Skocz do zawartości

"Nietypowe" przyczepy i samochody kempingowe


jacol

Rekomendowane odpowiedzi

Ale Tom sugerował ze błąd w cenie o 0, a szkl nawet o dwa...

A ja jak pisałem za 1300bym przygarnął :)

Edytowane przez Misio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś na autostradzie w Austrii mijałem fajny zestaw. Chciałem zrobić dokładniejsze zdjęcia ale pod górkę tak spuchł że zwolnił do ok 30km/h a za mną już ktoś się pojawił i nie chciałem blokować. Ale bardzo przyjemny widok na drodze :)

 

Edit, nie mogę załadować zdjęcia :/ jak będę miał lepsze wifi to podrzucę

Edytowane przez jacekzoo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek, no i pokazałeś, że 600 cm3 potrafi uciągnąć małą bo małą, ale cepkę, a niektórzy martwią się czy 2000 cm3 pociągnie podobną, albo trochę większą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no zgadza się, przecież kiedyś poczciwą nkę ciągało się maluchem, i też jakoś szło. Tylko do dobrego się łatwo przyzwyczaja, teraz jak na tempomacie pod górkę auto z cepą zwolni ze 100/h to już problem. To jedna sprawa, druga że czasy się zmieniły, kiedyś ten maluch to był szczyt marzeń, teraz ludzie chcą większe i mocniejsze samochody.

Kiedyś tym maluchem raz w roku albo rzadziej tarabaniło się nad morze i to było wydarzenie, katulanie się 50/h nie było problemem. Teraz co któryś weekend wypad z cepą, raz w roku albo częściej wakacje na południu to już chce się szybko zalecieć. Tak można pisać do woli, ale fakt faktem się da nawet trabantem :)

 

Tak teraz pomyślałem, w tych czasach kiedy robili takie budki ze zdjęcia, albo nawet później koniec lat 80-tych, jakby w polsce zajechał taką sierrą albo większym scorpio z 5m hobbitka na ogonie to byłoby takie wow że pół miasta by się zleciało i jeszcze w wiadomościach by pokazali :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) przecież kiedyś poczciwą nkę ciągało się maluchem, i też jakoś szło. Tylko do dobrego się łatwo przyzwyczaja, teraz jak na tempomacie pod górkę auto z cepą zwolni ze 100/h to już problem. To jedna sprawa, druga że czasy się zmieniły, kiedyś ten maluch to był szczyt marzeń, teraz ludzie chcą większe i mocniejsze samochody.

Kiedyś tym maluchem raz w roku albo rzadziej tarabaniło się nad morze i to było wydarzenie, katulanie się 50/h nie było problemem. Teraz co któryś weekend wypad z cepą, raz w roku albo częściej wakacje na południu to już chce się szybko zalecieć. Tak można pisać do woli, ale fakt faktem się da nawet trabantem :)...

 

Zapomniałeś dopisać, że jak w tym maluchu padło sprzęgło, to się je samodzielnie wymieniało, a kapitalkę temu maluchowi, to się w kuchni na stole robiło. To ma też spore znaczenie. Dzisiaj chcielibyśmy jeździć tym maluchem, ale uzyskiwać przebiegi rzędu 300 tys km, do tego bezawaryjnie i bez spowalniania pod górki. Ponieważ czasy się nieco zmieniły, to dzisiaj raczej należy użytkownikowi zasugerować, że należy odpowiednio ocenić możliwości zarówno swojego holownika, jak i swoje umiejętności...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękności! Moje marzenie :) Ale z DMC=3900 to chyba trzeba mieć C+E? Niech mnie ktoś mądry oświeci: czy w polskim prawie naczepa=przyczepa (i ograniczenia stosunku masy holownik/ppa)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

spotkałem dziś po wyjściu z pracy dwie ciekawostki

 

Pierwsza, pewnie niektórzy ich znacie. https://www.youtube.com/user/BusemPrzezSwiat

post-21452-0-56247600-1496605089_thumb.jpg

 

Druga, coś dla kolegów z kat. C

post-21452-0-13631700-1496605225_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spotkałem dziś po wyjściu z pracy dwie ciekawostki

 

Pierwsza, pewnie niektórzy ich znacie. https://www.youtube.com/user/BusemPrzezSwiat

attachicon.gif20170604_190123.jpg

 

Druga, coś dla kolegów z kat. C

attachicon.gif20170604_190315.jpg

Te schodki są fajowskie a po za tym miło zobaczyć ludzi i busika z https://www.youtube.com/user/BusemPrzezSwiat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.