Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja z moim sprzętem "oswajałem" się przez długie weekendy. Zasadniczo wszystko ok. Natomiast pierwsze noclegi i życie w przyczepie pokazały co i jak zorganizować (od naczyń po przedłużacze, lampki, na sprawach technicznych kończąc). Moim zdaniem warto zrobić test przed dłuższym wyjazdem. Odwiedziłem Beskid Wyspowy, Jurę Krakowsko-Czestochowską, kilka jeziorek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witaj Piotrze. Nie wiem czy pamiętasz - byłem u Ciebie z żoną i dwoma synami w lipcu zeszłego roku. Do dziś bardzo miło wspominamy ten pobyt - wszystkim serdecznie polecam pobyt u Piotra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Piotrze. Nie wiem czy pamiętasz - byłem u Ciebie z żoną i dwoma synami w lipcu zeszłego roku. Do dziś bardzo miło wspominamy ten pobyt - wszystkim serdecznie polecam pobyt u Piotra

 

Hej Witaj

Pamietam, pamietam. Fajnych ludzi sie zawsze pamieta :( a i cieszy, ze Wy dobrze mnie wspominacie.

No prosze, prosze. Wedrujecie z przyczepka :]

Ja wreszcie stawiam wiecej domkow u mnie, lasek wycinam i zastanowiam sie wlasnie czy nie zrobic kilku miejsc na karawaniarzy, wiesz slupki z pradem i kanalizacje wodna. Moze Podasz mi kilka typow co jest wazne.

Dzieki za "promotion" :D i zycze wszystkiego dobrego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczepa spakowana , samochód tez i jutro 6.00 wypad do Cro na wakacje :]

Niestety Pawel ,nie spotkamy sie w Pakostane bo zdecydowalismy jechac do Vrsar na Istrie , zeby bylo blizej do Kaprun.

Pozdrowienia dla wszystkich pracujacych :D i moze odezwe sie z jakiejs internet cafe :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Wróciłem, cały, zdrowy, zachwycony ja, żona i dzieciaki. Spędziliśmy "bite" 8 dni we Władysławowie na Campie Klif. Końcówka czerwca spowodowała, że było pusto i kameralnie. Na samym campie, no cóż, żadnych ekstrawagancji, taki mały, przytulny i chyba o o to chodzi.

Na plaże 50 m. w dół schodami, Bałtyk ogrzał się i 2 ostatnie dni kąpałem się z dziećmi !!!!! :(

Sama podróż, (oprócz dziur we Włocławku) samo "miodzio". Prędkość 80-90 km/h i rewelacja.

Przy masie mojego auta nie odczuwałem jakiś nerwowych ruchów przyczepy.

Tak więc po takim treningu - sierpień na pewno Cro !!!

 

 

Pozdrawiam

 

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie za dwa tygodnie się tam wybieram :]. Znam ten kemping - byłem na nim rok temu. Niestety w pewnym momęcie zrobiło się mało przyjemnie, nie było gdzie śniadania zjeść przed namiotem :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Witam !

Info n/t campu Klif są u nas w dziale - kampingi.

Tak na marginesie, żeby sobie zbyt wiele nie obiecywać, plusem są drzewa z jednej strony i cień. Obok zaraz jest camp Drejk, całkiem podobny, natomiast jeszcze kawałek dalej, w stronę Władka dużo większy camp Pomarańczowy - tutaj nie widziałem za bardzo drzew i cienia. Z drugiej strony natomiast jest też duży camp - nazwy nie pamiętam, na którym drzewa są.

Wydaje mi się, że spokojnie można jechać do któregokolwiek i coś się znajdzie.

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,zwracam się z prośbą do:Janusa,Marcysa,Poloneza,Darkastacha;prawdopodobnie nie pojadę do Soliny przez Warszawę.Podpowiedżcie mi gdzie w Waszych stronach mogę się zatrzymać,żeby zwiedzić okolice Wisły,Szczyrku,Żywca.Czasu na zwiedzanie będe miał ok.10 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.