Skocz do zawartości
liwiusz333

Podłoga do przedsionka - jaka najlepiej

Rekomendowane odpowiedzi

Voku
Napisano (edytowane)

Ja mam mieszane uczucia do safari o czym pisałem sprawdza się na suchym podłożu jak przyjdzie rozkładać na mokrym albo podmokłym terenie np po opadach deszczu, co w Polsce się zdarza to ta podłoga zaczyna łapać wodę i robi się mokra. Ma ten + że można ją szybko umyć jest też lekka na ciepłe kraje idealna.

Edytowane przez Voku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zulos

Już klamka zapadła, zakup zakupiony, stało się nieuniknione i nieodwracalne;-)

Myślę, że te jej plusy w połączeniu z agrotkaniną pozwolą zapomnieć, albo nawet nie poznać ewentualnych minusów.

Of kors nie ma rozwiązań idealnych...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Commander

Agrotknina przepuszcza wodę...w obie strony.

Jak jest mokro to rozkładami plandekę z Obi/Casto/Leroy w ładnym kolorze o wymiarach 2/3 metra kupiona za 10 zł.

Podkładami ją przy wyjściu z przyczepkę bo inaczej zaraz robi sie błocko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
gusia-s

Ja mam mieszane uczucia do safari o czym pisałem sprawdza się na suchym podłożu jak przyjdzie rozkładać na mokrym albo podmokłym terenie np po opadach deszczu, co w Polsce się zdarza to ta podłoga zaczyna łapać wodę i robi się mokra. Ma ten + że można ją szybko umyć jest też lekka na ciepłe kraje idealna.

Na mokrym czy podmokłym terenie to chyba tylko podłoga z palet nie zamoknie a tak to każda ... no nie ma wyjścia jeśli leży w kałuży wody.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
maniek72

Witam

W zeszłym roku kupiłem podłogę do przedsionka  zał. foto, ale mi się nie sprawdziła trudna w utrzymaniu czystości w tym roku planuję zakup mocnej plecionki 

post-9736-0-05441700-1514926325_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Voku

Na mokrym czy podmokłym terenie to chyba tylko podłoga z palet nie zamoknie a tak to każda ... no nie ma wyjścia jeśli leży w kałuży wody.

No wiem ale są takie ala gumowe które nie piją tak wody. Jeśli mnie pamieć nie myli to chyba AREOTEX?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Commander

Tak. Mam to i jestem zadowolony. Sporo osób to krytykuje za słaba trwałość. U mnie 6 sezon i jest na +4. Pęka z czasem na składaniu, ale ile ma wytrzymać żeby było dobrze dla wszystkich....20 lat? Dałem coś ok 160 zł z przesyłką za 2,5*5.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tomasz koteras

Sztuczna Zielona trawa super sprawa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MartiNBR

Ale chyba zajmuje dużo miejsca? A co z nią zrobić jak cała zamoknie a trzeba się zwijać? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Boas43

Kup coś porządnego co będzie ci służyć kilka lat .Patrz na gramaturę podłogi - za dobrej jakości podłogę musisz się liczyć z wydatkiem 250 PLN +- w zależności od długości. Nie zapomnij o klipsach....do wyboru masz firmowe - cena jak za zboże, z Juli cena normalna oraz klipsy do mocowania siatki cena minimalna ale też ma swoje wady.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
RobiBona

Mamy taką samą , przeżyła jeden sezon i trzyma się dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
borek6
Mamy taką samą , przeżyła jeden sezon i trzyma się dobrze.
Jeden sezon czyli ile, miesiąc ciągłego użytkowania, dwa?

Szukam na prawdę porządnej która przetrwa minimum 3 lata, dodam że użytkowania raz konkretnie 2 tygodnie urlopu a potem pewnie sporadycznie weekendowo

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Commander
Napisano (edytowane)

Każdy zachwala taka jaką posiada.

Ja mam Aerotec. Przepuszcza piach i wodę oraz milła dla gołej stopy. Użytkowana intensywnie przez 6 lat  w turystyce objazdowej. Więc skaładana nawet co 2 dni. Biega po niej wilczur, skaczą dzieci, wielokrotnie prana, itd. Myślę, że do 10 sezonów dobiję.

Acha kupujesz ja na metry z długość. Szerokość standard 2,5.

Pozdrawiam

Edytowane przez Commander

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
DOMINO7

@borek6 Kupiłem taką niedawno:

https://center-camp.pl/pl/p/Podloga-do-przedsionka-2%2C5x6m/953

Miałem ją w poprzedniej przyczepie przez trzy sezony. Wcześniej była także używana i kolejny właściciel pewnie nadal jej używa. Czyli wytrzyma spokojnie trzy sezony. U nas dwa tygodnie latem + weekendy (nie wiem ile).

I jeśli mogę podpowiedzieć, to do Twojej długości przyczepy podłoga powinna mieć 6m.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi