Skocz do zawartości

Okolice Łodzi


Millerowie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gdzie o Rokitnicy... ryba pisał o Konstantynowie Łódzkim

zgadza się pisałem o Konstantynowie.

miejsca fajne na weekendowy wypad z budką. jest toaleta, dostałem klucz do prysznica, są trzy prysznice i zlewy na zewnątrz, prąd bez opłat. trzy skrzynki na polu więc trzeba zabrać długie przedłużacze. w sobotę generalnie cisza i spokój w niedziele było ludzi full, ale kultura ludzie grilują, piją browarka i się opalają.

kąpielisko strzeżone i tam się generalnie wszyscy kąpią, ale ludzie wchodzą też z każdej strony stawu jak im pasuje, dwa boiska w siatkę, skate park, park linowy z liną ok 150 metrów w dwa kierunki przewieszoną nad wodą - przejazd przez cały staw. jest kjanpka, lody. pobyt w ciągu dnia też kosztuje - parking i od osoby jakieś złotówki.

do sklepu ok.1km a na wlocie z łodzi jest Kaufland, bliżej Biedronka.

opłaty 15 budka i 7 osoba.

zrzut z kasety do toalety.

 

minus - auta jadące drogą DK71 troszkę irytują  :?  niby są daleko i mało je słuchać, ale zawsze...

 

na przyszły weekend są wstępne plany jechać nad Sulejowskie do Sołtysa lub na Niedźwiady do Sikory (jeśli w piątek będę mógł jechać) jeśli nie, to w sobotę meldujemy się znowu nad stawem z kolegą z Łodzi na dwa zestawy. :jesc:    :piwo:    

Edytowane przez ryba78 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza się pisałem o Konstantynowie.

miejsca fajne na weekendowy wypad z budką. jest toaleta, dostałem klucz do prysznica, są trzy prysznice i zlewy na zewnątrz, prąd bez opłat. trzy skrzynki na polu więc trzeba zabrać długie przedłużacze. w sobotę generalnie cisza i spokój w niedziele było ludzi full, ale kultura ludzie grilują, piją browarka i się opalają.

kąpielisko strzeżone i tam się generalnie wszyscy kąpią, ale ludzie wchodzą też z każdej strony stawu jak im pasuje, dwa boiska w siatkę, skate park, park linowy z liną ok 150 metrów w dwa kierunki przewieszoną nad wodą - przejazd przez cały staw. jest kjanpka, lody. pobyt w ciągu dnia też kosztuje - parking i od osoby jakieś złotówki.

do sklepu ok.1km a na wlocie z łodzi jest Kaufland, bliżej Biedronka.

opłaty 15 budka i 7 osoba.

zrzut z kasety do toalety.

 

minus - auta jadące drogą DK71 troszkę irytują  :?  niby są daleko i mało je słuchać, ale zawsze...

 

na przyszły weekend są wstępne plany jechać nad Sulejowskie do Sołtysa lub na Niedźwiady do Sikory (jeśli w piątek będę mógł jechać) jeśli nie, to w sobotę meldujemy się znowu nad stawem z kolegą z Łodzi na dwa zestawy. :jesc:    :piwo:    

Szkoda, że nie mogliście w miniony weekend jechać do Sołtysa. Przed wyjazdem nawoływałem ziomalską brać w temacie "Tresta U Sołtysa", ale bez odzewu, a było bardzo zajefajnie.

pozdrowionka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie mogliście w miniony weekend jechać do Sołtysa. Przed wyjazdem nawoływałem ziomalską brać w temacie "Tresta U Sołtysa", ale bez odzewu, a było bardzo zajefajnie.

pozdrowionka.

no niestety nie wyszło, ale co się odwlecze...to nie ucieknie :piwo:  

szykuj się na przyszły weekend ewentualnie jak polecimy na Niedźwiady to tam będzie odpowiednia ekipa :palacz:   obym tylko w miarę wcześnie odgarnął powrót na chatę... ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety nie wyszło, ale co się odwlecze...to nie ucieknie :piwo:  

szykuj się na przyszły weekend ewentualnie jak polecimy na Niedźwiady to tam będzie odpowiednia ekipa :palacz:   obym tylko w miarę wcześnie odgarnął powrót na chatę... ;(

Jak wszystko poleci OK (praca) to koło 6 sierpnia gdzieś na 7 - 8 dni planujemy Skorzęcin, albo Przybrodzin. Muszę się jeszcze poustawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kolego Jackech, na którym stawie są takie okazy. Opisz usytułowanie tego stawu np. stojąc na plaży i potrzac na staw (za plecami mam bar) który to będzie ?

Jak stoisz tyłem do baru to staw po lewej stronie obok tego na którym jest wakepark i plaża bo na tym nie wolno łowić są tam kroczki i karpie do pół kilo o ile pamiętam .

Teraz akurat nie złapiesz bo jest aktualnie czyszczony staw i woda przepompowywana do innego stawu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jackech dokładnie jak piszesz, ten staw po lewo od plaży był w lipcu pogłębiany i niestety rybki na nim się skończyły. Woda mętna jak zupa zabielona śmietaną. Jak byłem pod koniec sierpnia, to największe okazy to karpie około 80 dkg.Na tym stawie złapałem raptem kilka koluchów, natomiast z plaży (nikt mi uwagi nie zwrócił, a Rafał był) złapałem kilka półkilowych karpików na co ....... na chlebek. Wędkarze mówili, że po tym pogłębieniu, to staw musi przezimować, żeby ryba brała, bo teraz to ma od groma pokarmu naturalnego na dnie. Mówił to między innymi gościu z Łodzi co przyjeżdża na te stawy od 30 lat. Zobaczymy czy to prawda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich, świetnie poczytać o okolicach Łodzi - sami borykamy się z ciągle z pytaniem: gdzie pojechać na weekend. mamy dzieciaki w wieku 5 i 9 i w tym roku odkryliśmy bardzo fajny nowy kemping w Wilczynie ( konińskie ). co prawda pojechaliśmy tam na cały tydzień w wakacje, ale spokojnie da się wyskoczyć w sobotę rano i wrócić w niedziele wieczorem. stronka www mówi właściwie wszystko na ten temat. polecamy. dzieciaki wreszcie zainteresowały się rowerami, bo tam są świetne miejsca do jeżdżenia. http://www.gosirwilczyn.pl/. pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...

Czy to jest w okolicach Łodzi - może nie, bo to 136 km, ale autostradą - więc w miarę szybko. Mowa o kempingu "Letnik" w Szyszyńskich Holendrach pod Ślesinem:

http://forum.karawaning.pl/topic/11611-ślesin-kemping-letnik/?p=460968

Serdecznie zachęcam do odwiedzin tego miejsca - w/g mnie warto.  :)

Edytowane przez Alex (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.