Skocz do zawartości

Krakowskie spotkanie karawaningowe


Rekomendowane odpowiedzi

Patrz, a oboje (mam na myśli kota i psa) tak niewinnie wyglądają :) ...

Co do spotkania - wolałabym raczej knajpę, gdzie można pójść z dziećmi, bo na pewno część z nas przybędzie z pociechami - w końcu to też karawaningowcy.

12 stycznia jest OK.

Godzina - może 16? 17?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 235
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Rozumiem, że potrzebna jest knajpa piwna z jakimś lekkim żarciem

Raczej knajpa z piwem, a nie knajpa piwna. Trzeba pamietać, że wiele osób może przybyć z nieletnimi członkami rodziny. Ja np z dzieciami 5 i 12 lat. Więc moim zdaniem musi być tak, żeby wszyscy byli zadowoleni i duzi i mali. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podjadę chyba pociągiem z rana i pozwiedzam

:):);) Ale fajnie .To co Marek spotykamy się na zwiedzaniu? My też jak zima będzie mocna to pociągiem.Dawno żeśmy się nie widzieli to będzie o czym pogadać ;);):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uściślam. Dla mnie knajpa piwna to taka, która preferuje alkohole pod różną postacią natomiast jedzenie jest drugoplanowe. Nie znaczy że go brak, tylko jest traktowane po macoszemu, w przeciwieństwie do restauracji, która na jedzeniu zarabia, a jeszcze lepiej na alkoholu. Do knajpy piwnej mogę przyjść z wnukiem, ( 4 lata ) będzie marudził przy jedzeniu a z dziadkiem się jeszcze nie napije. Knajpy piwnej NIE MYLIĆ ze speluną, mordownią i.t.p. Te obiekty sa poza sferą moich zainteresowań. Jeżeli moja definicja knajpy piwnej Wam odpowiada to mam taką na oku. Jest kameralna, jeść i pić dają a ceny nie są porażające. Rozumiem też, że termin 12.01 godz 16 jest do przyjęcia ?? Akceptujcie, lub podajcie własne opcje. Pozdrawiam Wszystkich serdecznie AdamH :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serek ty jedz a nie zazdrość

 

Mareczku niestety godzina i miejsce jest niezbyt odpowiednie dla dzidziusia 11 miesiecznego ...sam rozumiesz, ale bede myślami i w domu zrobie sobie wtedy " october fest " połącze sie z Wami kufelkiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uściślam.

Dzięki za uściślenia .jeżeli tak ma wyglądać spotkanko to ja wypadam .Broń Boże NIE NEGUJĘ ANI NIE OCENIAM żeby było jasne .Po prostu u mnie w carawaningu nie ma miejsca na odsuwanie dzieci na drugi plan. Cała rodzina uczestniczy w formie wypoczynku jakim jest carawaning a dzieci są szczególnie wyróżniane . Dlatego może troszkę inaczej postrzegam takie spotkania ale......to tylko mój i wyłącznie mój punkt widzenia :) powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.