Skocz do zawartości

MAJÓWKA 2014 - I spotkanie Zachodniopomorskiej Grupy Karawaningowej "BALTEAM".


Rekomendowane odpowiedzi

I spotkanie Zachodniopomorskiej Grupy Karawaningowej "BALTEAM".    

Zapraszamy wszystkich miłośników karawaningu.

 

Termin spotkania majówka 2014  (30 kwietnia do 04 maja).

Miejsce spotkania Camping Drawtur Ośrodek Wypoczynkowy w Czaplinku   - http://www.drawtur.com/

 

Oferta jaką zaproponował O.W. DRAWTUR to 40 zł / doba, cena zawiera oczywiście zestaw, prąd, psa, kota i całą załogę. W cenie możecie korzystać z całej infrastruktury kempingu, boisk sportowych, placu zabaw, świetlicy, ogniska etc. Najprawdopodobniej na majówkę będzie czynna kawiarnia.

Na cały sprzęt sportowo - wodny mamy - 50% wszelkie kajaki, rowery wodne, łódki wiosłowe itd.

 

Wszyscy przyjeżdżają na własną odpowiedzialność, nie ma organizatora, każdy odpowiada za siebie i swoją załogę. Pozostałe szczegółu przedstawimy w późniejszym terminie.

 

WPIS POWIĄZANY Z  "Zachodniopomorska grupa forumowiczów" poczytaj

 

Otwieram listę chętnych na I spotkanie Zachodniopomorskiej Grupy Karawaningowej "BALTEAM".

 

  1. RadekP                2+2 (Bartek 7 i Mikołaj 5)
  2. Patriks                  2+3
  3. Macieku                2+2 
  4. Margit                   3+2
  5. Banicja                 2+1
  6. TomekKnaus        2+2
  7. Aron                      2+1 + ramzes (to piesek)
  8. Maciek, Teresa i Chili ( mała biała suczka)
  9. Pajel                     2+1 - junior
  10. Liwiusz 333           2+2
  11. Kowalajnen1982   2+2
  12. Tweety                  2+2
  13. Werusie                2+2 ( Robert 12 i Daria 6 )
  14. Marfi                      2
  15. Parzusie                2+1  (Amelka 6lat)
  16. Mocarz                  2+1  (Maciej 5)
  17. ajoł i asia               2+  (2 może 3 )
  18. JACOL                  
  19. gągel i Karolina      2 +2 - gra na gitarze :gitara:
  20. Jon i Ela                2  (tata gągla z mamą ;-) ) jon - wytrzymały
  21. Stawros                 2+1 (Hubert 10 lat) + mały psiak
  22.  Benek                   2+2 (Marcin 13 + Pati 17
  23. turystasj                 2+1
  24. bursztynka             2+1
  25. krzysztof0009        2+1
  26. Plumki                   2+1
  27. Jony3220              1+1
  28. beadia                   2+1
  29. Funkiaa                 2+2
Edytowane przez RadekP (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 324
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  1. RadekP                2+2

patriks                  2+3

macieku                2+2 

Margit                   3+2

Banicja                 2+1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie emeryta cena przed sezonem druzgocąca ty bardzaiej ze nie mam zadnych zwierzaków i innych duperelek po prostu chciałbym tylko zakotwiczyc i odpoczywac jestem  prądowo niezaleznY a i wody na te parę dni zakupię w biedronce. nO ale zachodnio-pomorskie to nie biedne kujawy  :oslabiony::(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komak, promotorzy tej okazyjnej ceny( jak wspomniałeś przed sezonowej) mają w załodze tyle osób i sprzętu grzewczego,że tylko grzać, a my małe załogi tracimy, jednak nie musimy tam jechać.  :biwak:  :gitara:  :piwko:  :jesc:  :drink:  :kawa: to można ; Gdzie?  POSZUKAJ. Pozdrawiamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, weźcie pod uwagę to, że my jeździmy z dziećmi... z młodzieżą, młokosami i również z tymi małymi np. 2 lata

 

i wyjazd majówkowy, biorąc pod uwagę prawdopodobny brak pogody, należy planować w miejscach, które pozwolą dzieciom jakoś czas zorganizować, rozerwać się,  a nie siedzieć w budzie... a tam na Drawturze jest kilka ew. rozrywek...

