Skocz do zawartości

Rejestracja kampingu- konieczne? Jakie obowiązki i problemy mogą nas spotkać


goskazgr

Rekomendowane odpowiedzi

Excalibur w związku z tym że mnie się to dotyczy, to czuję się zobowiązany odpowiedzieć. Ja szczerze szanuję Twoją postawę, zasługuje na pochwałę i by promować takie właśnie podejście do życia. Ale jak napisałem w poście powyżej, wiedząc że nie udźwignę tematu, i nie mógł bym postąpić wbrew przepisom to zleciłem to wyspecjalizowanej firmie. Dlatego też celowo poprosiłem o sporządzanie umowy na przewóz ładunku. Sposób był  w gestii przewoźnika zgodnie z możliwościami technicznymi. Był protokół przekazania ładunku i odbioru  - na czym mi bardzo zależało, co u laweciarzy się w ogóle nie spotyka. Ładunek przetransportowano z punktu A do B w nienaruszonym stanie. Usługa wykonana, zapłacona. Dla mnie to tyle. Koniec. Moja ukochana budka stoi nad brzegiem mojej kochanej rzeki. Pełnia szczęścia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja opisaną sytuację widzę tak, a nie inaczej - i napisałem to w poście powyżej.

 

To, że Wy postrzegacie ją po swojemu - Wasza sprawa, ja zdania nie zmieniam.

 

Linczować nikt nikogo nie zamierza (ja piszę za siebie), ale Wasze posty tym bardziej propagują takie zachowanie. Dziesięć tysięcy razy wszystko będzie "si", a dziesięć tysięcy i jeden więcej - kuku.

 

Przez telefon nie rozmawiam podczas jazdy trzymając go bo słuchawka bluetooth kosztowała mnie 40zł, a nie jestem alfą i omegą, żeby uważać, że potrafię ogarnąć wszystko naraz podczas jazdy.

 

Przepisów nie łamię i nie naginam, a dlaczego? bo tak wybrałem. Nie podoba się Wam albo lubicie mieć wygodnie? Znowu, taki Wasz wybór, ja tego nie popieram i tym bardziej na forum zaznaczam tego naganność. Subiektywna ocena sytuacji "czy coś jest na wariata" czy też "nie jest na wariata" w moim odczuciu nie ma nic wspólnego z bezpieczeństwem, przestrzeganiem przepisów, czy też tolerancji na ich łamanie.

 

No chyba, że ta społeczność może zrzeszać tylko osoby o takich samych poglądach i różnica zdań nie będzie tolerowana?

Kontrolujesz każdą przesyłkę jaką nadajesz w jaki sposób jest transportowana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tel. 600927035

Dzięki, skontaktuję się z nimi już po świętach :) Im więcej opcji tym lepiej, zawsze większy wybór i cenowy i terminowy, bo planujemy przewieźć ją w miejsce docelowe na majówkę :)

Tatadyrektor przeczytaj wątek bo przyczepa już jest przewieziona

To nie moja przyczepa jest już dowieziona na miejsce, a inny uzytkownik forum opisywał swoje problemy i rozwiązanie jakie znalazł :) Także ja jak najbardziej jestem wdzięczna za wszelkie kontakty i inne przydatne informacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, skontaktuję się z nimi już po świętach :) Im więcej opcji tym lepiej, zawsze większy wybór i cenowy i terminowy, bo planujemy przewieźć ją w miejsce docelowe na majówkę :)

 

To nie moja przyczepa jest już dowieziona na miejsce, a inny uzytkownik forum opisywał swoje problemy i rozwiązanie jakie znalazł :) Także ja jak najbardziej jestem wdzięczna za wszelkie kontakty i inne przydatne informacje :)

Ups czytałem przedtem inny wątek sorki za zamieszanie to nie celowe działanie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.