Skocz do zawartości

Camping ALEXA Chłapowo


Arecky69

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 232
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witaj, na tym forum temat tego kempingu już był poruszany wielokrotnie wystarczy poszukać, podsyłam link z katalogu kempingów, inne informacje znajdziesz w dziale Polska Północna.

 

http://forum.karawaning.pl/topic/9311-ch%C5%82apowo-kemping-alexa/

 

http://forum.karawaning.pl/index.php?app=core&module=search&do=search&fromMainBar=1

 

http://forum.karawaning.pl/topic/7524-ch%C5%82apowo-alex-camping-czy-kto%C5%9B-ma-prywatne-zdjecia-tego-obiektu/

 

Po wpisaniu w szukajkę słowa "alexa" masz link do 19 wątków w których został poruszony temat tego kempingu.

Edytowane przez roadwarrior23 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie ma się do czego czepić. Mi trochę nie odpowiadało, że to "moloch" i np: łazienki w ilości hurtowej ale ludzi do nich również, kabin prysznicowych jest dużo, a np, stałem do nich w kolejce... ale wszystko czyste. Plusem były animacje dla dzieci na które można było zostawić swoje pociechy i samemu pocieszyć się godzinę wolnością (w cenie kempingu) . Taki urok tego kempingu, ja np. wolę bardziej kameralne. Widok z tego kempingu bezbłędny, bo na dużym klifie. Zejście do plaży tuż obok kempingu, ale ilość schodków jest spora i jeśli ktoś na bakier z chodzeniem , to będzie miał ciężko. Coś za coś ...wind tam raczej nie zamontują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście poleciła bym całkiem niedaleko dwa inne bardzo znane ośrodki całkiem niedaleko czyli Lazurowe i Horyzont, których ceny znacznie nie odbiegają :)

 

 

Prosilbym o jakis namiar ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ,czysto plac zabaw dla dzieci tych malusińskich ,wc czysto ,widok z klifu super oczywiście jak pijesz pifffo :] .

Mankament zejscie na plażę a plaża tragedia szerokość parę merów cioasno :no: .Lecz reszt ok

pozdrawiam.

Ps.

Polecam Biały Dom Dziwnówek,Morski Łeba ,Horyzont CHłapowo,Baltic Kołobrzeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to zależy co komu sie podoba i potrzebuje... np. Plac zabaw dla dzieci itp. Wszedzie warunki sanitarne mniej więcej na tym samym poziomie, obsługa również. Mi najbardziej do gustu przypadł Horyzont bo najbliżej centrum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spox my nie lubimy molochow czyli tam gdzie jest od groma roznych dziwnych ludzi ;) no i tloku ale chyba w wysokim sezonie to tam wszedzie jest tloczno czy sie myle ?? A znacie cos moze na Pomorzu Zachodnim ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie byłam w tamtych okolicach ale spokojne dosyć miejsce jest w Jarosławcu, nie mogę polecić żadnego campingu bo byłam w domkach ale na pewno ktoś ci doradzi kto był albo poszukaj coś np na tej stronie http://e-turysta.net/campingi-jaroslawiec/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zależy Ci na spokoju, to uderz do Karwi. Wszystkie wyżej wymienione pola w Chłapowie to molochy i sama miejscowość głośnawa. Co do wody ,to również w Karwi wypada lepiej. .. mam wrażenie ,że bliskość portu we Władysławowie nie wpływa dobrze na czystość wody. To co najfajniejsze w Chłapowie to widok z klifu

Edytowane przez Pierzasty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrzeże zachodnie - polecam miejsowość Dąbkowice obok Dąbek, kemping Na Wydmie, dalej Gąski na lewo od Koszalina, kemping Arek. Polecano mi kiedyś Międzywodzie, podobno urocza miejscowość.

 

 

Super dzieki.

Tutaj:

http://www.nawydmie.twojewczasy.net/

...wyszlo mi dla moje familii z 3 modelek plus zona ma sie rozumiec razem z klimatyczna i pieskiem 111 zl ;)

Jest dobrze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...zastanawiam się po co taki komentarz zamieszczasz :/ Stan osobowy twojej rodziny ani zasobność portfela nie jest mi znanan, nie napisałeś tez do jakiej kwoty szukasz. Chciałeś żeby Ci coś polecić to poleciłem. Co roku na tym forum pojawiają się takie kwiatki ja Ty, którym się nie chce poczytać forum tylko zakładaja temat i czekają aż im inni podadzą im nazwy kempingów na tacy, no i najlepiej żeby odrazu bez pudła spełniały ich oczekiwania. A wysil sie troche  i poszukaj sobie................Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.