 

A cena ( przedsezonowa cena - w tym przypadku cena jest specjalna - to nie tyczy się do majówek, bo na dobrych kempingach na majówkę obłożenie mają ) jest uważam nadal okazyjna za zestaw na tym zapleczu, nawet jak na dwie osoby... a i przekonany jestem, że jak przyjedziesz na zlota i powiesz szefostwu, że tyko dwie osoby i bez prądu i bez wody i bez kibla to pewnie dostaniesz dodatkowy rabat.

 

I żeby nie było że my zach-pom bogaci aż złoto leci z gaci... na dziko i w krzaki i na łąkę również jeździmy... pieniądze każdemu potrzebne :-)

 

A jak Wam szkoda 3 dychy przepłacić za 3 doby w stosunku do Waszych miejscówek to uważam to za bicie piany...

 

 

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia:

 

Patryk :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Widze że propaganda  i tu zawitała.Patryk nie porównuj wszystkich z kujaw do tego wpisu ,bo jeżeli wojskowego emeryta nie stać na wyjazd i żydzi ,na wodzie to niech usiądzie pod piecem i się ugrzeje,no chyba że tez ma zakręcone bo oszczędza :].

Marek (kornak)nie reklamuj innych według siebie i daj spokój.

Postarajmy się tylko odzywac jeżeli ktoś jest zainteresowany wyjazdem ,bo inaczej tylko problemy wynikają i bezsensowne wypociny.

 

Jeżeli ten post nie jest na temat proszę go usunąć.Pozdr.

Edytowane przez irek w (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie emeryta cena przed sezonem druzgocąca ty bardzaiej ze nie mam zadnych zwierzaków i innych duperelek po prostu chciałbym tylko zakotwiczyc i odpoczywac jestem  prądowo niezaleznY a i wody na te parę dni zakupię w biedronce. nO ale zachodnio-pomorskie to nie biedne kujawy  :oslabiony::(

 

 

Komak, promotorzy tej okazyjnej ceny( jak wspomniałeś przed sezonowej) mają w załodze tyle osób i sprzętu grzewczego,że tylko grzać, a my małe załogi tracimy, jednak nie musimy tam jechać.  :biwak:  :gitara:  :piwko:  :jesc:  :drink:  :kawa: to można ; Gdzie?  POSZUKAJ. Pozdrawiamy.

 

 

Czy warto Wam odpisywać -  nie, nie warto. 

Poczytajcie w http://forum.karawaning.pl/topic/15695-zachodniopomorska-grupa-forumowiczów/

 

 

 

Edytowane przez RadekP (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ceny to jest pretekst do dyskusji, a Wy Panowie zarządzacie bez dyskusji (miało być głosowanie nad nazwą, nad wyborem miejsca 1-go spotkania, daty, itp.) a Wy ustalacie we dwoje, aha irek w wam pomaga. Dlatego popierałem powstanie takiej BRACI, ale w sposób bardziej demokratyczny, i tak każdy sam zdecyduje gdzie pojedzie. A jeśli chcecie spotykać się we własnym małym gronie to umawiajcie się na tel. Radek bez urazy. Pozdrawiam. :piwko:                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Ps. patriks nie żal mi ani 3-dych, ani 100-zł, ale spotkania, czy zloty w większym gronie powinno się jakoś konsultować. Reszta jak powyżej.      irek, a Ty nie szukasz kempingów o niskich cenach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było głosowanie ............. A w ogóle głosuje się poprzez wpisywanie na listę lub zaproponowanie konkurencyjnego/alternatywnego  miejsca.

Z kilkuletniej praktyki wynika że nic nie wychodzi z takich zlotów w zachodniopomorskim bo w 99% przypadków jechaliśmy w dwie budy z Patrykiem. Teraz inicjatorem spotu  jest Radek i chwała mu za to. Na liście jest teraz 5 zestawów .............. w sumie na spot wystarczy.

Unisław to jest proste jak cholera - pasuje Ci to się wpisujesz a jak nie pasuje to zaproponuj lokalizację alternatywną i wykaż wyższość "Twojej" lokalizacji lub nie wpisuj się wcale. Ale Brdzo Cię proszę nie męcz druta tak dla sportu ............. bo stwierdzenie "miało być głosowanie" jest męczeniem druta. Co innego gdybyś zaproponował jakąś sensowną alternatywę ... wtedy można przedyskutować.

 

 

ps. Trzeba pogadać na drawturze i zaklepać jakiś jachcik (łódkę) skoro mamy rabat 50% na sprzęt. :-)

ps2. Patryk czy zabrać graty do nurkowania ??? dokończymy Twoje intro rozpoczęte na pamiętnej imprezie u mnie  :-)

Edytowane przez macieku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ulisław.

 

Proszę o nie włanczanie mnie do tematu ,o wyborze nazwy ,czy miejsca ,bo nie miałem z tym nic wspólnego.Tylko się podłączyłem ,jak przeczytałem że kujawy to biedny teren.

Dajmy  trochę czasu i spokoju, bo jak się tak atakuje tych co mają chęć coś zrobić ,to tylko się wk...ją i w końcu odpuszczają żeby się nie użerać ciągle.Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad ps1. Mozna pomyslec, ale chyba raczej dopiero na na miejscu rozpatrywac ten temat, w zaleznosci od pogody... jak cos to moj Wiktor tez ma stosowne uprawnienia, wiec jakby co to zawsze mamy trzezwego sternika do jachtu ;-) hehehe

Ad ls2. Bierz, ale rowniez w zaleznosci od pogody, chetnie ponowie zeszloroczne nurkowanie o 3 w nocy... tyle ze teraz juz za dnia... a i w maju bedzie chlodniej wiec pianke bede potrzebowal, najwyzej wypozyczy sie z miejscowej firmy nurkowej

Ps. Sorry za brak pl liter, pisane z durnego tableta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

W dniu wczorajszym rozmawiałem z  Działem Promocji w UM Czaplinek o możliwości zorganizowania spaceru  z przewodnikiem po Czaplinku.

 

Za czasów zakonu Templariuszy Czaplinek nosił nazwę Tempelburg co w dosłownym tłumaczeniu znaczy „Zamek Świątyni”. Zakon Templariuszy miał na dzieje miasta dość znaczny wpływ- może coś ciekawego można zobaczyć.

Później ruiny zamku w Starym Drawsku "DRAHIM" http://www.drahim.pl/ 5 km od Czaplinka.

 

Co do spaceru jak będę w Czaplinku podjadę do UM i podpytam. Oczywiście będzie to sensowne jak będzie nas więcej i będą osoby zainteresowane.

 

z kalendarza imprez:

1-3 maja   Festyn – Majówka w Czaplinku Piknik rodzinny ph. „Bawmy się razem”.

    - Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Czaplinka (3 maja) Rynek miejski, Czaplinecki Ośrodek Kultury, Izba Muzealna

1-3 maja Regaty w Klasach T1, T2 z okazji rozpoczęcia sezonu żeglarskiego Ośrodek Sportów Wodnych   - TU MACIEK MOŻESZ STARTOWAĆ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nam bardzo odpowiada drawtur bo myslimy o nauce windsurfing-u. Zresztą na majówkę też wolimy bardziej rozbudowaną miejscowke, nawet kosztem wyższej ceny.Myślę że nie ma co się pieklic nad miejscem, przecież następnym razem można jechać gdzie indziej, a nazwę zawsze można ostatecznie ustalić na spotkaniu. Nie wiem w czym problem, każdy kto chce coś zaproponuje i zrobomy głosowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1-3 maja Regaty w Klasach T1, T2 z okazji rozpoczęcia sezonu żeglarskiego Ośrodek Sportów Wodnych   - TU MACIEK MOŻESZ STARTOWAĆ

A skąd ja wezmę sprzęt .............. nie będę wlekł ze Szczecina, szczególnie że już jedną przyczepę będę miał na haku 

 

 

Ad ps1. Mozna pomyslec, ale chyba raczej dopiero na na miejscu rozpatrywac ten temat, w zaleznosci od pogody... jak cos to moj Wiktor tez ma stosowne uprawnienia, wiec jakby co to zawsze mamy trzezwego sternika do jachtu ;-) hehehe

 

 

Kłopot w tym że młody musi być chyba "pod nadzorem" .......... a ciężko może być z nadzorem co ma minimum ten sam patent i zero promili we krwi 

 

 

Ad ls2. Bierz, ale rowniez w zaleznosci od pogody, chetnie ponowie zeszloroczne nurkowanie o 3 w nocy... tyle ze teraz juz za dnia... a i w maju bedzie chlodniej wiec pianke bede potrzebowal, najwyzej wypozyczy sie z miejscowej firmy nurkowej

 

 

To biorę graty, jakąś gumę (piankę) na Twój rozmiar pożyczymy w lokalnej bazie nurkowej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.