Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Na wstępie pytanie do Admin, kochany Tomii czy umieszczenie tego tematu w tym miejscu jest właściwe ?

Jeśli nie to przebij mi opony w przyczepie, jeśli tak to super !!!

 

Andy'ego jeszcze nie jest to sprecyzowane, ale mam na myśli :

 

na południowy - zachód od Rijeki :

- Opatija

- Lovran

na południowy - wschód od Rijeki :

- Kraljevica

- Crikvenica

- Novi Vinodolski

- Senj

za poradą żony chcemy jak najszybciej wylądować nad Adriatykiem, w związku z tym okolice Rijeki są najbliżej.

Staram się zebrać informacje n/t campingów, m.in. za pomocą forum www.cro.pl. Z tego co zauważyłem są tam także małe campingi, bez swoich stron www.

Wg moich wyliczeń cena za dobę dla 2 dorosłych, 2 dzieci (7 i 11 lat), auto, przyczepa, prąd, przedsionek w granicach 28 - 35 EUR.

Wyjazd planujemy około 6-7 sierpnia. Trasa :

- Łódź - Cieszyn - Zilina (Słowacja) - Wiedeń - Graz - Maribor (Słowenia) - omijamy Zagrzeb - Karlovac - Rijeka.

To są plany na sierpien, natomiast pierwszy wyjazd planuje jak dzieciaki zakończą rok szkolny tj.24/25 czerwca na Bałtyk - camping Klif (Władysławowo) do 4 lipca. Mam nadzieję, że tak się stanie !!! :]

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja w tym roku chyba też po raz 4 do CRO w pierwszej połowie lipca. Chyba że znowu jak w zeszłym roku ,wygoni mnie z tamtąd pogoda :] .Planuję tydzień w Primosten i tydzień w ... jeszcze nie sprecyzowane , może znowy zagna mnie gdzieś w Alpy :]

Co do campów na południe od Rjeki w zeszłym roku byłem w Selce k/Crikvenicy ,tu masz ceny

http://www.jadran-crikvenica.hr/indexGB.asp

Ja w zeszłym roku płaciłem za sam,przycz,2xdoros,1xdziecko,prąd 27 E.

Sam camp ogólnie może być , sanitariaty w miarę czyste , ciepła woda nonstop , sklep KONZUM na terenie i bardzo bliskie sąsiedztwo miasteczka. Jak będziesz w sierpniu ,może być problem z dobrymi miejscami (czytaj blisko wody) ponieważ camp mimo że dość duży to do morza przylega swoją węższą częścią. Plaża campingowa to niestety sam beton ,ale około 200 w lewo druga żwrkowa.Jak masz pytania odnośnie Crikvenicy czy Selc to pisz.

Jak wrócę do domu to może wrzucę Ci parę fotek z Selc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomekk miejsce jak najbardziej na takie tematy :] - możesz się cieszyć opony w przyczepie masz całe :]

 

Na kemping Klif pierwszy raz czy może już kiedyś byłeś? Też mam zamiar wybrać się tam w tym roku :] - narazie niestety zaliczenia i egzaminy na uczelni :]:]:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój plan urlopowy wygląda tak:

 

- lipiec - CRO prawdopodobnie pomiędzy Zadarem z Trogirem (w zeszłym roku byłem we Vranicy camp Belveder) lub nieco dalej do Orasac'a pod Dubrownikiem (camp Rudine)

- sierpień - Holandia lub powtórka z 2005 Austria (Kaprun)

 

Cóż zdecyduje pogoda. Z :] jest ten komfort, że po lekturze mapy pogody można poszukać słońca (lub śniegu :] )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Krakowa planuję wyjechać 07/07/2006 i prosto do CRO - prawdopodobnie na camp Kozarica (dużo pozytywnych opinii na forum cro.pl). Jeżeli jedziesz w tym samym czasie bardzo chętnie :] . Chciałem tak zaplanować przejazd żeby nie stać w korkach przed tunelami. Nocleg po drodze w Austrii (Gratz, Libnitz) przy autostradzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie. Trasa wysokoalpejska zrobiła na nas takie wrażenie że przejechałem ją dwa razy. Raz przy słonecznej pogodzie, a raz w chmurach (na dole +18 st C na górze ok +4-5). Nie wiem czy zauwazyłeś że w okolicach Kaprun są cztery drogi widokowe znaczone tak jak na Grocknera ale jak obejrzeć mapę to prawie każda dolinka jest zaznaczona jako trasa turystyczna (i nie jest to na wyrost). Bylismy tam tydzień i tak naprawdę i drugi byłby wypełniony. Fakt, że jeden dzień uciekł na Salsburg, drugi na Niemcy (Koenigsee i orle gniazdo Hitlera). W samym Kaprun do zapór z Twoich zdjęć nie dotarliśmy niestety - dzięki temu jest do czego wrócić.

Na marginesie - czy widziałeś kemping w samym Kaprun ? (przy wyjeździe w stronę lodowców) wyglądał sympatycznie i kameralnie. Ten nad jeziorem Zell (ładne zdjęcie :] ) był bardzo zatłoczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andy skąd te zdjęcia?

To Chorwacja czy Alpy i jaki to kraj?

Więcej szczegółów proszę.

Pochwal się bo jest czym.

Ładne fotki zwłaszcza ostatnie imponujące.

Gdzie to?

Pozdrawiam :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Pytanie do Pawła : pisesze, że jedziesz na camping do Holandii, czy mógłbyś także zdradzić jakieś szczegóły, usytuowania, adresy, czy jest tam coś ciekawego do oglądania ?

 

 

Pozdrawiam

 

PS Przyznam się szczerze jak pisze się o planach urlopowych, to człowiek jakiś podniesiony na duchu. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie sam szukam takich info. Moja żona była ostatnio kilka dni w kraju wiatraków i zaraziła pozostałą część rodziny - stąd ten pomysł. Ja tam jeszcze nie byłem więc nic konkretnego nie mogę powiedzieć :] . Problem w tym że wakacje są zbyt krótkie i nie można być wszędzie (czasy kiedy po udanej sesji miałem kilka m-cy wolnego dawno już minęły).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.