Skocz do zawartości

Internet w laptopie (?)


bajonet

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 19.03.2018 o 15:51, jacekzoo napisał:

Teoretycznie tak, tylko że tam gdzie zsięg jest z roamingu innej sieci nie ma neta lte a jest tylko 3g. A tam gdzie jest zasięg play to właśnie wystarczy mały las i przerywa połączenie. Czego w plusie nie ma

Ta informacja przydała mi się. Dzięki wielkie za poradę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 161
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W dniu 19.03.2018 o 15:51, jacekzoo napisał:

tam gdzie zsięg jest z roamingu innej sieci nie ma neta lte a jest tylko 3g.

Ja mam telefon w Play i w roamingu łapie LTE z T-Mobile

 

 

 

Edytowane przez Walt (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Walt napisał:

Ja mam telefon w Play i w roamingu łapie LTE z T-Mobile

ostatnio był pan doradca do przedłużenia umowy , na moje narzekania że LTE w play jest do d00py i rwie się co chwila i że rozmowy sie szarpią i zanikają poradził mi żeby się wybrać na stałe albo orange albo tmobile - od wtorku przechodzę na stałe do tmobile :D po co mam coś ustawiać i kombinować skoro mogę mieć lepiej bez kombinacji 

sami się proszą o takie traktowanie 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, chris_66 napisał:

ostatnio był pan doradca do przedłużenia umowy , na moje narzekania że LTE w play jest do d00py i rwie się co chwila i że rozmowy sie szarpią i zanikają poradził mi żeby się wybrać na stałe albo orange albo tmobile - od wtorku przechodzę na stałe do tmobile :D po co mam coś ustawiać i kombinować skoro mogę mieć lepiej bez kombinacji 

sami się proszą o takie traktowanie 

 

chyba, że zabraknie zasięgu LTE Tmobile ;) ... nie lubię tej firmy od czasu jak mi zmienili umowę na "lepszą" gdzie po wyczerpaniu limitu danych nie ma lejka tylko człowiek zostaje na zupełnym lodzie nawet nawigacja nie działa. Omijam szerokim łukiem. Teraz tylko umowy, które mogę z miesiąca na miesiąc rozwiązać (Nju, Virgin itd.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, witus napisał:

chyba, że zabraknie zasięgu LTE Tmobile ;) ... nie lubię tej firmy od czasu jak mi zmienili umowę na "lepszą" gdzie po wyczerpaniu limitu danych nie ma lejka tylko człowiek zostaje na zupełnym lodzie nawet nawigacja nie działa. Omijam szerokim łukiem. Teraz tylko umowy, które mogę z miesiąca na miesiąc rozwiązać (Nju, Virgin itd.).

każdy ma inne priorytety ja lubię ich,  nie trafiło mi się jeszcze brak "pola"w tmobilu , a poruszam się po całej Polsce, jakość rozmów też o niebo lepsza 

a umowa - każda da się negocjować albo zerwać, albo dobrać taką w której nie ma limitu (albo jest tak daleki że się nie zbliżysz do granicy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.03.2018 o 22:48, chris_66 napisał:

nie trafiło mi się jeszcze brak "pola"w tmobilu , a poruszam się po całej Polsce, jakość rozmów też o niebo lepsza 

To przyjedź na moją wieś, jak złapiesz 1 belkę zasięgu to będziesz miał szczęście, a jak wejdziesz do domu, to już kicha zupełna.Podobnie jest z Orange.Tylko Plus idzie na 3/4 zasięgu, reszta to szajs.No ale ja mieszkam tam gdzie łańcuchy szczekają, bo psy z żalu okolicę opuściły :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Mijają lata 3 od czasu mojej rezygnacji z kabla na rzecz mobilnego internetu, w T-mobile LTE byłem, i gdyby nie fakt długiego czasu nowej umowy (2-3 lata) pozostałbym z nimi dłużej.

