Skocz do zawartości

Krakowskie spotkanie karawaningowe


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 235
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jesteśmy jak najbardziej "za", pod warunkiem, że odbędzie się w którąś sobotę lub w niedzielę - w tygodniu niestety odpada - ale to już Adamie wiesz :).

Jeszcze raz wszystkiego najlepszego :) !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ta propozycja to dlatego, że Warszawiacy zrobili swoje, ale tam też zaproponowałem spotkanie Krakusów :) Nie piszę tego, żeby mieć pierwszeństwo w organizowaniu takiego spotkania, bo osobiście nie za bardzo czuję się na siłach ze względu na brak czasu zorganizować takie spotkanie. No ale do tematu. Leszek zaproponował, żeby zorganizować w czasie ferii, wtedy mógłby wpaść na kilka dni do Krakowa. Może przyjechaliby też ludzie z innych okolic. Pasowaołoby obstukać ewentualnie jakiś hotelik dla przyjezdnych.

W każdym razie my tzn. Yabulony w sile 2 + 2 przybędą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat 12 stycznia byłby dla nas odpowiedni bo wtedy mamy ferie ale ...lepiej sobie planujcie spotkanko po swojemu :) jeżeli zgodzicie się to z przyjemnością dołączymy jak będziemy mogli .Ja tylko przedstawiłem swój punkt widzenia na taki zlocik gdyby brał pod uwagę przyjezdnych. Bo dla mnie np. .podobnie jak dla Jacka Kraków to miasto które darzę specjalnymi uczuciami i zawsze chętnie tam jadę .A jak się ma cała ekipę(dzieci) to na samo spotkanie w środku zimy ciężko przyjechać .A zrobić sobie wycieczkę np. trzy dniową i coś przy okazji pozwiedzać to dla mnie ma sens. W każdym razie czytam ten wątek z zainteresowaniem i powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też by odpowiadało. Jak tylko będę miał trochę czasu to rozglądnę się za jakimiś w miarę tanimi i przyzwoitymi hotelami. A może ktoś z Krakowa lub najbliższych okolic miałby możliwość przenocowania paru osób. U mnie niestety nie ma miejsca. Mieszkanie w bloku to jednak klatka. :) Jak coś będę wiedział to zapodam na forum przykładowe ceny za pokoi za dobę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 stycznia wybrałem po poście Marka, kiedy są ferie to nie wiem. Można spotkanie przenieść na póżniejszy termin. Rozumiem, że potrzebna jest knajpa piwna z jakimś lekkim żarciem. Oczywiście w centrum, na Kazimierzu lub tuż obok. Mogę to załatwić. W hotelach mam mniejsze rozeznanie ale Yabulon doradzi. Oczekuję podpowiedzi o której godzinie ma się zacząć a przede wszystkim kiedy? Pozdrawiam AdamH :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź mamuta ze sobą!

U nas jest mały zwierzyniec - dwa koty, rybka, żółw oraz psica z siedmioma szczeniakami - jeden zwierzak więcej nie zrobi różnicy :) .

Tylko trzeba byłoby zrobić potem mały remoncik - mamy walecznego kocura :):) , który daje po pysku wszystkim, którzy się mu nie podporządkują (oprócz ludzi oczywiście).

A mamut zapewne sobie nie pozwoli ...

;)

 


Przyjemniaczek...

post-33363-imported-b30d3deb-b670-4a07-b714-ebe5b0b62b03_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.