Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

witus

Bylem w zeszlym roku, ale pizzy nie jadlem, mialem obk kucharza greckiego, wiec codziennie wieczorem mialem taka uczte, ze palce lizac...

ja ją późno odkryłem bo piece rozpalali późnym wieczorkiem :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kielek

Dzieki za cenne wskazowki. Bedac tutaj ma sie wrazenie ze mozna sie odzywiac samymi widokami. Z pizzy na pewno skorzystam. Napiszcie prosze co mozna zobaczyc ciekawego w okolicy oczywiscie poza gora Atos. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
witus

Coś tam wyskrobałem w swoich relacjach, są w dziale Grecja. Ja miałem małe dziecko więc głównie leniuchowaliśmy. Rejs statkiem do Atos i okoliczne miasteczka i plaże.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mafik

Jest co zobaczyc dookola, ale wszedzie niestety trzeba dojechc spory kawalek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jessica

My jedziemy zaraz jak syn przyniesie świadectwo ze szkoły bo później nie dostanę urlopu

Mam pytanie, czy wyjechalisie już?

My planujemy wyjazd jutro . Gdzieś na południe Cro juzbyla wiele razy, więc albo powtórka , albo gdzieś dalej . Bedzie totalny spontan - ucieczka ( dosłownie) od pracy. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
janm

Mam pytanie, czy wyjechalisie już?

My planujemy wyjazd jutro . Gdzieś na południe Cro juzbyla wiele razy, więc albo powtórka , albo gdzieś dalej . Bedzie totalny spontan - ucieczka ( dosłownie) od pracy. :)

Widzę , że nie tylko my tak robimy :smirk:  w ubiegłym roku żonę dosłownie porwałem ze szkolenia jadąc z przyczepą z Iławy do Bydgoszczy i z marszu kierunek Grecja ; trzeciego dnia w nocy dotarliśmy na Grecką plażę i rankiem jak się rozwidniło to myśleliśmy ; że to sen jak zobaczyliśmy ten widok :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
darboch

Czy ktoś z szanownego towarzystwa był na Wyspach Jońskich a konkretnie na Zakhintos i Kefalonii oraz na Sprodach, chodzi mi o wyspy Skiathos i Skopelos ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jessica

Na wyspach niestety nie byliśmy:) aktualnie plażing w Cro - koło Zadaru. W poniedziałek ruszamy w kierunku Montenegro :) czy ktoś z Was tez jedzie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
janm

Jeszcze nie ale pojedzie :smirk: tylko , że jednak Grecja ; jakoś po kilkunastu wyjazdach nad Adriatyk i ubiegłorocznej wyprawie do Grecji mimo , ze dalej to doszliśmy do wniosku , że jednak stare kości lepiej się wygrzewają na piasku :hehe: , ruszamy powoli chyba po niedzieli całkowicie na luzaku bez pośpiechu wszak i wzrok już nie ten co kiedyś dlatego na maksa autostrady a wieczorkiem zjazd na lulu i rankiem dalej przed siebie :drive:

Pozdrowionka i miłego wypoczynku :hej:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacol

Jeszcze nie ale pojedzie :smirk: tylko , że jednak Grecja ; jakoś po kilkunastu wyjazdach nad Adriatyk i ubiegłorocznej wyprawie do Grecji mimo , ze dalej to doszliśmy do wniosku , że jednak stare kości lepiej się wygrzewają na piasku :hehe: , ruszamy powoli chyba po niedzieli całkowicie na luzaku bez pośpiechu wszak i wzrok już nie ten co kiedyś dlatego na maksa autostrady a wieczorkiem zjazd na lulu i rankiem dalej przed siebie :drive:

Pozdrowionka i miłego wypoczynku :hej:

A macie już wybrane miejsce docelowe w Grecji? :hej:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
janm

A macie już wybrane miejsce docelowe w Grecji? :hej:

A skąd , my zawsze na wariackich papierach ; tak było , jest i zostanie do grobowej dechy :hehe: jedno jest pewne , że Chalkidiki i objazdówka jak będzie piknie to zostajemy na dłużej jak będą nudy to jedziemy dalej :hej:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacol

Na wariackich, ale docelowo Chalkidiki :ee:  . My podobnie działamy, mamy plan wstępny, którego zazwyczaj się kurczowo nie trzymamy. Też ruszamy w przyszłym tygodniu. Z noclegiem na campie węgierskim  z basenami, żeby droga od wody do wody się nie dłużyła :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
janm

Na wariackich, ale docelowo Chalkidiki :ee:  . My podobnie działamy, mamy plan wstępny, którego zazwyczaj się kurczowo nie trzymamy. Też ruszamy w przyszłym tygodniu. Z noclegiem na campie węgierskim  z basenami, żeby droga od wody do wody się nie dłużyła :]

Jak na wariata to na całego w piątek odkryłem ,że instalacja gazowa poleciała w XP ( do wymiany listwa a sprowadzą na pn. , wt. ?)  :mlot: tak czy siak i tak wystartujemy ale kiedy :bzik: ? - pewnie w połowie tygodnia i po drodze będziemy rozwijać przyjazń Polsko - Turecką :laugh:

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ufolz

Dawaj na Sikia Shitonia sa tutaj 4zestawy z forum czyli mala bibka.pustki na plazy a cena za 5osobowy sklad z pradem 24E.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
tomekk

Witam !

Dawaj na Sikia Shitonia sa tutaj 4zestawy z forum czyli mala bibka.pustki na plazy a cena za 5osobowy sklad z pradem 24E.

Kochani wrzućcie coś fajnego, parę zdjęć, parę słów.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi