Skocz do zawartości

Grecja 2014


bubek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

witam wszystkich!

Ponieważ  w tym roku

wybieramy się do Grecji,mam pytanko,czy ktoś mógłby wskazać jakiś fajny camping w okolicach Katerini, konkretnie chodzi mi o Paralię (znalazłem camp. KRISTI, ale tylko ten jeden, czy ktoś tam bywał?). Dzięki za ewentualne podpowiedzi. :]

 

Poszperaj tutaj http://www.eurocampings.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za mną też chodzi ta Grecja. Gdyby ktoś jechał z dzieciakami 6 - 10 lat to by było dla moich towarzystwo. Czs nie ma wielkiego znaczenia, ale przełom lipca i sierpnia to upały, dlatego lepszy wydaje się termin wcześniejszy lub późniejszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za mną też chodzi ta Grecja. Gdyby ktoś jechał z dzieciakami 6 - 10 lat to by było dla moich towarzystwo. Czs nie ma wielkiego znaczenia, ale przełom lipca i sierpnia to upały, dlatego lepszy wydaje się termin wcześniejszy lub późniejszy. 

 

My śmigamy do Grecji 28. 06 - 14.07. Dominik 11 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie otrzymałem maila z camp.Kristi (jeśli będzie fajny, to może tam zostaniemy) ceny to>6e osoba, 5.5e namiot, 3,7 elektryczność, 3,5e auto, ale inne campingi są na stronkach: http://www.eurocamps.nethttp://pl.camping.info/, Paralia to rejon Centralnej Macedonii.A w Grecji to bardzo podobało nam się na Peloponezie, no i oczywiście na wyspie Thassos (wyspy są super, ale opłata za samochód  promem niemała bo w 3 os. w 2008 płaciliśmy 25-27 euro.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Proszę o informację na temat drogi nr E65 łączącej Delfy z Termopilami. Chodzi mi o warunki i możliwość przejazdu z przyczepą tym bardziej że mój holownik do "potworów" nie należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechaliśmy w tamtym roku tą drogą także w drodze do Delf. Mijając Lamię odbijasz w pewnym momencie w prawo i kilka naście kilomerów ciągle pod góre jednak droga fajna i szeroka z Super widokami w pewnym momencie temeratura silnika była juz na tyle wysoka że postanowiliśmy na kilka minut przystanąć i poogladać widoczki :) ale spokojnie napewno dacie rade :)

W tym roku tez sie wybieramy  tak ja w zeszłym roku w sierpniu jednak odpuszcamy latanie po ruinach i oglądanie kamieni :) w tym roku nastawiamy sie natypowe leniuchowanie i tylko i wyłącznie na dziko :) :) :)

Edytowane przez wiluś (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam

 

Proszę o informację na temat drogi nr E65 łączącej Delfy z Termopilami. Chodzi mi o warunki i możliwość przejazdu z przyczepą tym bardziej że mój holownik do "potworów" nie należy.

@Kielek

E65 punkty B i F = Delfy -Termopile                         więcej...

 

Na naszej trasie było raczej płasko, w górach nie mieliśmy problemów.

 

Nasza Grecja 2004 r.  <  zapraszamy do klikania

 

Pozdrawiamy,

Ir & Ed

PS

Raz tak wracaliśmy z GR do PL

 

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie jestem w Thalatta kamping jest cudownie malo ludzi super plaza:-) .Dla posiadaczy karty CCI 10% znizki. Ired dzieki za cenne wskazowki.

Super, zazdroszczę. Polecam wieczorkiem pizzę z pieca, niedroga - najlepsza ta najzwyklejsza !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.