Skocz do zawartości
Piotrek

Na wesoło

Rekomendowane odpowiedzi

Benior
9 godzin temu, BJoe napisał:

demot-266-370.jpg

tak zmuszać do gimnastyki ... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Voku

Ja złamałem system............obróciłem telefon :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cezarr

a czy wyrok sądu kogoś mocno zdziwił :niewiem:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ptaku

skoro sędziowie mówią "nie ma sprawiedliwości "

to co się dziwić :niewiem:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Benior

eee tam, przesadzacie 

wolne.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wodnik Szuwarek

Trochę za dużo zaczyna tu być smaczków politycznych. Ja jakieś 2 miesiące temu miałem taką sytuację, że robiłem z dzieckiem zakupy w sklepie kick. Standardowo wszystkie zakupy wyładowałem na ladę, po skasowaniu po kolei ładowałem do plecaka dziecka. Wszystko przy ekspedientce. Po powrocie do domu przy rozpakowaniu zakupów wyciągłem z plecaka bilonowke czy jak to się zwie (, takie szklane na monety gdzie ekspedientka wydawała resztę,a która w sklepie leżała koło kasy i moich zakupów) pośpiech, roztargnienie, nieuwaga moja i kasjerki, innym razem przy pakowaniu zakupów przy kasie Lidla wrzuciłem skasowany towar już następnego klienta. Dobrze że mi kobitka z uśmiechem zwróciła uwagę bo ,- wzbogaciłbym się o litr mleka. Dobrze, że nie jestem jakimś sędzią czy coś bo zaraz bym został spalony na stosie i domagano by się mojej dymisji.... Takie rzeczy się zdarzają. Bilonowke oddałem a za mleko śmiejąc się z sytuacji przeprosiłem.

Wysłane z mojego LEX720 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KlAn

Dobre :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Benior
19 godzin temu, Wodnik Szuwarek napisał:

Trochę za dużo zaczyna tu być smaczków politycznych. Ja jakieś 2 miesiące temu miałem taką sytuację, że robiłem z dzieckiem zakupy w sklepie kick. Standardowo wszystkie zakupy wyładowałem na ladę, po skasowaniu po kolei ładowałem do plecaka dziecka. Wszystko przy ekspedientce. Po powrocie do domu przy rozpakowaniu zakupów wyciągłem z plecaka bilonowke czy jak to się zwie (, takie szklane na monety gdzie ekspedientka wydawała resztę,a która w sklepie leżała koło kasy i moich zakupów) pośpiech, roztargnienie, nieuwaga moja i kasjerki, innym razem przy pakowaniu zakupów przy kasie Lidla wrzuciłem skasowany towar już następnego klienta. Dobrze że mi kobitka z uśmiechem zwróciła uwagę bo ,- wzbogaciłbym się o litr mleka. Dobrze, że nie jestem jakimś sędzią czy coś bo zaraz bym został spalony na stosie i domagano by się mojej dymisji.... Takie rzeczy się zdarzają. Bilonowke oddałem a za mleko śmiejąc się z sytuacji przeprosiłem.

Wysłane z mojego LEX720 przy użyciu Tapatalka

Tu nie ma żadnej polityki. Złodziej to złodziej bez względu na opcje polityczną. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
maciejek34
Ciekawe jak ustawiał zbieżność 
Jak ktoś robi takie rzeczy, to raczej geometrią się chyba nie przejmuje

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Helmut

:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi