Skocz do zawartości

Okolice Łodzi


Millerowie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam i udanych wyjazdów życzę.

Zalew Sulejowski polecam, jest pole namiotowe w Zarzęcinie, podobno ładne, byc może w Bronisławowie, okolice znam, ale kempingów nie odwiedzałam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Niedzwiady Małe- POLE U SIKORY

blisko do Lichenia -z Łodzi jakieś 120km,ale warto.

Jezioro Białe koło Gostynina-90km

Zalew Przykona koło Turku ale na dziko-80km(blisko TERMY UNIEJÓW),

Pozdrawiam i życzymy wielu udanych wyjazdów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bronisławów: małe pole, prąd jest, woda tylko przy wjeździe, do małej plaży kawałek około 300 m, sanitariaty takie sobie, cena około 70,- zł za cepkę, samochód, przedsionek, prąd, sanitariaty, załoga 2 + 2. Bilard, ping pong, spora marina, skąpy plac zabaw dla dzieci, wypożyczalnia sprzętu wodnego, kilka smażalni rybek, brak typowego sklepiku spożywczego, dobry dojazd, obsługa taka sobie. Kemping raczej spokojny ale dla mnie trochę brak klimatu. Z drugiej strony zalewu -Tresta, kemping "U sołtysa" skromniejszy, ale atmosfera dużo lepsza, sporo wędkarzy. Nie daleko hodowla ryb, można kupić świeżą rybkę, pstrąg, karp, lin, sandacz i jeszcze jakieś inne. Dojazd dobry cena 35,- zł załoga 2 +1 cepka samochód, przedsionek. Sanitariaty skromne. W weekendy sporo młodzieży, ale spokojnie. Bilard, ping pong, barek, smażalnia rybek, wypożyczalnia sprzętu wodnego, przesympatyczny Właściciel Pan Waldek. Oba kempingi bez fajerwerków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy,

jesteśmy tu nowi i właśnie kupiliśmy swoją pierwszą przyczepę :) Proszę podpowiedzcie nam jakieś fajne miejsce w pobliżu Łodzi, gdzie będziemy mogli wyskoczyć na weekend i przetestować nasz nowy nabytek.

Jak blisko to skoczcie do Bełdowa,sa stawy,mozna złowic i kupic rybkę,las.sklep i spokojna droga,jest też porządny mechanik Pan Stanczyk prz szkole,wrazie czego to moze doradzic czy cos naprawic,albo do Barkowice Mokre na zalew (od srtony Sulejowa),do Uniejowa, a spanie macie w przyczepie,nie musi to byc kemping,albo jak proponował kolega to do Lichenia a tam z wieży zobaczycie całą okolice i mnóstwo wody.Powodzenia ,a najlepiej to jazda w nieznane,tylko szybciej przycupnąc na noc.Pozdrawiam i życzę fajnego i pogodnego wypoczynku.Ps.ja swoją pierwszą N126e w 1985r pojechałem na zalew sulejowski ale sam niewiem teraz gdzie byłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W licheniu fajnie tanio

POLE U SIKORY cena za dobę to tylko 30zeta za cały zestaw + zużyty prąd z licznika(1KW=1.50zł)

i jesteście na polu kempingowym.

Nie pisaliście co prefrujecie:

-dziko

-półdziko czyli u chłopa

-czy może pole kempingowe

:hej:  i życzę udanego   :przyczepa:  :biwak:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukaszkasiajulia szczerze mówiąc to sami jeszcze nie wiemy co preferujemy:)

Jak jeździliśmy pod namiot to zawesz wybieraliśmy kempingi/pola ale teraz mamy większe możliwości, myślę że dopiero za jakiś czas będziemy mogli stwierdzić co najbardziej nam pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Od jakiegoś czasu jeżdżę właśnie z przyczepką, wcześniej często byłem często w okolicach "Skrzynek" za Gostyninem, ale miejsce zostało ogrodzone przez nadleśnictwo Włocławskie - nie wiem jak jest teraz.

Na nowy sezon szukam nowej miejscówki w okolicy... i właśnie byłem na zwiadach w okolicach zalewu Sulejowskiego... czy jest tam miejsce, gdzie można zatrzymać się na dziko lub na pół dziko ?? myślałem też o zalewie Pęczniewskim... czy ewentualnie coś jest godne polecenia ??

Ciekawie  też brzmi pół dziko w Uniejowie przy termach... czy więcej moglibyście coś napisać więcej ?? 

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Miejscowość Wylazłów (jeziorsko na dziko) można się ustawić przy samej wodzie, przy plaży 


w tygodniu pusto w weekendy tłok 


20130727_091019.jpg


DSC_0211.jpg


DSC_0219.jpg


20130727_090935.jpg


 



GPS google   51°48'58.3"N 18°42'59.8"E
Edytowane przez jackech (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 

Miejscowość Wylazłów (jeziorsko na dziko) można się ustawić przy samej wodzie, przy plaży 

w tygodniu pusto w weekendy tłok 

20130727_091019.jpg

DSC_0211.jpg

DSC_0219.jpg

20130727_090935.jpg

 

GPS google   51°48'58.3"N 18°42'59.8"E

 

 

Też tu byłem. Akurat na weekendzie właśnie, ciężko z miejscem. Ale miejscówka fajna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.