Skocz do zawartości

Krakowskie spotkanie karawaningowe


Rekomendowane odpowiedzi

Grażynko!

Ceny znajdziesz na www.hornkrakow.pl

No faktycznie :D

Wiesz Adaś - mi (jak to blondynce) trzeba dużymi, drukowanymi literami ;)

Ale już znalazłam :narcyz:

Pokoje wyglądają sympatycznie, ceny też nie są z kosmosu, zatem kwestię zarezerwowania pokoju muszę omówić z moim Adasiem :-]

Pozdrawiam!

Grażka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 235
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie wiem czy nie wyjdę trochę przed orkiestrę (i to dosłownie) ale jest planowany przyjazd "wesołego śląskiego autobusu" w ilości 8 osób.

Edy, Dżumiki, Adasie i Miodziowie.

Taki mamy chytry plan, żeby to po krakowsku, czyli tanio obskoczyć serduszka.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mam klepać 6-cio osobowy pokój????hehe%281%29.gif

Jeszcze milczy Sz. ale jestem pełen nadziei.

 

Dziś piątek 13-go :czerwona::czerwona::czerwona:

Miałem wątpliwą przyjemność jazdy nie swoim autem i lekarz podkręcił mi " chipa ". Ponieważ nic więcej nie znależli to wróciłem do domu.

Ale obiecałem - więcej - dałem słowo Harcerza, przysiągłem ;

MUSZĘ SCHUDNĄĆ !!!!! KONIECZNIE !!!

I świat jakby trochę zbrzydł. Mam jeść na małym talerzu :pad:, jadać to co najmniej lubię ( jakieś sałatki itp.)

Cała nadzieja w miłym towarzystwie - mam zapomnieć o jedzeniu - o plumkaniu niekoniecznie, to akurat nieszkodliwe.:niewiem:

Tak więc ten znaczek :jesc: już nigdy nie pojawi się obok mego podpisu.

Kompletnie zasmucony i bardzo zdegustowany pozdrawiam Was serdecznie

AH

 

 

 

PS

Nigdy nie mów nigdy - kto to napisał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adasiu współczuję serdecznie . Też muszę zastosować dietę ( będąc ostatnio w Warszawie odwiedziłem Michałka , Kasię i małego Igorka thorniaków . Kaśka stwierdziła ,że "urosłem ") dla zdrowia i miłego samopoczucia . Trzymaj się , sałatki też są wspaniałe (szczególnie te z mięskiem :) ). Pozdrawiamy Lusia i Piotr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I świat jakby trochę zbrzydł. Mam jeść na małym talerzu :pad:, jadać to co najmniej lubię ( jakieś sałatki itp.)

Cała nadzieja w miłym towarzystwie - mam zapomnieć o jedzeniu - o plumkaniu niekoniecznie, to akurat nieszkodliwe.:niewiem:

 

Adam, daj spokój, jedzenie (???!!!) ;(

jak tylko plumkać możesz to jedzenie... można prawie pominąć:hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywołani do tablicy prze Adasia odpowiadamy.

Małe , a raczej żadne szanse na przyjazd.Do 5.02 jestesmy na feriach, niby niedaleko bo w Kacwinie koło Niedzicy, ale kawałek od Krakowa. Z przykrością powiadamiamy, że nie damy rady. Choć.... szaleństaw nigdy dość. Hasło plumkanie działa motywująco. Adaś nie jeździj cudzymi autami, faktycznie lepsza będzie sałatka. Pozdrowienia dla wesołej ekipy.

Marlena i Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek mnie trochę zmartwił a Ela ucieszyła :bukiet:

Smaczne zdrowe sałatki służą wszystkim - zwłaszcza jak są w butelkach :slina:

Zwracam uwagę, że będziemy w uczniowskim klubie sportowym; są sale do ćwiczeń, zabaw jest sauna. Dzieci mają co robić. To informacja dla tych, którzy obawiają się, że dzieci będą się nudzić.

Widzę - na razie - że krakusów spotkanie mniej interesuje :niewiem: Szkoda.

Pozdrawiam serdecznie

AH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mam klepać 6-cio osobowy pokój????hehe%281%29.gif

Jeśli ma być po krakowsku, toooo..... wystarczy nam 4 osobowy :lol: :lol: :lol:

Pozdrówka dla wszystkich zakręconych :piwo:

PS .. sałatki oczywiście dla Adasia przywieziemy :ee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.