Skocz do zawartości

Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.    Nie pokazuj więcej tej informacji

Zdjęcie

Camping Zacisze

Camping Zacisze Kemping zacisze Zacisze Zaciszebis Koszelówka

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 Port

Port

Maniak karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2075 postów
  • SkądŁódź
  • Sprzęt:Przyczepa
  • Model:Caravelair Brasilia 416
  • Holownik:Vectra B 2,0 / 16V 136 KM

Napisano 23 styczeń 2014 - 12:47

Witam Koleżanki i Kolegów. Przejrzałem forum pod kątem opisu i opinii na temat campingu Zacisze i Zaciszebis w Koszelówce. Są posty ale z 2010 i 2011 roku. Czy ktoś ostatnio (w sezonie 2013) był na tych campingach i co moze o nich powiedzieć. Jakie są Wasze wrażenia i opinie z pobytu w tym miejscu. Czy warto tam podjechać załogą 2 + 2 ?

Użytkownik Port edytował ten post 23 styczeń 2014 - 12:48

msg-14872-0-01719400-1397561916.jpg

#2 Port

Port

Maniak karawaningu

• Użytkownicy
  • 2075 postów
  • SkądŁódź

Napisano 10 luty 2014 - 17:53

Witam, Przypominam moje pyanie z #1, może jednak ktoś tam był ? Czy nikt nie był bo słyszał, że nie warto?

#3 gabdob

gabdob

Sympatyk karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 98 postów
  • SkądŁódź
  • Model:ROLLER REMBRANDT 2001 1988r.
  • Holownik:Chwilowo brak - jest,ale bez haka.

Napisano 22 luty 2014 - 14:17

Port,a to widziałeś - http://karawaningowi....php?topic=48.0

Ewentualnie - http://karawaningowi...php?topic=273.0

#4 Port

Port

Maniak karawaningu

• Użytkownicy
  • 2075 postów
  • SkądŁódź

Napisano 24 luty 2014 - 10:19

No to faktycznie opinie są skrajnie różne. Ale to chyba nie możliwe, żeby z naszego forum były tam raptem 2 - 3 załogi, bo mało (prawie wcale) recenzji i tym kempie.

#5 Gregorio

Gregorio

Herbowy

• Użytkownicy
  • 2232 postów
  • SkądEPI
  • Sprzęt:Kamper
  • Model:Arca Freccia 508

Napisano 24 luty 2014 - 13:59

No to faktycznie opinie są skrajnie różne. Ale to chyba nie możliwe, żeby z naszego forum były tam raptem 2 - 3 załogi, bo mało (prawie wcale) recenzji i tym kempie.

Skrajnie różne, bo o różnych kempingach. Są dwa Zacisze i Zacisze Bis.

Pozdrawiam
Grzesiek

#6 Port

Port

Maniak karawaningu

• Użytkownicy
  • 2075 postów
  • SkądŁódź

Napisano 24 luty 2014 - 14:45

Skrajnie różne, bo o różnych kempingach. Są dwa Zacisze i Zacisze Bis.

Chodzi mi o "Zacisze". A skoro sugerujesz, że jeden bardzo różni się od drugiego, to proszę napisz co o nich wiesz.

#7 Port

Port

Maniak karawaningu

• Użytkownicy
  • 2075 postów
  • SkądŁódź

Napisano 27 czerwiec 2014 - 15:00

No dobra, minęło prawie pół roku od ostatniego posta. Może w tym okresie był ktoś na tych kempingach. Po poczytaniu trochę neta chyba Zacisze Bis jest lepszym miejscem, ale prosiłbym o opinie Kolegów którzy tam byli ostatnio :blagac:

#8 Millerowie

Millerowie

Sympatyk karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 70 postów
  • SkądŁódź
  • Model:Dethleffs

Napisano 27 czerwiec 2014 - 15:22

Chyuba najlepszym rozwiązaniem będzie jak sam pojedziesz, sprawdzisz a potem zdasz nam dokładną recenzję.

#9 Port

Port

Maniak karawaningu

• Użytkownicy
  • 2075 postów
  • SkądŁódź

Napisano 27 czerwiec 2014 - 15:48

Chyuba najlepszym rozwiązaniem będzie jak sam pojedziesz, sprawdzisz a potem zdasz nam dokładną recenzję.

Taaa..... pojadę....właduję się na minę...mina wybuchnie...i po dokładnej recenzji. :hop1:

#10 ryba78

ryba78

Weteran karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 808 postów
  • Skądpływam blisko Łodzi
  • Model:10,5m2
  • Holownik:kombi na tylne łapy

Napisano 27 czerwiec 2014 - 16:04

zacisze jest ok. nie za duże pole campingowe wśród drzew, ale brak bezpośredniego dostępu do wody. spory kompleks gastronomiczno-barowy sporo ludzi się przewija.

zacisze bis -  ogrodzone łyse pole trawka ok. 30m. od plaży ,  kilka drzew na polu.

byłem tam i zdecydowałem jechać z drugiej strony do relaxa. kemping dodałem w katalogu.

http://forum.karawan...g-relax-nr-187/

Użytkownik ryba78 edytował ten post 27 czerwiec 2014 - 16:07

każdy bezsens ma swój sens, bo bez sensu nie ma sensu

pierwsza owłosiona ryba

#11 Port

Port

Maniak karawaningu

• Użytkownicy
  • 2075 postów
  • SkądŁódź

Napisano 27 czerwiec 2014 - 16:25

zacisze jest ok. nie za duże pole campingowe wśród drzew, ale brak bezpośredniego dostępu do wody. spory kompleks gastronomiczno-barowy sporo ludzi się przewija.

zacisze bis -  ogrodzone łyse pole trawka ok. 30m. od plaży ,  kilka drzew na polu.

byłem tam i zdecydowałem jechać z drugiej strony do relaxa. kemping dodałem w katalogu.

http://forum.karawan...g-relax-nr-187/

Ja myślałem o tym Bis, ale z tego co piszesz to nie za specjalne są oba. Ponoć Właściciele nie są zbyt "komunikatywni" w stosunku do gości. Dzięki za posta.

