Skocz do zawartości
liwiusz333

Podłoga do przedsionka - jaka najlepiej

Rekomendowane odpowiedzi

witus

Pierwsza lub ostatnia z linkowanych przez Ciebie. Ja mam aerotex i działa fantastycznie już 4 sezon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ewa0208

ja kupiłem tu:

http://allegro.pl/ag...2328530466.html

masz różne szerokości a kupuje się na metry kwadratowe, 2zł za m2.

Szczerze polecam jako tanią wersję ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
moro

Ja mam pytanie czy stosował ktoś takie coś jako podłogę do przedsionka?

Nie jest to aerotex tylko materiał go przypominający. Potrzebuję 6mb i cena za ten jest rewelacyjna w porównaniu z innymi aukcjami gdzie za aeeortex trzeba zapłacić 45zł/mb

http://allegro.pl/wykladzina-mata-podloga-do-przedsionka-areotex-i3071187318.html

Warto dołożyć do oryginalnego czy ten też można zamówić?

W poprzedniej przyczepie miałem taką podłogę ale nie wiem niestety jaki to był materiał mogę jedynie stwierdzić, że z wyglądu był podobny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ADRIAn

Też się nad nią zastanawiam.  :hmm:  

Poprosiłem o przesłanie próbki (jak w opisie),- przysłali.

Próbowaliśmy z całej siły ją ręcznie rozerwać - nie daliśmy rady ! Mocna rzecz!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
doubleseven

Hmmm.. dosłownie wczoraj myślałem o zakupie podłogi ... a tu taka kusząca oferta...  tylko jeśli to jest zielony ( dostępne kolory grantowy lub zielony jak na zdjęciach) to jak wygląda  granatowy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
moro

No to zamawiam :) Jak przyjdzie to dam znać jak z jakością.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
doubleseven

Oki ...czekamy na info;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
terrino

Ja mam pytanie w tym temacie, czy ktoś może przerabiał temat podłogi - sztucznej trawy w przedsionku? Jak się to sprawdza w codziennym użytkowaniu?. Właśnie jest promocja w Leroy Merlin, metr kwadratowy za 12,99 zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
sankrystian

Czy ktoś używa jako podłogi w przedsionku siatek : "siatka dzianina cieniująca osłonowa" lub "siatka osłonowa od wiatru" ?. (allegro)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
moro

Ja mam pytanie czy stosował ktoś takie coś jako podłogę do przedsionka?

Nie jest to aerotex tylko materiał go przypominający. Potrzebuję 6mb i cena za ten jest rewelacyjna w porównaniu z innymi aukcjami gdzie za aeeortex trzeba zapłacić 45zł/mb

http://allegro.pl/wykladzina-mata-podloga-do-przedsionka-areotex-i3071187318.html

Warto dołożyć do oryginalnego czy ten też można zamówić?

W poprzedniej przyczepie miałem taką podłogę ale nie wiem niestety jaki to był materiał mogę jedynie stwierdzić, że z wyglądu był podobny.

No i podłoga dotarła...

pierwsze wrażenie - jestem z niej zadowolony.

W starej przyczepie miałem podłogę bardzo podobną do tej która dzisiaj do mnie przyjechała tylko, że ta ma dodatkowo natryśniętą warstwę pianki. Nie żałuję zakupu, bo z tamtej podłogi byłem bardzo zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tomii

No i podłoga dotarła...

pierwsze wrażenie - jestem z niej zadowolony.

W starej przyczepie miałem podłogę bardzo podobną do tej która dzisiaj do mnie przyjechała tylko, że ta ma dodatkowo natryśniętą warstwę pianki. Nie żałuję zakupu, bo z tamtej podłogi byłem bardzo zadowolony.

Mam taką podłogę, dokładnie od tego sprzedającego już od 2 sezonów. 

Jest ok - jednak przy dłuższych pobytach trawa lubi wychodzić przez dziurki. Tak poza tym to jest trwała i spełnia swoje zadanie. Przy myciu karcherem trzeba jednak zachować pewną odległość, aby jej nie niszczyć. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
moro

Mam taką podłogę, dokładnie od tego sprzedającego już od 2 sezonów. 

Jest ok - jednak przy dłuższych pobytach trawa lubi wychodzić przez dziurki. Tak poza tym to jest trwała i spełnia swoje zadanie. Przy myciu karcherem trzeba jednak zachować pewną odległość, aby jej nie niszczyć. 

W mojej poprzedniej też trawa wychodziła po dłuższym pobycie, ale to mi nie przeszkadza. Wolę żeby ona miała małe otwory, dzięki którym jak coś się wyleje to wsiąka w ziemię, niż mieć "syf", a z pozamiataniem tego też nie ma żadnego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
doubleseven

No i jak trawka ma gdzie wychodzic to przynajmniej po dluzszym pobycie przy zwinieciu sprzetu nie zostawiamy po sobie placu bez trawy;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
finger

Zdaje się Kogut pisał wcześniej o takiej opcji . Sprawdziłem to i kilka sezonów dawała taka siatka radę .

Może nie tylko służyć do ochrony na rusztowaniach .

Tą , którą ;) kupiłem 3 tygodnie temu mam z reklamy LIDL'a .

Czaiłem się na nią od kilku miesięcy . Wreszcie wyczaiłem , że demontują i spytałem gościa ile za to chce .

32 m2 za 0,7litra :) . Wymiar 8x4 m . Oczywiście takiej parceli nie mam zamiaru mieć przed przyczepą ale zapas jest .

post-1836-0-00119700-1364408968_thumb.jpgpost-1836-0-31503900-1364408969_thumb.jpg

Warto tego poszukać .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
piaskowy

Czaiłem się na nią od kilku miesięcy .

Jednak udało ci się upolować tą siatkę na podłogę

więc gratuluje wytrwałości

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi