Skocz do zawartości
panikleks

Jezioro Powidzkie kempingi

Rekomendowane odpowiedzi

kalapan

Nie widziałem, bo pogoda była licha i nie chciało mi się do Skorzęcina jechać. Siedzę na działce na Powidzu. 

20 godzin temu, Suzu4x4 napisał:

Panowie, dajcie namiary na te kempingi,  ostatni raz w Skorzęcinie byłem ponad 20 lat temu, zapewne sporo się zmieniło może kiedyś tam zajadę ;)

W Skorzęcinie się nie zgubisz, zaraz za szlabanem wjazdowym w prawo i masz kemping po prawej stronie. Nie wiem tylko czy to jest jedyny kemping, czy jest ich tu więcej. Ale ten jest najbliżej jeziora. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kalapan

Centrum dowodzenia kryzysowego :) Po ulewie wczorajszej w Powidzu popłynęliśmy prawie z przedsionkiem. Zalało nas nieźle, bo stoimy na lekkim spadzie. Dzisiaj od rana walczyłem z możliwością lepszego korzystania z solar ów. Wyciągnąłem dwa dodatkowe panele 2x250W i kombinuję jak je podłączyć w szereg, bo słońca jak na lekarstwo. Brak mi końcówek solarnych, kabli itd. Jeden panel odpaliłem i daje zdrowo, ale dwa w szeregu byłoby lepiej. Przy tym układzie zaoszczędziłbym 100% energii z solara w przyczepie, a słońca nie ma prawie wcale i na dodatek będzie lało przynajmniej do końca tygodnia :( Jak tu zrobić w trasie coś z niczego? IMG_20180712_140730.thumb.jpg.2db0a293381c9168d82fb69b4e25ab8d.jpgIMG_20180712_115056.thumb.jpg.a42fbc258a776b2943670177542bc8d7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Suzu4x4

To Skorzęcin na razie odpada, w tygodniu będę mógł dopiero pod koniec sierpnia ;)

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kalapan
Napisano (edytowane)

Zapomnij o Skorzęcinie, pogoda tutaj pod zdechłym psem i widoku na lepsze nie ma. Wczoraj było jeszcze jak cię mogę, ale już dzisiaj znowu popaduje. Pokichać się idzie z nudów. 

Edytowane przez kalapan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
sebka34

IMG_20180722_043450.jpg

Poranek nad Powidzem 4: 30

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kalapan

No pogodę na Powidzu od kilku dni mamy piękną, ale po miesiącu stania jutro ruszamy dalej. Na początek Bory tucholskie, potem Kaszuby 

:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi