Skocz do zawartości

Problem z rejestracją.


dv6000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

Tak sie tu pojawilem gdyz szukam info odnosnie rejestracji przyczepy kampingowej :)

Tak chyba zachorowalismy z zona na ten temat.

Sie zastanawiam czy sprostam wymogom administracyjnym i uda mi sie zarejestrowac przyczepe przywieziona z Anglii.

Znalazlem jedna i jest bardzo zadbana choc z 1993 roku.

Czy myslicie ze to wykonalne?

Pozdraiwiam

Michal z Tarnobrzega

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

O ile dokumenty do rejestracji można stworzyć, to przyczepa musi mieć wymagane cechy dla diagnosty.

Podpowiem krótko że musi być numer na ramie i tabliczka znamionowa.

Więcej lektury , a właściwie cały ocean wiedzy nt rejestracji angielek znajdziesz tutaj bez problemu.

.

Mam uzasadnione powody do wątpliwości co do Twojej wybranej budki.

Zapodaj link ogłoszenia - do oceny w Kąciku Kupującego a dowiesz się o niej więcej prawdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem

oto jeden przyklad z mojego miasteczka. Nie moglem uwiezyc ze taka zadbana, rok ok 1993.

zero wilgoci poodloga zabezpieczona, zawieszenie  tego typu z gumowymi wkladkami, wszystko dziala.

Sobie z druga polowka myslimy ze czemu by nie?

Ciekawe ile by kosztowalo to zarejestrowac i ubezpieczyc....

http://www.ebay.co.uk/itm/111367212935?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

 co myslicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa, to zwracam honor. Myślałem że budka jest w PL .

Dopisz z grubsza parę słów w profilu, będzie łatwiej pomagać.

.

Budka ładniutka, ale myślę że cena jeszcze urośnie, o dobry towar też się tam tłuką...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

... Papierki mamy wszystkie, ale...

Łódzki WK woła papierka z US, US woła 160 zł za papierek - o tym, że nie trzeba płacić podatku od zakupionej przyczepy. Wrrr...

 

W Łodzi to norma jeżeli chodzi o opłatę,której nie trzeba płacić.Opłata obowiązuje przy pojazdach silnikowych.

W łódzkim US tego nie wiedzą ,że przyczepa nie posiada silnika i trzeba im to uzmysłowić.Miałem ten sam przypadek przy załatwianiu papierków.

Powodzenia !!!

 

naczelnik US już wie - kazał uiścić opłatę za zaświadczenie, że nie trzeba płacić. mówił, że można dostać zwrot tej opłaty, ale ja w to nie wchodzę.

tylko w WK robią wałki, że brak papierka z US :/

 

Ja rejestrowałem parę dni temu w Katowicach więc tak: pani w WK kazała przynieść świstek i nie obchodziło ją to że kumpel (oczywiście wymyślony ;) ) rejestrował w Mysłowicach i mówię że tam tego nie wymagają powiedziała że to nie możliwe i mam przynieść świstek z US ale ja powiedziałem że US nie wydają tych świstków bo są nie potrzebne i wydawają odmowę wydania świstka , to powiedziała że mam przynieść tą odmowę , no to pojechałem do US i poprosiłem o formularze , panie powiedziała że opłata 160 zł ...

 

Temat wielokrotnie wałkowany a problem wyłudzania 160 zł nadal występuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.