Skocz do zawartości

Mover, czyli napęd do przyczepy - uwagi do samodzielnego montażu


Kristofer

Rekomendowane odpowiedzi

Kojarzy ktos czy ta promocja na Reicha w Obelinku

 

https://www.obelink.pl/reich-movecontrol-economy-light-pl.html

 

Jest nazwijmy to "stała"? Czy raczej na chwile? Ja juz chyba ze 2 miesiace widze w tej cenie. Ktos obserwuje to dluzej? Caly rok jest ta cena? To samo pytanie jesli chodzi o ten drugie Prestige w promocji.

Cały czas jest taka cena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pewnie do wyczerpania zapasów. Podobnie było z krzesełkami Dukdalf. Były długi czas w promocji a jak się zdecydowałem na zakup to okazało się że już brak na magazynie :(

Żałowałem że nie kupiłem odrazu.

To mają duże te zapasy bo cena tego Reicha jest taka przynajmniej od roku :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kristofer, zmierzyłem dokładnie, łączna długość kabli plusa i minusa od aku do centralki będzię 350cm, zakładając że poprawię te okucia z młotkowanych na zaciśniętę normalną praską, te moje kable 16mm2 mogą być czy konieczna jest wymiana na grubsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można je jeszcze uznać, powinny być OK

Gdyby było jeszcze z 1 -1,5 m więcej, to powinny mieć już dużo większy przekrój np. 25 mm²

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w sklepie elektrycznym kupić końcówki miedziane z oczkiem na śrubę m8.oraz na przewód 10m² za końcówkę zapłaciłem 1,50zł sztukę. I pan sprzedawca zadał pytanie. Zaprasować panu .

To ja odpowiadam .

Poproszę

I mam profesjonalnie zaprasowane końcówki

post-24028-0-19897700-1513875349_thumb.jpg

Edytowane przez sebka34 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mi znajomy też zaprasował, na początku chciałem przekonywać że to młotkiem wcale nie było źle ale jak zobaczyłem efekt prasy to zmieniłem zdanie. Kable docięte na wymiar, nowe końcówki, dzisiaj mover założyłem, jutro podłączam elektryke i jade budą po piwo :D

.

post-22353-0-15361000-1513876138_thumb.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mi znajomy też zaprasował, na początku chciałem przekonywać że to młotkiem wcale nie było źle ale jak zobaczyłem efekt prasy to zmieniłem zdanie. Kable docięte na wymiar, nowe końcówki, dzisiaj mover założyłem, jutro podłączam elektryke i jade budą po piwo :D

 

... a nie mówiłem :], że to zupełnie inna jakość (elektryczna i wizualna)  :ok:

 

PS

O, widzę że akurat trafił mi się mały jubileusz postów :skromny:

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zobaczyłem efekt prasy to zmieniłem zdanie.....

A co to za skrzydełka po bokach? Młotkiem chyba lepiej było by.

 

Sebka34 ma fajniej zaprasowane.

 

Wysłane z mojego Tapatalka

 

Edytowane przez chris_66 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy oczku fi6 tego nie było, przy oczku fi 8 były bardzo grube ścianki i troche ,,przyszczypało,, ten znajomy, elektryk mówił że im większe przekroje tym częściej to się zdarza, ale w niczym to nie przeszkadza.

Sebka miał 10mm, u mnie były 16mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.