Skocz do zawartości

Podłoga do przedsionka - jaka najlepiej


liwiusz333

Rekomendowane odpowiedzi

Odpowiem Ci zgodnie z moim doświadczeniem
Jak kupisz pół metra większą to będziesz miał wybór jak przedsionek rozłożyć, jak za małą to raczej jej nie rozciagniesz, cena metra wykładziny nie jest znaczącą a może wiele ułatwić na kempingu.

Odświeże moje pytanie: jest ktoś w stanie odpowiedzieć mi w kwestii wielkości podłogi względem powierzchni przedsionka czy już wszystko zostało powiedziane we wcześniejszych postach i teraz już każdy na wy....ane na tą kwestię? Trzeci raz "z góry dzięki" :-)


Wysłane z Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 456
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja mam wykładzinę 5m przy długości przyczepy 5.5m. Na trawie jest ok, ale jak się rozbijam na ubitej parceli z klepiskiem zamiast trawy to pod wykladzinę rozkładam jeszcze agrotkaninę o długości 7m, żeby trochę przed brudem i podciekającym błotem w czasie deszczu ochronić. Wykladziny nie przypinam niczym do ziemi. Leży sobie pod własnym ciężarem. Agrotkaninę przybijam śledziami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj odebrałem podłogę, oryginalny bolon firmy isabella. Pierwsze wrażenie, bardzo porządna, miła w dotyku wygląda na taką co długo pożyje. Waga 5,4kg w formacie 5x2,5m. Brak oczek do szpilkowania, trzeba będzie coś dorobić. Czy jest warta dołożenia kasy niż np tańsza safari? Trudno powiedziedzieć, zwłaszcza że z tymi tańszymi nie miałem do czynienia. Ale podejżewam że tańsze będą lepszymi lub gorszymi ale podróbkami bolona. Ja wolałem dołożyć stówke, za ten format z połową przesyłki z obelinku zapłaciłem 410zł

 

pierwsza fotka pod światło, dlatego wyszła jak folia

 

F7EF8A7F-D436-4469-9EAB-AFC249A86252.jpeg

FA9A0044-70AF-48D6-AEEA-CF9012C4999A.jpeg

9FC714AA-630B-4AB1-91F3-05E83F9E6DE4.jpeg

E2658402-7CC0-466F-B483-E3EC33E4C935.jpeg

F0371001-450A-41F1-8F79-4C248FDC6AD9.jpeg

Edytowane przez jacekzoo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut oka wygląda solidniej od Safari.

Zerujemy zegarki - ja jestem jeden wypad z Safari do przodu - zobaczymy który pierwszy dojedzie swoją;-)

Pierwsze wrażenie odnośnie Safari jest takie, że mega łatwo utrzymać czystość - i to pomimo deszczu (nie ulewnego).

W tym roku jeszcze co najmniej 15 dni testów.

Zresztą musi być solidniejsza bo waży 2x tyle.

Ale za tą cenę to przynajmniej na rogach mogli jakieś okucia zrobić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że mi przypomniałeś tym postem, musze zamówić mocowania do śledzi. I jeszcze jedna rzecz z serii ,,za tą kasę...,, za tą kasę to mogli jakiś pokrowiec, torbę na nią dać, a tak jest całkiem luzem, była zapakowana w zgrzaną folię i tyle, na zasadzie blistra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, jacekzoo napisał:

Dobrze że mi przypomniałeś tym postem, musze zamówić mocowania do śledzi. I jeszcze jedna rzecz z serii ,,za tą kasę...,, za tą kasę to mogli jakiś pokrowiec, torbę na nią dać, a tak jest całkiem luzem, była zapakowana w zgrzaną folię i tyle, na zasadzie blistra

Pewnie podróba!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

My mieliśmy podłogę do przedsionka, wyglądająca jak gumowa taka z dziurkami, kupiona w Niemczech w sklepie kempingowym.  Wszystko było okey do pewnego  momentu. Będąc nad Gardą przeszła potworna ulewa, teren okazał się gliniasty. Cała ta glina weszła przez te milimetrowe dziurki na zewnątrz. Jak zrobiło się sucho próbowałam umyć ją z węża. Gdzie tam, cała glina została. Jaki z tego wniosek: na wyłożenie przed przyczepą idealna jest tylko gruba plandeka. Taką koloru srebrnego kupiłam. Ma otwory /idealne do śledzi/, leży równiutko, świetnie  się z niej zamiata a nawet można przetrzeć wilgotną szmatą. Kupiłam na Allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie przepuszcza wody.

Właśnie ta gumowa z dziurkami kupiona na obelinku jest dla mnie jak narazie najlepsza. Leży bez przybyjania i wygodnie się po niej boso chodzi, przepuszcza wodę.

Edytowane przez Voku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie przepuszcza wody.
Właśnie ta gumowa z dziurkami kupiona na obelinku jest dla mnie jak narazie najlepsza. Leży bez przybyjania i wygodnie się po niej boso chodzi, przepuszcza wodę.
Daj linka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.