Skocz do zawartości

Kempingi - Zakopane...


Serek

Rekomendowane odpowiedzi

Najwyzszy czas powoli planowac wakację na przyszły rok, i tak sobie pomyslałem bedąc w ostatni weekend 14-16. grudnia w Zakopanym na mały wypoczynku , ze może przyjechac tu z przyczepa( Zakopane latem tez moze byc ładne), ale powiem szczerze ze jest bardzo mało info o kempingach z Zakopcu. Moze ktoś ma jakies sprawdzone miejsca, pola ( prywatne), kempingi , w przystepnej cenie, ....????, i może polecic tam wypoczynek

 

Z góry dzieki za informację...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pod Krokwią" jest - mówiąc oględnie - raczej niepolecany przez osoby, które miały przyjemność (?) tam gościć.

Warunki odwrotnie proporcjonalne do ceny.

Właściciele zamiast inwestować wolą liczyć "dutki".

Serek, a musi to być "zadeptane" Zakopane?

Trochę dalej, w Niedzicy jest kemping "Polana Sosny" http://www.niedzica.pl/karawaning.htm. Mogę z czystym sumieniem polecić.

Dobre miejsce wypadowe w Pieniny, Zalew Czorsztyński na wyciągnięcie ręki, do Zakopanego niedaleko.

Warunki sanitarne super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noemi_s

 

stronka się nie otwiera... :-]

 

Zakopane zimą mi się bardzo podoba, ale jeszcze latem nie widziałem , a poza tym córeczka bedzie starsza i bede mógł sie z nią wybrac na wycieczke rowerowa itp... a zima ( teraz ) 2 godz . na mrozie (-5) to dla niej juz za zimno...( długo) :ok: , tak wiec zbytnio nie pozwierdzalismy ...latem są wieksze mozliwosci...

 

no narazie szukam i prosze was o rady, i pomoc... :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noemi_s

 

stronka się nie otwiera... :ok:

 

Spróbuj http://www.niedzica.pl/turystyka.htm.

Wybierz noclegi, pole karawaningowe.

A poniżej kilka zdjątek.

 


Wjazd na camping, w głębi recepcja, restauracja, łazienki

post-33746-imported-7ce49881-e227-455f-a267-d181f82d9b3e_thumb.jpg

 

Na tamie, w głębi zamek w Niedzicy.

post-33746-imported-0fe0016f-d49f-427f-b18a-e5f18e2d0cb1_thumb.jpg

 

Zejście z Wąwozu Homole

post-33746-imported-f87d35fc-a305-40aa-b976-78575e99145c_thumb.jpg

 

Jezioro Czorsztyńskie

post-33746-imported-58745751-dbd0-4ae1-baed-d8f449fda499_thumb.jpg

 

Camping - widok z mostu na Dunajcu.

post-33746-imported-b00e068d-7fae-4314-963a-90adbb640782_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

camping na ulicy Za strugiem miła pani, warunki dostateczne, ceny niskie,

jestem tam co roku po namiotem i w tym roku pod domkiem ceny

 

płaci sie tylko 10zł za osobe w namiocie za namiot nic za autko też nic woda ciepła od 6.00 do 10.00 i od 18.00 do 22.00

ceny domków to chyba 20zł za osobe ja tam lubie nocować gdyż nie jestem wymagający

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To też jakaś alternatywa:

 

http://www.kasztel.pieniny.net/

 

polacane tutaj: http://www.camperteam.pl/forum/viewtopic.php?t=959

 

Ewentualnie jeszcze coś takiego istnieje - ale nie umiem się wypowiedzieć jakiej jakości:

 

http://camperpark.pl/main.php?lang=pl&no_menu=0&country=1&type=1&id=27828&x=20.0061035&y=49.3213178&z=14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

polecam Ci kemping "U MACIEJA", co do ceny nie mam aktualnych wiadomości bo kilka lat tam nie byłem, w latach 90-tych jeżdziłem ta m corocznie ,było o połowę taniej niż na dużych kempingach np. "pod Krokwią" cz na Charendzie" , kemping bardzo czysty, sanitariaty ok.

nic nie ginie , gospodzre mieszkają na miejscu, Kemping znajduje się przy stacji Orlenu przy

Zakopiance na samym wjeździe od Warszawy, na tzw. USTUPIE

POLECAM Korzyb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam Ci kemping "U MACIEJA", co do ceny nie mam aktualnych wiadomości bo kilka lat tam nie byłem, w latach 90-tych jeżdziłem ta m corocznie ,było o połowę taniej niż na dużych kempingach np. "pod Krokwią" cz na Charendzie" , kemping bardzo czysty, sanitariaty ok.

nic nie ginie , gospodzre mieszkają na miejscu, Kemping znajduje się przy stacji Orlenu przy

Zakopiance na samym wjeździe od Warszawy, na tzw. USTUPIE

POLECAM Korzyb

 

jest moze jakas stronka tego campingu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serku a ja mam dla Ciebie inną propozycję godną rozpatrzenia.

Otóż w tamtym roku mieliśmy sprawę służbową do załatwienia w Zakopanym . Wracając z wyjazdu na Węgry zatrzymaliśmy się na 3 dni na campingu przy basenach termalnych na Słowacji w Orawicach.Do Zakopanego jest stamtąd ok.25 km.Camping jest w odległości 0k.200 m od "starych" basenów termalnych i ok.500-600 m od nowego aqaparku.

Standard taki sobie-jak za czasów komunistycznych.Ale bardzo miła atmosfera.Wieczorami ludzie palą mini ogniska i śpiewają przy dżwiękach gitar.Jest gdzie pochodzić i gdzie zjeść.Nie pamiętam ile płaciliśmy ,ale wiem,że ceny były niższe niż w Zakopanym. No i ta atrakcja w postaci basenów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.