Skocz do zawartości

Podłoga do przedsionka - jaka najlepiej


liwiusz333

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 456
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 9 miesięcy temu...

Ja mam pytanie czy stosował ktoś takie coś jako podłogę do przedsionka?

Nie jest to aerotex tylko materiał go przypominający. Potrzebuję 6mb i cena za ten jest rewelacyjna w porównaniu z innymi aukcjami gdzie za aeeortex trzeba zapłacić 45zł/mb

http://allegro.pl/wykladzina-mata-podloga-do-przedsionka-areotex-i3071187318.html

 

Warto dołożyć do oryginalnego czy ten też można zamówić?

 

W poprzedniej przyczepie miałem taką podłogę ale nie wiem niestety jaki to był materiał mogę jedynie stwierdzić, że z wyglądu był podobny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.. dosłownie wczoraj myślałem o zakupie podłogi ... a tu taka kusząca oferta...  tylko jeśli to jest zielony ( dostępne kolory grantowy lub zielony jak na zdjęciach) to jak wygląda  granatowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie w tym temacie, czy ktoś może przerabiał temat podłogi - sztucznej trawy w przedsionku? Jak się to sprawdza w codziennym użytkowaniu?. Właśnie jest promocja w Leroy Merlin, metr kwadratowy za 12,99 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie czy stosował ktoś takie coś jako podłogę do przedsionka?

Nie jest to aerotex tylko materiał go przypominający. Potrzebuję 6mb i cena za ten jest rewelacyjna w porównaniu z innymi aukcjami gdzie za aeeortex trzeba zapłacić 45zł/mb

http://allegro.pl/wykladzina-mata-podloga-do-przedsionka-areotex-i3071187318.html

 

Warto dołożyć do oryginalnego czy ten też można zamówić?

 

W poprzedniej przyczepie miałem taką podłogę ale nie wiem niestety jaki to był materiał mogę jedynie stwierdzić, że z wyglądu był podobny.

No i podłoga dotarła...

pierwsze wrażenie - jestem z niej zadowolony.

W starej przyczepie miałem podłogę bardzo podobną do tej która dzisiaj do mnie przyjechała tylko, że ta ma dodatkowo natryśniętą warstwę pianki. Nie żałuję zakupu, bo z tamtej podłogi byłem bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i podłoga dotarła...

pierwsze wrażenie - jestem z niej zadowolony.

W starej przyczepie miałem podłogę bardzo podobną do tej która dzisiaj do mnie przyjechała tylko, że ta ma dodatkowo natryśniętą warstwę pianki. Nie żałuję zakupu, bo z tamtej podłogi byłem bardzo zadowolony.

 

Mam taką podłogę, dokładnie od tego sprzedającego już od 2 sezonów. 

Jest ok - jednak przy dłuższych pobytach trawa lubi wychodzić przez dziurki. Tak poza tym to jest trwała i spełnia swoje zadanie. Przy myciu karcherem trzeba jednak zachować pewną odległość, aby jej nie niszczyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką podłogę, dokładnie od tego sprzedającego już od 2 sezonów. 

Jest ok - jednak przy dłuższych pobytach trawa lubi wychodzić przez dziurki. Tak poza tym to jest trwała i spełnia swoje zadanie. Przy myciu karcherem trzeba jednak zachować pewną odległość, aby jej nie niszczyć. 

 

W mojej poprzedniej też trawa wychodziła po dłuższym pobycie, ale to mi nie przeszkadza. Wolę żeby ona miała małe otwory, dzięki którym jak coś się wyleje to wsiąka w ziemię, niż mieć "syf", a z pozamiataniem tego też nie ma żadnego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się Kogut pisał wcześniej o takiej opcji . Sprawdziłem to i kilka sezonów dawała taka siatka radę .

Może nie tylko służyć do ochrony na rusztowaniach .

Tą , którą ;) kupiłem 3 tygodnie temu mam z reklamy LIDL'a .

Czaiłem się na nią od kilku miesięcy . Wreszcie wyczaiłem , że demontują i spytałem gościa ile za to chce .

32 m2 za 0,7litra :) . Wymiar 8x4 m . Oczywiście takiej parceli nie mam zamiaru mieć przed przyczepą ale zapas jest .

post-1836-0-00119700-1364408968_thumb.jpgpost-1836-0-31503900-1364408969_thumb.jpg

 

Warto tego poszukać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.