Skocz do zawartości

Camping Key Europe (dawny CCS)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam pytanie do szanownych forumowiczów podróżujących po Skandynawii. Czy podczas podróży po Norwegii i Szwecji posiadaliście kartę CCS?

 

Czy posiadanie tej karty jest obowiązkowe, czy tylko ułatwia podróżowanie? Czy w ogóle z posiadania tej karty płyną jakieś wymierne i nie wymierne korzyści?

 

Z góry dziękuje za odpowiedź. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

W 2010 roku mielismy takie karty. Odwiedzilismy z 2 kempingi w Szwecji, 1 w Finlandii i chyba z 5 w Norwegii.

W jednym kempingu dostaliśmy jakąś tam zniżkę, a w innym użyliśmy tego do zameldowania.

Koszt kart się nie zwrócił.

Moim zdaniem strata pieniędzy.

 

BTW.

Jak chcesz odwiedzać większe miasta to w Sztokholmie miałem taką kartę : https://www.visitstockholm.com/en/stockholmcard/

Wygoda i oszczędność /także czasu/. I przysłali do Polski.

 

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz tu

    

http://www.campercontact.de/ parkingi,tez pisze czy za darmo i co jest(woda ,prąd,kibelek itd)

http://www.campingca...m/de/de/europa/ campingi-niestety poza sezonem,masz daty od-do

http://forum.karawaning.pl/topic/15792-cci-karta-federacji-campingu-i-caravaningu/ tutaj jest dyskusja

Edytowane przez andiat (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Bardzo prosze.

Popytaj.

Na 2 kempingach w S. (Habo i Stockholm) uznano w zeszlym roku moja z roku 2013. Czy bez niej moglbym sie "zalogowac" - nie wiem.

Na kempingu w Karlskrona stwierdzono, ze jest niewazna i kupilem w recepcji nowa, gdyz bez niej nie moglem wjechac.

W ADAC w Essen, gdzie ja kupilem, poinformowano mnie, ze jest wazna rok od daty wystawienia. W Karlskrone, zreszta bardzo milym kempingu, uwazali, ze wazna jest w roku wystawienia. Nie wiem w koncu kto mial racje.

W S. karta byla ciut drozsza.

 

Pozdrowienia!

 

MaK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje :dzieki: , popytam na kempingach na których mam zamiar się zatrzymać czy ta karta jest

niezbędna i jak coś to kupię.

 

Z tego co wiem, to nie wjedziesz na żaden kemping w Szwecji bez tej karty. Na dziko możesz ale jeśli chcesz kemping to musisz się w nią zaopatrzyć. Ale popytaj i daj znać. Może są kempingi, gdzie nie jest wymagana.

Nas to trochę zniesmaczyło. Byliśmy w Szwecji w zeszłym roku na dwie noce, z czego tylko jedna na kempingu. Nie mieliśmy zamiaru więcej się tam wybierać więc oprócz tego przypadku nie była nam potrzebna, co jednak nie zmieniło sprawy - musieliśmy ją kupić - takie mieli wymagania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem na kempingi na których będę na pewno,  z kempingu w Sztokcholmie

dostałem odpowiedź że karta nie jest wymagana, ale warto ją posiadać, z innych jeszcze nie odpisali

A więc jako że nie kosztuje majątek (150koron) dla świętego spokoju kupię  teraz, albo

już na miejscu, bo są one dostępne na wszystkich prawie kempingach gdzie takie karty

są wymagane, lub respektowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc jako że nie kosztuje majątek (150koron) dla świętego spokoju kupię  teraz, albo

już na miejscu, bo są one dostępne na wszystkich prawie kempingach gdzie takie karty

są wymagane, lub respektowane.

 

Jak masz kupować, to kup teraz, coś mi te 150 SEK nie pasuje, chyba na miejscu kosztują więcej. Zresztą pisze o tym MaK w poście #11.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.