Skocz do zawartości

Podłoga do przedsionka - jaka najlepiej


liwiusz333

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam mieszane uczucia do safari o czym pisałem sprawdza się na suchym podłożu jak przyjdzie rozkładać na mokrym albo podmokłym terenie np po opadach deszczu, co w Polsce się zdarza to ta podłoga zaczyna łapać wodę i robi się mokra. Ma ten + że można ją szybko umyć jest też lekka na ciepłe kraje idealna.

Edytowane przez Voku (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 456
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Już klamka zapadła, zakup zakupiony, stało się nieuniknione i nieodwracalne;-)

Myślę, że te jej plusy w połączeniu z agrotkaniną pozwolą zapomnieć, albo nawet nie poznać ewentualnych minusów.

Of kors nie ma rozwiązań idealnych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mieszane uczucia do safari o czym pisałem sprawdza się na suchym podłożu jak przyjdzie rozkładać na mokrym albo podmokłym terenie np po opadach deszczu, co w Polsce się zdarza to ta podłoga zaczyna łapać wodę i robi się mokra. Ma ten + że można ją szybko umyć jest też lekka na ciepłe kraje idealna.

Na mokrym czy podmokłym terenie to chyba tylko podłoga z palet nie zamoknie a tak to każda ... no nie ma wyjścia jeśli leży w kałuży wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mokrym czy podmokłym terenie to chyba tylko podłoga z palet nie zamoknie a tak to każda ... no nie ma wyjścia jeśli leży w kałuży wody.

No wiem ale są takie ala gumowe które nie piją tak wody. Jeśli mnie pamieć nie myli to chyba AREOTEX?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Kup coś porządnego co będzie ci służyć kilka lat .Patrz na gramaturę podłogi - za dobrej jakości podłogę musisz się liczyć z wydatkiem 250 PLN +- w zależności od długości. Nie zapomnij o klipsach....do wyboru masz firmowe - cena jak za zboże, z Juli cena normalna oraz klipsy do mocowania siatki cena minimalna ale też ma swoje wady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Właśnie jestem na etapie pilnego poszukiwania podłogi do przedsionka, rozmiar 300 x 550. Co sądzicie o poniższej?:

https://goliat.com.pl/wykladzina-przedsionkowa-villa-soft-deluxe-300x550,3,5256,6563

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy taką samą , przeżyła jeden sezon i trzyma się dobrze.
Jeden sezon czyli ile, miesiąc ciągłego użytkowania, dwa?

Szukam na prawdę porządnej która przetrwa minimum 3 lata, dodam że użytkowania raz konkretnie 2 tygodnie urlopu a potem pewnie sporadycznie weekendowo

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy zachwala taka jaką posiada.

Ja mam Aerotec. Przepuszcza piach i wodę oraz milła dla gołej stopy. Użytkowana intensywnie przez 6 lat  w turystyce objazdowej. Więc skaładana nawet co 2 dni. Biega po niej wilczur, skaczą dzieci, wielokrotnie prana, itd. Myślę, że do 10 sezonów dobiję.

Acha kupujesz ja na metry z długość. Szerokość standard 2,5.

Pozdrawiam

Edytowane przez Commander (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@borek6 Kupiłem taką niedawno:

https://center-camp.pl/pl/p/Podloga-do-przedsionka-2%2C5x6m/953

Miałem ją w poprzedniej przyczepie przez trzy sezony. Wcześniej była także używana i kolejny właściciel pewnie nadal jej używa. Czyli wytrzyma spokojnie trzy sezony. U nas dwa tygodnie latem + weekendy (nie wiem ile).

I jeśli mogę podpowiedzieć, to do Twojej długości przyczepy podłoga powinna mieć 6m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.