Skocz do zawartości

Port

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Koleżanki i Kolegów. Przejrzałem forum pod kątem opisu i opinii na temat campingu Zacisze i Zaciszebis w Koszelówce. Są posty ale z 2010 i 2011 roku. Czy ktoś ostatnio (w sezonie 2013) był na tych campingach i co moze o nich powiedzieć. Jakie są Wasze wrażenia i opinie z pobytu w tym miejscu. Czy warto tam podjechać załogą 2 + 2 ?

Edytowane przez Port (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

No to faktycznie opinie są skrajnie różne. Ale to chyba nie możliwe, żeby z naszego forum były tam raptem 2 - 3 załogi, bo mało (prawie wcale) recenzji i tym kempie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrajnie różne, bo o różnych kempingach. Są dwa Zacisze i Zacisze Bis.

Chodzi mi o "Zacisze". A skoro sugerujesz, że jeden bardzo różni się od drugiego, to proszę napisz co o nich wiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

No dobra, minęło prawie pół roku od ostatniego posta. Może w tym okresie był ktoś na tych kempingach. Po poczytaniu trochę neta chyba Zacisze Bis jest lepszym miejscem, ale prosiłbym o opinie Kolegów którzy tam byli ostatnio :blagac:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyuba najlepszym rozwiązaniem będzie jak sam pojedziesz, sprawdzisz a potem zdasz nam dokładną recenzję.

Taaa..... pojadę....właduję się na minę...mina wybuchnie...i po dokładnej recenzji. :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacisze jest ok. nie za duże pole campingowe wśród drzew, ale brak bezpośredniego dostępu do wody. spory kompleks gastronomiczno-barowy sporo ludzi się przewija.

zacisze bis -  ogrodzone łyse pole trawka ok. 30m. od plaży ,  kilka drzew na polu.

byłem tam i zdecydowałem jechać z drugiej strony do relaxa. kemping dodałem w katalogu.

 

http://forum.karawaning.pl/topic/9274-zdw%C3%B3rz-kemping-relax-nr-187/

Edytowane przez ryba78 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacisze jest ok. nie za duże pole campingowe wśród drzew, ale brak bezpośredniego dostępu do wody. spory kompleks gastronomiczno-barowy sporo ludzi się przewija.

zacisze bis -  ogrodzone łyse pole trawka ok. 30m. od plaży ,  kilka drzew na polu.

byłem tam i zdecydowałem jechać z drugiej strony do relaxa. kemping dodałem w katalogu.

 

http://forum.karawaning.pl/topic/9274-zdw%C3%B3rz-kemping-relax-nr-187/

Ja myślałem o tym Bis, ale z tego co piszesz to nie za specjalne są oba. Ponoć Właściciele nie są zbyt "komunikatywni" w stosunku do gości. Dzięki za posta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:] Heh fajne "zacisze" jak na innym forum z linku gostek pisze ze tartak za płotem, jak chlopy pracują po 12godz. to mozna oszaleć  :yay: zreszta cena sama za siebie mówi, jak by sie ktos wybieral w moje rejony to polecam Radawę cena za przyczepke z podłączeniem elektryki 35 doba za samochód jedno razowo sie placi nie pamietam ale chyba 5zl. prysznic 5zl. i koąpiesz ile chcesz za piątaka cała familja sie wykąpie kibelki z umywalkami z zimna wodą na polu do wody 20 metrów zalewik moze nie wielki nie gleboki sa zjeżdzalnie lda dzieci strzeżone kompielisko obok plynie żeka na polu wiele drzew kilka budek z lodami, kilka maluch knajpek, boisko do kosza do piki noznej, kort tenisowy  jak bede w tym roku bo jeżdze tam od lat kilku to po robie fotosy jak nie zapomnę to zapodam ale dopiero koncem lipca. Polecam  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Znam Zacisze od podszewki, mieszkam prawie całe życie kilka km od nich. Bis'a nie nawiedzam. W Zaciszu jest super jedzenie i nie drogie. Są domki, pole, campy, sprzęt wodny, atrakcje dla dzieci, łazienki czyste, woda ciepła jest i w sumie to jest tani camp. Minus to młoda chołota najeżdżająca to miejsce. W weekendy nie ma gdzie ręki włozyć. Na szczęście zajmują oni lewą część pola, a prawą stronę ludzie starsi. Właściciel jest ogarnięty, ochrona pilnuje i reaguje na muzę z auta, camp sprzątany. Woda w jeziorze ciepła i długo płytka. Można powędkować z pomostów, ale bez dużych sukcesów, na większe trzeba się udać łodzią na środek jeziora. Ja w sumie co roku przepływam to jezioro wzdłuż z asekuracją łódki. Moi znajomi z Wwy co roku przyjeżdzają do Zacisza na domki z małymi dziećmi. Pytaj, mogę porobić foty czego tam chcesz,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

z najnowszych wieści, zacisze doczekało się nowego kompleksu łazienek, ogólnie to zrobione jest to całkiem ładnie, pytanie tylko jak długo takie pozostanie

niestety w związku z tą inwestycją wzrosły ceny

byliśmy teraz na majówkę, przyczepa, auto i 2+2 - całość ok 60 zł /doba +5 zł kaucja za kartę magnetyczną do toalet

 

miejsce samo w sobie z potencjałem, niestety zbyt często odwiedzane przez młodzież, delikatnie mówiąc hałaśliwą.. 

niestety nie było nikogo z porządkowych żeby ich ogarnąć więc widok drących się na siebie młodzieńców w stanie upojenia alkoholowego z boomboxem na plaży grający "rytmiczną" muzykę to niestety codzienność tego ośrodka.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Wstąpiłem wczoraj do Zacisza. Kemping pusty, na miejscu zostały same rodziny z dziećmi i emeryci, weekendowa hołota już odjechała :) Niżej kilka fot (przepraszam za jakość) samego pola i nowego sanitariatu, poziom wody niższy od ubiegłorocznego ok 50cm. Byłem też w Zacisze Bis, ten wybrałbym ze względu na pokoje bo kemping dla mnie słabej jakości i daleko od wszystkiego, poza tym przez siatkę jest parking i ciągle kręcą się auta. Posiłki w obydwu stołówkach w tej samej cenie i zjadliwe :) Cennik kempingu prawie taki sam.

 

 

post-14692-0-06134600-1470048766_thumb.jpg

post-14692-0-45121100-1470048799_thumb.jpg

post-14692-0-71536100-1470048807_thumb.jpg

post-14692-0-83944900-1470048820_thumb.jpg

post-14692-0-40903700-1470048829_thumb.jpg

post-14692-0-99987400-1470048839_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.