Skocz do zawartości

gdzie jechać 2 +2?


amaran123

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy nową przyczepkę (pierwszą) i zastanawiamy się gdzie jechać.

@amaran123

Sugerujemy naszą trasę  3617km < wyjazd do 20 maja !

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

PS

Nasz gotowiec zawiera trasę z noclegami + miejsca które bardzo polecamy.

Zachęcamy do klikania na znaczniki informacji na mapie lub w panelu obok mapy, dowiesz się więcej...

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@amaran123

Sugerujemy naszą trasę  3617km < wyjazd do 20 maja !

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

To nie jest blisko i to nie jest kujawsko -pomorskie, nie każdy wyjazd musi być poza granice naszej pięknej Polski, tym bardziej pierwszy

 

Mamy nową przyczepkę (pierwszą) i zastanawiamy się gdzie jechać. Na początku chcielibyśmy gdzieś blisko tj. woj. kujawsko -pomorskie

A gdzie mieszkacie że chcecie tam jechać? Bo ja na pierwszy raz pojechał bym na morze :hmm:

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest blisko i to nie jest kujawsko -pomorskie, nie każdy wyjazd musi być poza granice naszej pięknej Polski, tym bardziej pierwszy

 

A gdzie mieszkacie że chcecie tam jechać? Bo ja na pierwszy raz pojechał bym na morze :hmm:

.

my albo województwo kujawsko-pomorskie lub okolice albo góry (raczej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kempingów w górach jest raczej sporo, to zależy tylko czy chcecie zostać na jednym dłużej,

czy raczej zostajecie jeden czy dwa dni i w drogę.  Nie wspomnę już o czymś takim ja oczekiwania

jakie macie przed Waszym pierwszym wyjazdem.

Spablo1 dobrze radzi, poczytajcie forum, są teraz organizowane różne spotkania w górach i nie tylko

może właśnie któreś z miejsc Wam podpasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kempingów w górach jest raczej sporo, to zależy tylko czy chcecie zostać na jednym dłużej,

czy raczej zostajecie jeden czy dwa dni i w drogę.  Nie wspomnę już o czymś takim ja oczekiwania

jakie macie przed Waszym pierwszym wyjazdem.

Spablo1 dobrze radzi, poczytajcie forum, są teraz organizowane różne spotkania w górach i nie tylko

może właśnie któreś z miejsc Wam podpasuje.

tak na dwa dni i zmiana mamy 14 dni na drogę i pobyt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

z Inowrocławia masz blisko na pałuki, Biskupin

w Żninie masz pttk na ul szkolnej

za Żninem w Skarbienicach agroturystyka u siadaka

w Gąsawie masz Lige obrony kraju też kemping

nie wiem jakie masz wymagania co do standardu, ale tu w okolicy cieżko coś znaleźć z wyższym standardem

 

jak lubisz jazde rowerami to ulokuj sie w Gąsawie na LOK i rowerami do Biskupina i Wenecji -na dwa dni wycieczka ok

 

ja na pierwszy raz poleciałem nad morze do Ambre Łeba żeby byl lepszy standard bo nie ma nic gorszego jak na pierwszy raz rodzinie zafundować syf i się zrażą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.