#12 haras

haras

Sympatyk karawaningu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 182 postów
  • SkądPOLSKA POŁUDNIOWO-WSCHODNIA
  • Model:była ADRIA była BERGLAND 345 teraz nie ma NIC ale będzie
  • Holownik:BMW E39 2.0 + podtlenek LPG

Napisano 27 czerwiec 2014 - 19:29

:] Heh fajne "zacisze" jak na innym forum z linku gostek pisze ze tartak za płotem, jak chlopy pracują po 12godz. to mozna oszaleć  :yay: zreszta cena sama za siebie mówi, jak by sie ktos wybieral w moje rejony to polecam Radawę cena za przyczepke z podłączeniem elektryki 35 doba za samochód jedno razowo sie placi nie pamietam ale chyba 5zl. prysznic 5zl. i koąpiesz ile chcesz za piątaka cała familja sie wykąpie kibelki z umywalkami z zimna wodą na polu do wody 20 metrów zalewik moze nie wielki nie gleboki sa zjeżdzalnie lda dzieci strzeżone kompielisko obok plynie żeka na polu wiele drzew kilka budek z lodami, kilka maluch knajpek, boisko do kosza do piki noznej, kort tenisowy  jak bede w tym roku bo jeżdze tam od lat kilku to po robie fotosy jak nie zapomnę to zapodam ale dopiero koncem lipca. Polecam  :]

#13 Gitner

Gitner

Karawaning user

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 437 postów
  • SkądPłock
  • Model:Knaus Azur 330 / 4103
  • Holownik:Mondziak MK3 kombi

Napisano 03 sierpień 2014 - 10:43

Znam Zacisze od podszewki, mieszkam prawie całe życie kilka km od nich. Bis'a nie nawiedzam. W Zaciszu jest super jedzenie i nie drogie. Są domki, pole, campy, sprzęt wodny, atrakcje dla dzieci, łazienki czyste, woda ciepła jest i w sumie to jest tani camp. Minus to młoda chołota najeżdżająca to miejsce. W weekendy nie ma gdzie ręki włozyć. Na szczęście zajmują oni lewą część pola, a prawą stronę ludzie starsi. Właściciel jest ogarnięty, ochrona pilnuje i reaguje na muzę z auta, camp sprzątany. Woda w jeziorze ciepła i długo płytka. Można powędkować z pomostów, ale bez dużych sukcesów, na większe trzeba się udać łodzią na środek jeziora. Ja w sumie co roku przepływam to jezioro wzdłuż z asekuracją łódki. Moi znajomi z Wwy co roku przyjeżdzają do Zacisza na domki z małymi dziećmi. Pytaj, mogę porobić foty czego tam chcesz,

#14 shorty

shorty

Nowy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 47 postów
  • SkądSkierniewice
  • Model:KNAUS Sudwind 440 '97
  • Holownik:Suzuki Grand Vitara

Napisano 30 maj 2016 - 13:35

z najnowszych wieści, zacisze doczekało się nowego kompleksu łazienek, ogólnie to zrobione jest to całkiem ładnie, pytanie tylko jak długo takie pozostanie

niestety w związku z tą inwestycją wzrosły ceny

byliśmy teraz na majówkę, przyczepa, auto i 2+2 - całość ok 60 zł /doba +5 zł kaucja za kartę magnetyczną do toalet

miejsce samo w sobie z potencjałem, niestety zbyt często odwiedzane przez młodzież, delikatnie mówiąc hałaśliwą.. 

niestety nie było nikogo z porządkowych żeby ich ogarnąć więc widok drących się na siebie młodzieńców w stanie upojenia alkoholowego z boomboxem na plaży grający "rytmiczną" muzykę to niestety codzienność tego ośrodka.. 

#15 Gitner

Gitner

Karawaning user

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 437 postów
  • SkądPłock
  • Model:Knaus Azur 330 / 4103
  • Holownik:Mondziak MK3 kombi

Napisano 01 sierpień 2016 - 11:58

Wstąpiłem wczoraj do Zacisza. Kemping pusty, na miejscu zostały same rodziny z dziećmi i emeryci, weekendowa hołota już odjechała :) Niżej kilka fot (przepraszam za jakość) samego pola i nowego sanitariatu, poziom wody niższy od ubiegłorocznego ok 50cm. Byłem też w Zacisze Bis, ten wybrałbym ze względu na pokoje bo kemping dla mnie słabej jakości i daleko od wszystkiego, poza tym przez siatkę jest parking i ciągle kręcą się auta. Posiłki w obydwu stołówkach w tej samej cenie i zjadliwe :) Cennik kempingu prawie taki sam.

Załączone miniatury

• 1.jpg
  • 2.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 9.jpg

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych