Skocz do zawartości

Chlapacze w przyczepie


Mrsulki

Rekomendowane odpowiedzi

ja tak na chwilę z tymi chlapaczami. 

Założyłem chlapacze do holownika ,  BO NIC MNIE TAK NIE WKU...ŁO jak padlina   poprzyklejana na przednich bokach przyczepy !!!!!!!! :wrrr:  :wrrr:  :wrrr:  :wrrr:  :wrrr:  :wrrr:  :wrrr:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ludzie co wam się dzieje w głowach... :nono:

 

To o kawałek gumy skaczecie sobie do oczu (jeden nie umie cofać, drugi hamować, trzeci skręcać, czwarty zawracać, piątego nie powinni dopuszczać do ruchu, itd.)

I po co to wszystko, aby mieć poczucie przeforsowania własnej i jedynej racji. Chcę, to delikatnie doradzę, sprzedam swój patent, który akurat w tym modelu działa nieźle i KONIEC.

Pytanie było takie:

Czy zakładać. Odp - TAK

Gdzie. Odp. - ZA KOŁEM (jak nie ma mowera)

Jak. Odp. - JAK SIE KOMU PODOBA.

 

Jak urwie to monter WYCIĄGNIE Z TEGO WNIOSKI. Jak będzie nadal pryskało spod koła to TEZ WYCIAGNIE Z TEGO WNIOSKI. Jak się uda to SIE TYM POCHWALI NA FORUM.

 

Pozdrawiam i magnez na jesienne (jeszcze) dni polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie było takie:

Czy zakładać. Odp - TAK

Gdzie. Odp. - ZA KOŁEM (jak nie ma mowera)

Jak. Odp. - JAK SIE KOMU PODOBA.

Commander przegapiłeś pytanie o kolor ;-)

 

A swoją droga ten wątek pewnie ma i pozytywne rezultaty. :-)

Ja kilka dni temu jadąc za żoną przyjrzałem się, co się dzieje za naszym holownikiem podczas deszczu - niestety nie znalazłem dedykowanych chlapaczy do mojego pojazdu, więc dalej będę chlapał :-(

Edytowane przez Heniekag (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Commander przegapiłeś pytanie o kolor ;-)

 

... :ok:

niestety nie znalazłem dedykowanych chlapaczy do mojego pojazdu, więc dalej będę chlapał :-(

 

Heniek, a który to rok Twojego pojazdu :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie co wam się dzieje w głowach... :nono:

 

To o kawałek gumy skaczecie sobie do oczu (jeden nie umie cofać, drugi hamować, trzeci skręcać, czwarty zawracać, piątego nie powinni dopuszczać do ruchu, itd.)

I po co to wszystko, aby mieć poczucie przeforsowania własnej i jedynej racji. Chcę, to delikatnie doradzę, sprzedam swój patent, który akurat w tym modelu działa nieźle i KONIEC.

Pytanie było takie:

Czy zakładać. Odp - TAK

Gdzie. Odp. - ZA KOŁEM (jak nie ma mowera)

Jak. Odp. - JAK SIE KOMU PODOBA.

 

Jak urwie to monter WYCIĄGNIE Z TEGO WNIOSKI. Jak będzie nadal pryskało spod koła to TEZ WYCIAGNIE Z TEGO WNIOSKI. Jak się uda to SIE TYM POCHWALI NA FORUM.

 

Pozdrawiam i magnez na jesienne (jeszcze) dni polecam.

Skoro lepiej uczyć  się  na bolesnych błędach to podważa jakąkolwiek zasadność  wszelkich informacji i rad czytanych.

 

Poza tym nie wiem skąd wrażenie że tu powiało kłótnią ? Ja się  dobrze bawiłem i nie zamierzam nikomu "skakać  do oczu" że sobie "gumę" źle założył, Przecież  nie ja będę  ojcem ..  co nie znaczy że z racji wieku i praktyki mogę  zasugerować żeby nie zakładał na nos .tak jak podpowiadają  mu inni  :)

 

 

Pozornie temat jak brazylijska telenowela ale przynajmniej możesz się  dowiedzieć  z niektórych "odcinków"  że z h. najazdowym nie można cofać  na krawężnik :lol:  (przepraszam)

 

Ps. (tak coś  mi się  przypomniało przy okazji)

 

Kiedyś na  jednym z forum majsterkowiczy ktoś  zadał pytanie "co to za ustrojstwo" i wkleił fotkę przedmiotu przypominającego nit. W opisie zwrócił uwagę  na nadrukowany napis "12-24V"

Pojawiło się  mnóstwo odpowiedzi . Każda okraszona dopiskiem "na 100% to jest   : "oprawka do żaróweczki" , inny napisał  "oprawka do diory led"  "kolejny na100 %  elektromagnes " ,  etc...etc. Ktoś  zasugerował "po co tyle pisania , podłącz 12-24volty to się  okaże co to takiego ale ja stawiam na jakiś  elektromagnes . Pytający w końcu zrobił jak mu radzono - sprawdził / podłączył.

 

Po kilku dniach wstawił post ze zdjęciem swojej dłoni z rozszarpanym  palcem dodając opis : Dziękuje za wszelkie rady.zwłaszcza ostatnią.

W drodze na pogotowie ojciec powiedział mi że to były jego spłonki do nitów ( pirotechniczne nity wybuchające po podłączeniu 12-24v.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fascynujący temat założony chyba 6 lat temu i nadal gorący, nadkola już zgniły,ze dwie szyby wymienione a dalej nie wiem czy zakładać czy nie.

 

:ok:    "Znaczy się"  wciąż zbyt mało powiedziano ;)

P.S.

Napisz, jak duże są te dziury w zgnitych nadkolach, to może ustalimy jak długie i szerokie mają być te chlapacze oraz jak daleko od koła trzeba je założyć.

Akurat w Twoim przypadku ważny będzie kolor chlapaczy. Nie mogą być transparentne, lepiej, aby były czarne, bo inaczej światło księżyca będzie Ci w nocy wpadać do budki (przez dziury w nadkolach).

Jeśli się mylę, to na pewno znajdzie się ktoś, kto mnie poprawi :hmm:

  :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szary, wybacz, ale nie mogłem się powstrzymać.
Mały przerywnik z domieszką humoru, w tak zajmującym wątku po blisko siedmiu latach jego trwania, chyba zbytnio go nie zaśmieci. Jak sam widzisz, nie ja jeden to zauważyłem. Sorry :blagac:

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr zakładaj. W końcu tylko jeden argument był przeciw: "szpecą wygląd". Pozostałe podpowiedzi Kolegów były za chlapaczami. Ja założę.

Ja mam już cztery lata i naprawdę pomagają i tyle naten temat niema co bić piany :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.