Skocz do zawartości

Forumowicze pomagają oglądać przyczepy - dyskusja


mikefoto

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem tutaj zupełnie nowy chociaż jeżdżę z budką od 1997r, własnie zakupiłem swoją trzecią przyczepkę myślę, że na długo docelową. Pierwsza to była niewiadówka , w 2006 roku zakupiłem Hobby z tegoż rocznika lekko uderzoną za bardzo dobrą cenę.............i od razu przestrzegam żadnej budki powypadkowej, nigdy więcej. Nawet jeżeli naprawa zostanie przeprowadzona profesjonalnie, wciąż będą wychodzić niespodzianki, których będzie coraz więcej. Nie chcę opisywać szczegółów, jeżeli ktoś myśli o takim zakupie to moje doswiadczenia odwiodą go od takiego zamiaru. Pozdrawiam i zachęcam do wymiany doswiadczeń w tym zakresie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jestem z mazowieckiego a swoją budkę zakupilem w Żarach przy pomocy kolegi z forum. Z tego co pamiętam to był SZCZEP. Jeżeli będę dostępny to również chętnie pomogę w okolicach Warszawy.

witaj michodriver

chętnie skorzystałbym z Twojej pomocy , bo zielony jestem jak trawa, znalazłem dwie pryczepy w Grodzisku, dziś pooglądałem i w miare ok, wiem że jedna była robiona , ale wygląda na szcelną , mój nr tel 501588 507, prośba o kontakt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ryba78 dziękujemy ogromnie! Jeszcze mi się kręci w głowie od ogromnej dawki wiadomości :)

Byliśmy dzisiaj razem pod Kutnem. Uświadomiliśmy sobie z moim ślubnym, na czym polega nasza niewiedza :) ja bym nie zobaczyła wad, a Ryba tylko przez drzwi zajrzał i pokazał co nie tak. szukamy dalej. ale jesteśmy szczęśliwi, że trafiliśmy na to forum, bo może już byśmy sobie pluli w brodę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem poproszę kolegów, którzy chcieliby skorzystać z pomocy - podejrzyjcie listę na wstępie. Zajrzałem do tego wątku właściwie teraz przez przypadek. Widzę, że koledzy tutaj zadają pytanie, ""czy ktoś mógłby?" Gdyby dotyczyło to mnie (na szczęście nie dotyczyło), to odpowiedzi nie dostanie, bo nie zaglądałem do wątku przez ponad pół roku. Natomiast czytając z listy osób, znajdziecie kogoś w pobliżu, i wysyłajcie PW. Wtedy możecie liczyć na odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem poproszę kolegów, którzy chcieliby skorzystać z pomocy - podejrzyjcie listę na wstępie. Zajrzałem do tego wątku właściwie teraz przez przypadek. Widzę, że koledzy tutaj zadają pytanie, ""czy ktoś mógłby?" Gdyby dotyczyło to mnie (na szczęście nie dotyczyło), to odpowiedzi nie dostanie, bo nie zaglądałem do wątku przez ponad pół roku. Natomiast czytając z listy osób, znajdziecie kogoś w pobliżu, i wysyłajcie PW. Wtedy możecie liczyć na odpowiedź.

Masz 1000% racji.

Jako, że Temat powstał niejako z mojej inicjatywy. To poproszę

Moda o jego wyczyszczenie ze zbędnych wpisów.

 

proszę mnie wpisać na listę "pomagających w zakupie" -chociaż nie mam zielonego pojęcia o przyczepach ale zawsze mogę powku...ać  sprzedającego :klotnia: i próbować zbić :boks: cenę  . Region Kępno 63-600 + okolice, kontakt najlepiej tel.

Dobre chęci są zawsze w cenie, ale raczej nie o taka formę pomocy w tym temacie chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie mam pytanie czy ktoś był by chętny podjechać ze mną luknąć na te dwie cepki w piątek albo sobotę ,(oczywiście podjadę autem pod wskazany adres przywiozę i odwiozę ) i postawię jakiegos beera

1. http://allegro.pl/buerstner-city-1987-rok-i4066776715.html

2. http://allegro.pl/buerstner-city-1985-i4061549190.html

Cepki znajdują się w Katowicach na ul.Miedzianej (obok Carefura na Dąbrówce Małej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W Krakowie i niedalekich okolicach, pomogę, podjadę, porobię zdjęcia, wypytam sprzedającego....... :]

Cześć,

kupiłem przyczepę parę dni temu. Czy znalazłbyś czas na obejrzenie jej i doradzenie co należy ew. wyremontować, sprawdzić, naprawić? Mam fragment przegnitej podłogi przy wejściu, muszę to naprawić i chętnie usłyszę rady co z tym zrobić.

Przyczepa jest w nowej hucie w krakowie - idealnie jakby się dało obejrzeć ją u mnie pod blokiem - przyjadę po Ciebie, odwiozę gdzie trzeba, piwo postawię.

daj proszę znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Do Cichy z Lubina.

 

Czy to Ty dałeś na OLX ogłoszenie  http://olx.pl/oferta/dethleffs-camper-510db-dmc1150-CID5-ID6gYCn.html#6916b8d2dc

W tym ogłoszeniu to chyba przyczepka z Twojego awatara?

Napisałeś o uszkodzonym prawym boku a co z lewym na dole od strony dyszla? Co się stało z przednią szybą, że jest przyciemniona pleksi zamontowana?

Czy nie powinna wyglądać jak na tym zdjęciu? Pytam z ciekawości bo szukałem przyczepy i wpadła mi w oczy a w ogłoszeniu nic nie pisze o nieoryginalnej szybie.

post-18737-0-06347700-1422572291.jpg

post-18737-0-42656100-1422573871_thumb.jpg

Edytowane przez JACEKJELENIAGORA (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.