100pku , tym bardziej miło , że jedziesz w słusznej sprawie . Pozdrawiam i do zobaczenia na miejscu ... chyba w środę . Nie wiem tylko o której godzinie .

Czy na miejscu będzie już Edzik ?

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fingerek ale oni przecież razem kręcą te śruby w okolicach Kielc :D, więc chyba razem pojadą na zlot, choć Ed coś mówił jeszcze o zwiedzaniu po drodze.

Zgadza się . Zapomniałem o tym .

Szacun dla nich .

Finger, gdzieś wyczytałem, że nie jedziesz ... Już nawet zadałem pytanie Bartkowi komu powierzyć wózek :-)

Dobrze wyczytałeś ale po pewnej batalii udało się kilka dni w kupie połączyć .

Nawet dziś próbowano jeszcze namieszać w grafiku , już nie wytrzymałem i posłałem przez telefon parę ;) ciepłych słów i ostatecznie jedziemy .

Przywoź wózek , przekaże się . :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się , nieformalnie ale Zlot już się zaczął .

Właśnie dostałem telefon z pozdrowieniami i moją ulubioną piosenką od ekipy Eda , 100pki , Kielczanina i jeszcze paru (ogólnie sześć załóg) .

Co prawda jeszcze nie z Rozpłucia ale z trasy było -

"A w górach nie ma już nikogo ... " .

 

Eeeeeh , jak miło było Was usłyszeć .

Do zobaczenia Kochani na miejscu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fingerku jesteśmy od wczoraj w 6 załóg , ze zwiedzania po drodze nici ( ulewa ) , tu jest jak na razie  słonecznie i cieplutko , czekamy na Was :) Kemping wielki -  kupa miejsca , dużo toalet ,  ochrona krąży , sklep 2 km .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.