Skocz do zawartości

Podłoga do przedsionka - jaka najlepiej


liwiusz333

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 456
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dla nas najlepiej spisuje się sztuczna trawa. Jest trochę ciężka, trochę większa ale na ziemi bardzo stabilna, nic się nie ściąga podczas chodzenia.

8m kw powierzchni robi za wielką wycieraczkę, nic do kampera się nie nosi.

Na zamiatanie jest sposób, szczotka ryżowa doskonale sobie radzi.

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla nas najlepiej spisuje się sztuczna trawa...

O w życiu! miałam przez jakiś czas za domem w miejscu gdzie stał stół i ławki biesiadne. A niech ją cholera ... Liście, trawa i wszystko co upadnie czy przyfrunie się w to wbija i bardzo ciężko potem to wydłubać, posprzątać. Poza tym jest ciężkie i kuje w nogi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gusiu, masz rację jak trawa leży na dużym tarasie cały rok :) Mam trawkę naturalną 2Ar, ale przed kamperem te 8m kw to pikuś w utrzymaniu czystości.

I to kłucie w stopki mnie bawi :)

Oczywiście nie przekreślam innych podłóg bo nie używałem, jak zaczynałem przygodę w karawaningu to z niewiedzy w Novicie kupiłem sztuczną i od tamtej pory używam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony proponuję wykładziny Isabella.

http://www.isabella.net.pl/akcesoria/wykladziny-isabella

Zakupiłem 4 lata temu i po 4 pełnych sezonach i używaniu na kamieniach, piachu, trawie itp. sprawdza się wyśmienicie.

Bardzo dobrze się zamiata - to ważne, bo to czynność, którą należy wykonać nawet kilka razy dziennie.

Przyjemnie się chodzi, idealnie się rozkłada, nie ściąga się ze względu na wagę/grubość.

Jest grubsza niż standardowy bolon z allegro.

post-68-0-55432500-1487704597_thumb.jpg

post-68-0-16478500-1487704678_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztucznej trawy nie będę miał, tak jak powiedziałem wcześniej, częste pobyty w lesie i odczucia te same co gusia ;)

chris jakiej plecionki używasz?

Wodniku, a jak z utrzymaniem czystości Safari? jak z jej przepuszczalnością płynów, piasku ? Leniwy jestem wiesz... ;)

Isabella...cena cholera powoduje, że może nie teraz jeszcze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Ja mam pytanie czy podłogi pod przedsionkiem kładziecie podwójne?

Chodzi o jedną podłogę przed rozłożeniem przedsionka większą niż jego powierzchnia i drugą wewnętrzną już po jego rozłożeniu.

Jak na tym filmiku instruktażowym Isabell : 

Domyślam się, że przy zakupie nowego przedsionka jest to element, który znajduje się w komplecie i takie są zalecenia producenta.

Ma to jakiś większy sens? Zabezpiecza dodatkowo np przed deszczem ? Bo to, że chroni przed upierdzieleniem kołnierzy dolnych przedsionka w błocie to zrozumiałe.

Jako, że rozpoczynam swoją przygodę z przyczepką i za tydzień jadę na pierwszy kemping zastanawiam się właśnie nad takim rozwiązaniem.

Szkoda mi chyba ubrudzić przedsionek, a może po prostu nie będzie mi się chciało go później czyścić :) zważywszy, że jest bardzo czysty i zadbany.

Zaznaczam, że moją pierwszą podłogą będzie najprawdopodobniej agrotkanina opisywana przez wielu z Was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie czy podłogi pod przedsionkiem kładziecie podwójne?

..........

Szkoda mi chyba ubrudzić przedsionek, a może po prostu nie będzie mi się chciało go później czyścić :) zważywszy, że jest bardzo czysty i zadbany...... .

Agrowłóknina nie jest dobrym pomysłem.

A podłogę dają wszyscy jedną.

A potem trzeba umyć przedsionek i wysuszyć żeby był śliczny i nowy przez dlugi czas ^_^ - samo się nie zadba.

 

 

Wysłane z telefonu

 

Edytowane przez chris_66 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chris_66  Nie mam zamiaru użyć agrowłókniny tylko agroTkaninę..., którą polecało kilka osób w tym temacie. :)

Jeśli chodzi o czyszczenie przedsionka to nie mówię, że nie mam zamiaru go wyczyścić po sezonie czy po jakimś deszczu (błocie) ale na pewno byłby łatwiejszy do doczyszczenia jeśli byłby rozłożony na dodatkowej podłodze. Nie uważasz?

Edytowane przez Futer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie czy podłogi pod przedsionkiem kładziecie podwójne?

Chodzi o jedną podłogę przed rozłożeniem przedsionka większą niż jego powierzchnia i drugą wewnętrzną już po jego rozłożeniu.

 

Ja mam jedną podłogę. Wiem że są specjalne wykładziny pod podłogę do przedsionka i zapewne taka jest pokazana na filmie. Zauwaz ze jest przebijana za kazdym razem gdy rozstawiamy przedsionek. Po sezonie pewnie juz nie wyglada ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.