Skocz do zawartości

Kamping Klif


Talapik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich.

Mam pytanie - czy ktoś z Was był  na kampingu Klif w miejscowości Poddąbie www.campingklif.nadbaltykiem.pl .

Jak tam jest? Czy warto tam jechać z rodziną i małymi dziećmi?

Szukałem na forum tego kampingu i nie znalazłem tego tylko podobny o tej samej nazwie.

Dzięki za informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Nie wiem czy moje informacje będą pomocne, ale miałem okazję być przez chwilkę w tej miejscowości i na jedno z Twoich pytań odpowiadam, z dziećmi bym się tam nie wybrał. Plaża mało atrakcyjna, dość strome zejście. Zdecydowanie polecam Rowy i kemping http://www.wagabundarowy.pl/ lub http://www.krystyna.przymorzu.pl/ Ten drugi jest bardzo oblegany, ale nie ma się co dziwić, jest to chyba najtańszy, lub jeden z najtańszych kempingów na całym wybrzeżu. Odległość od Poddąbia to zaledwie 5-7km, fajna trasa na przejażdzkę rowerową! A Rowy stwarzaja wiele możliwości, jeśli lubicie jazdę na rowerze, można udać się w głąb Parku i znaleźć miejsce, gdzie w promieniu kilkuset metrów nie będzie żadnych osób!

Dla mnie to najlepsze miejsce na całym polskim wybrzeżu!

Pozdrawiam

Edytowane przez jazi (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też planowałem zajrzec do Poddąbia na ten camping ale chyba nikt nie przebywał na tym kampingu ale sie wybiorę obejrzec gdzies ok 6 lipca 2014 a jesli masz małe dzieci to polecam Gąski koło Mielna ,jezdziłam ze swoimi dzieciakami ze 4 sezony letnie ,dla mnie było spoko mała miejscowosc i nie duzo ludzi   z kazdego campingu wejscie bezposrednio na plaze to był największy plus ja akurat jezdziłem na pole namiotowe U GIENIA  ale jest kilka campingów mozesz wybrac jaki chcesz ceny są podobne mnie wynosiło 2+3 ,przyczepa ,auto 65 zł prąd jest rozliczany na kwh ok 2,1 zł a woda 50gr za minute

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze strony kempingu U Gienia. Zabawnie wyszło z opisem :)  :)

 

Ośrodek w Gąskach (22 km do Kołobrzegu i 10 km do Mielna)
położony 20 m od plaży, z bezpośrednim wejściem, otoczony zielenią
w cichym spokojnym miejscu.
Teren ogrodzony z możliwością parkowania.

Organizujemy dyskoteki i ogniska na świeżym powietrzu

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku będąc w Rowach podjechaliśmy rowerami do Poddąbia. Weszliśmy na teren pola.

Stało parę przyczep na bardzo dużym terenie, jest też możliwość ustawić się w cieniu między drzewami.

Trawka jak murawa, cisza i spokój. Z ceną właściciel był w stanie zjechać 20 % niżej niż konkurencja.

Niestety do sanitariatów nie doszliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku będąc w Rowach podjechaliśmy rowerami do Poddąbia. Weszliśmy na teren pola.

Stało parę przyczep na bardzo dużym terenie, jest też możliwość ustawić się w cieniu między drzewami.

Trawka jak murawa, cisza i spokój. Z ceną właściciel był w stanie zjechać 20 % niżej niż konkurencja.

Niestety do sanitariatów nie doszliśmy.

Ano szkoda ze dalej nie doszliscie bo moze objawiła się nowa mozliwosc korzystania z uroków tego pięknego zakątka, bo u p.Krysi czasami jest przyciasnawo i mokro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.

Mam pytanie - czy ktoś z Was był  na kampingu Klif w miejscowości Poddąbie www.campingklif.nadbaltykiem.pl .

Jak tam jest? Czy warto tam jechać z rodziną i małymi dziećmi?

Szukałem na forum tego kampingu i nie znalazłem tego tylko podobny o tej samej nazwie.

Dzięki za informację.

Witam Wszystkich.Chyba wysłał mi się pusty post za co przepraszam.Dwa lata temu byłem w Rowach ale niestety do Poddąbia nie dotarłem a jestem ciekawy jak wygląda ten kamping i jaka jest plaża.W Rowach jak dla mnie jest za dużo turystów a plaża jest za mała.Co do kampingu u p. Krysi to zgadzam się z kolegą jest za ciasno a po deszczu trochę mokro ale za to ceny atrakcyjne.Mam nadzieje że ktoś był na kampingu w Poddąbiu i nam coś napisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam Wszystkich.Chyba wysłał mi się pusty post za co przepraszam.Dwa lata temu byłem w Rowach ale niestety do Poddąbia nie dotarłem a jestem ciekawy jak wygląda ten kamping i jaka jest plaża.W Rowach jak dla mnie jest za dużo turystów a plaża jest za mała.Co do kampingu u p. Krysi to zgadzam się z kolegą jest za ciasno a po deszczu trochę mokro ale za to ceny atrakcyjne.Mam nadzieje że ktoś był na kampingu w Poddąbiu i nam coś napisze.

A mi to się wydaje, że kolega 2 lata temu to był w Ustroniu Morskim "Pod Brzozami"

A 3 lata temu to może i był w Rowach a jeszcze by się pochwalił co rok temu za kemping znalazł i kiedy przyczepkę zmienił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Byłem w zeszłym roku ale bez cepki tylko pod namiotem. Dojazd dobrze oznakowany bez problemu traficie. Pracownik pola jest pod telefonem do "dyspozycji" więc pomoże dotrzeć do celu i powie co i jak. Ceny tutaj http://www.campingklif.nadbaltykiem.pl. Z racji mojego małego doświadczenia jeśli chodzi o pola kempingowe powiem , że jest naprawdę duże. Pole jest podzielone na dwie części . Zadrzewiona i łysa polana. My wybraliśmy tą zalesiona. Toalety są na środku pola czyste i schludne non stop otwarte i z ciepłą wodą. Podzielona oczywiście na damski i męski. Przy toaletach zlewy z bieżącą wodą. Panowie z tego co zauważyłem kilka razy dziennie sprzątają toalety więc tak naprawdę nie ma się do czego przyczepić. Przy stanowiskach wszędzie prąd. Na terenie można mieć psa . My mieliśmy i nikomu nie przeszkadzał.Ogólnie naprawdę kultura bo większość z ludzi była z dziećmi i każdy w nocy spokojnie spędzał czas Był jeden typ który chyba troszkę za dużo wypił piwka i mało kulturalnie się odzywał a dokładnie bluzgał już po 22. Po 10 minutach pracownik krótko i na temat załatwił problem. Generalnie dla niego było to lepsze rozwiązanie bo pół pola "szykowało widły" :) Byłem tam 5 dni i naprawdę jest cisza i spokój. Właśnie tego szukaliśmy.  Do plaży nie jest daleko ,ale tak jak ktoś napisał zejście na plażę po schodach co nie jest wygodne... Za to plaża czysta i ludzie nie tłoczą się jak sardynki. Bardzo pozytywnie. Mnóstwo miejsca do zabawy i odpoczynku.  Reasumując w tym roku wybieramy się ponownie bo jest tam naprawdę dobrze. Dużo miejsca i wszędzie blisko. Nie jestem fanem stania przyczepą w przyczepę a tam tego nie ma. Aż dziwię się ,że tak kiepsko jest z informacją na temat tego pola. Może dlatego ,że też miałem obawy aby tam jechać tak trochę w ciemno to w końcu okazało się ,że byliśmy pozytywnie zaskoczeni.

 

Osobiście polecam jedzonko w Wędzarni Smażalni u Bolka. 15m od pola w kierunku morza.

 

To chyba wszystko.  ;)

 

Poniżej zdjęcie pola z Google z zaznaczonym terenem. Orientacyjnie nie jestem geodetą :P

post-24607-0-71233000-1488117641_thumb.jpg

Edytowane przez BATON (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko, że byliśmy w samym środku wakacji i spodziewałem się tłumów (jak to nad morzem) a okazało się ,że jest tam luz . Począwszy od plaży przez knajpy i pole kempingowe. Popytałem trochę innych urlopowiczów dlaczego tak jest i wszyscy zgodnie odpowiadali tak samo. Mało popularne miejsce ,ale za to bardzo urodziwe . Smażalnia też mnie zaskoczyła bo przyzwyczajony cenami w innych kurortach tu okazało się tanio. Przykładowo dorszyk x3 z zestawem kosztował od 55zł do góra 70zł w zależności porcji. Taki niby szczegół ale np. w Kołobrzegu 100zł to mało na trzy osoby. Sklep spożywczy zaraz po wyjściu z pola w którym jest wszystko.  Jeśli chodzi o atrakcje na polu dla dzieci to średnio. Pozostaje inwencja twórcza rodzica  :]  Ale wystarczy wyjść z pola i brak problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w 2013 roku.... powiem jedno że nigdy wiecej tam nie pojadę i nikomu nie będę polecał !!! O ile w tygodniu w miare spokojnie to w weekend z kempingu tworzy się parking płatny dla samochodów osobowych, budząc się około 10 rano pod markizą miałem zaparkowanego maską peugeota.... uciekłem do Rowów ......... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.