Skocz do zawartości

Podłoga do przedsionka - jaka najlepiej


liwiusz333

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję Waszej pomocy. 

Kupiłem namiot do busa i posiada on własną podłogę. Teraz próbuję wymyślić co położyć na tą podłogę aby się nie niszczyło. Wymiary to 3x3m i nic nie przychodzi mi do głowy. Myślałem o takiej sztuczne trawie w rolce ale to może być dość ciężkie no i gdzie wieźć rulon 3m? Lekkie maty dedykowane do przedsionków nie mam jak zamocować bo przecież nie będę robił dziur na śledzie. 

Czy macie na to jakiś pomysł? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 456
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...

Panie i panowie. Konkret - mam przedsionek 2,5x5m przymierzam się do zakupu podłogi 2,5x6m chodzi dokładnie o ten model:

http://allegro.pl/wykladzina-mata-podloga-do-przedsionka-600cm-i7261103013.html#thumb/2

I tu pojawia się pytanie, a właściwie dwa: warto czy nie warto kupić dokładnie tą podłogę i czy wymiar dobrze dobrany?

Widziałem :look:  taką podłogę ostatnio na kempingu u dwóch sąsiadów i wydaje mi się, że to jest coś porządnego bo jest ciężkie i ładnie leży, a z rozmów wynika, że wytrzymałe i łatwe w utrzymaniu. 

Chciałbym poznać Waszą opinię o tym modelu - krótko, zwięźle i na temat -    :yes:  Warto bo...,     :no:  lub nie warto bo....

Z góry wielkie dzięki.   :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba raczej nie jest ciężkie , te podłogi to bardziej z typu lekkich,  może widziałeś jakiegoś balona? Wydaje mi się że to zwykła ala safari. 

Jeśli tak jest jak piszę to dla mnie ma jedną wadę, nasiąka wodą, ale może się mylę, może to coś innego?

Edytowane przez Voku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Boas43 napisał:

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7186794301

 

Ja mam taką ....jest ciężka, woda nie stoi , gramatura jest odpowiednia

Boas

Może w takim razie wrzucisz jakieś swoje zdjęcia pokazujące strukturę tej wykładziny bo powiem szczerze, że z tej aukcji nie ma szans zobaczyć czegokolwiek.

Przyznam, że nie chciałbym się "bujać" z wymianami, a kupić byle co też nie jest sztuką.

Edytowane przez Futer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.05.2018 o 16:18, Boas43 napisał:

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7186794301

 

Ja mam taką ....jest ciężka, woda nie stoi , gramatura jest odpowiednia

Potwierdzam mam tą samą podłogę jest świetna gruba fajnie leży równo prawie jak wykładzina PCV. Myślę kolego że nic lepszego nie znajdziesz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.05.2018 o 20:32, Futer napisał:

Boas

Może w takim razie wrzucisz jakieś swoje zdjęcia pokazujące strukturę tej wykładziny bo powiem szczerze, że z tej aukcji nie ma szans zobaczyć czegokolwiek.

Przyznam, że nie chciałbym się "bujać" z wymianami, a kupić byle co też nie jest sztuką.

Postaram się wrzucić ale z wolnym czasem u mnie teraz kiepsko. Może jutro to ogarnę.

Już kiedyś to pisałem ..... kupując podłogę patrzcie na gramaturę materiału. Im większa tym wytrzymalsza oraz jednocześnie cięższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.