Zobaczę teraz jak spisywać będzie się NJUmobile, w moim przypadku zasięg Orange w mieszkaniu mam pełny, a na tym właśnie NJUmobile działa, myślę że jeśli GSM jest zawsze pełne to LTE tak samo będzie, czy to nie reguła?? Podoba mi się ich oferta, a przede wszystkim czas trwania umowy to 1 miesiąc (pozmieniało się przez 3lata?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mijają lata 3 od czasu mojej rezygnacji z kabla na rzecz mobilnego internetu, w T-mobile LTE byłem, i gdyby nie fakt długiego czasu nowej umowy (2-3 lata) pozostałbym z nimi dłużej.
Zobaczę teraz jak spisywać będzie się NJUmobile, w moim przypadku zasięg Orange w mieszkaniu mam pełny, a na tym właśnie NJUmobile działa, myślę że jeśli GSM jest zawsze pełne to LTE tak samo będzie, czy to nie reguła?? Podoba mi się ich oferta, a przede wszystkim czas trwania umowy to 1 miesiąc (pozmieniało się przez 3lata).


Nju to petarda od początku, mam tam od lat wszystkie telefony i 60 GB danych. Nigdy nie zawiódł. Jedyny minus, że nie mogę wziąć 3 karty. Dlatego migruję do Orange Flex to teraz będzie oczko w głowie Orange.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z zasięgiem? Zawsze miałem plusa, później poszedłem do play i szybciutko wróciłem bo w playu masakra. Chociaz plus też ostatnio z lte ma problem, mieli mieli i nie może wymielić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, witus napisał:

 


Nju to petarda od początku, mam tam od lat wszystkie telefony i 60 GB danych. Nigdy nie zawiódł. Jedyny minus, że nie mogę wziąć 3 karty. Dlatego migruję do Orange Flex to teraz będzie oczko w głowie Orange.

 

O kurcze te Orange Flex fajnie wygląda- bo za 25+5zl mam wsio co mi trzeba plus SMS,MMS i połączenia do wszystkich sieci (ciekawe jak ze stacjonarnymi???) w kraju.

Edytowane przez polo63 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, polo63 napisał:

Poprawka:

Jednak nie jest tak kolorowo, bo Video Pass jest "od 5 zł" nie "za 5 zł" jak Music Pass. 

w nju nie masz żadnych "pass" dlatego ich oferta stoi w miejscu ... ale nadal jest super

2 godziny temu, jacekzoo napisał:

A jak z zasięgiem? Zawsze miałem plusa, później poszedłem do play i szybciutko wróciłem bo w playu masakra. Chociaz plus też ostatnio z lte ma problem, mieli mieli i nie może wymielić 

ja jestem uzależniony od internetu, działa zawsze i wszędzie :) nawet w borach tucholskich mam LTE, plus mam wrażenie odrobinę gorzej ... też mam. Play miałem krótko bo to jakieś szemrane osiągi LTE były, Tmobile nie lubię bo wcisnęli mi gorszą umowę. Genrelanie omijam szerokim łukiem umowy. Nju się stara, bardzo stara bo można ich w każdej chwili zostawić, chyba nawet Orange się przestraszył odpływu i zrobili Flex.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nju można na fv wziąć? Bo słyszałem że nie, ale bardzo niepotwierdzone źródło

Nie można. Tylko dla osób fizycznych. Zobacz sobie Virgin Mobile. Ja tam mam całą rodzinę i jestem zadowolony. Za 3 numery, 60 GB netu, i wszystko za darmo płace niecałe 60 zł brutto.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nju można na fv wziąć? Bo słyszałem że nie, ale bardzo niepotwierdzone źródło


Tylko po co, jak byś nie liczył taryfy biznesowe są drogie i ... niewygodne.
Nie można. Tylko dla osób fizycznych. Zobacz sobie Virgin Mobile. Ja tam mam całą rodzinę i jestem zadowolony. Za 3 numery, 60 GB netu, i wszystko za darmo płace niecałe 60 zł brutto. 


Możesz przydzielić członkom rodziny pulę internetu ... czy zużywanie wspólny limit?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.