Skocz do zawartości

@ przed nickiem


ufolz

Rekomendowane odpowiedzi

Symbol/znak @ oznacza odbiorcę/adresata = maciek76

 

Pozdrawiam,

To nie prościej "PI razy OKO" napisać ile za te 2 mosty zapłacę?

 

No nic ale taki Twój styl więc dzięki :blagac: .

Edytowane przez maciek76 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Symbol/znak @ oznacza odbiorcę/adresata = maciek76

 

Pozdrawiam,

ired

A ja mam inne zdanie .

Znaczek "@" oznacza angielskie " AT" tłumacząc na język Polski oznacza "na" . W informatyce oddziela on nazwę użytkownika od nazwy serwera na ,którym znajduje się konto o tej nazwie i wywodzi się z systemów UNIX / LINUX.

Używanie przez Ciebie -pisanie- na naszym forum znaczka przed nickiem forumowicza jest nieporozumieniem.

Bo jak mamy to odebrać ,czytając : na Marasa, na Marasie ??? Pal licho mój nick ,ale mamy na forum bardzo dużo sympatycznych Pań. 

Od samego początku jak nasze forum zaczęło istnieć to nikt nie wstawia przed nickiem -@- ,więc proszę Ciebie ,uszanuj tą zasadę panującą na tym forum jak również wkład każdego zarejestrowanego usera.

 

P.S. cytowanie postów a następnie jeszcze raz -kopiuj /wklej i podkreślanie tego cytatu jest dla czytającego bardzo męczące .Pomijając fakt ,że 98% Twoich postów jest edytowanych !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post #30 w całości napisany jest nie na temat, co na to autor tego wątku post #1 ?

Zachęcam do wpisania frazy w Googlach  ( znak małpa przed nickiem) i zapoznania się z treścią linków ... 

...  więcej

linux < info > ubuntu

 

Jestem użytkownikiem ubuntu od wielu lat, bardzo polecam.
Do Google wklej frazę > (niebiańska nimfa 11.04)  < korzystam do dziś z tej wersji chociaż są już nowsze

 

Pozdrawiam,

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W zasadzie to przyzwyczaiłem się już do stylu Ireda. Sam trochę się z nim poprztykałem kiedyś, potem próbowałem zagadać przyjaźnie nawet na priv, potem go nie było, teraz wrócił... mam wrażenie, że jakby odmieniony, trochę łagodniejszy, albo mi  się wydaje.... Zmienił foto w profilu... Ired, jeśli już tak obgadujemy Twoją osobę, to czemu Cię nie było przez jakis czas? I jeszcze jedno. Wydaje mi się, że kilka razy wymknęła Ci sie forma żeńska ( w stylu: byłam, jechałam, widziałam) Czy Ty to On czy Ona czy Wy ?  :hmm:  :]  :]  :]

 

A @ mi w zasadzie nie przeszkadza, jak już mówiłem, przyzwyczaiłem się  :]  :]  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie się miałem nie odzywać, ale skoro pojawił się cały wątek w tej sprawie, to wyrażę swoją opinię. Miałem okazje poznać różne formy komunikacji. Bardziej, czy mniej archaiczne. Każda rządziła się swoimi prawami. Ale nie uważam, żeby przenoszenie przyzwyczajeń z jednej formy na inną było wskazane. Każda forma komunikacji ma swoje własne reguły i ich należy się trzymać. Bardzo często mam problem, żeby w korespondencji pisanej pomijać emotikony - one tam nie należą! W naszym forum przyjmujemy formę bezpośredniego zwrotu per Ty do osób, z którymi się porozumiewamy. Forma absolutnie niedopuszczalna np. w komunikacji służbowej z klientem. Również muszę się bardzo mocno pilnować, żeby jadąc do nowego klienta nie rozpocząć z nim rozmowy w formie "Cześć! Jestem michalc3, a Ty?" Muszę trzymać się formy przyjętej w komunikacji bezpośredniej. Choć jest to uciążliwe - trzymamy się reguł, które obowiązują w danej formie komunikacji. Iluż to zwrotów, które były wykorzystywane w IRC (pamięta to ktoś jeszcze?) dziś jest martwych? A przecież to też komunikacja internetowa. Wstawianie dodatkowych znaczków przed Nickiem, jak dla mnie jest zaśmiecaniem wypowiedzi i powoduje jej nieczytelność. Jeśli ktoś nie chce być czytelny - musi liczyć się z tym, że nie uzyska odpowiedzi wówczas, gdy będzie o nią pytał. Osoby, które nie potrafią zrozumieć czyichś wypowiedzi - przestaną je w ogóle czytać. Widzę, że nieraz kolega ma spore doświadczenie w podróżach - był i tu i tam. Ma opisanych wiele tras. Cóż z tego, kiedy opisy te sprowadzają się do formy, jak dla mnie kompletnie nieczytelnej. Kiedyś spróbowałem przebrnąć przez 2, albo 3 opisy większych tras. Po kilkunastu próbach przeskoczenia z jednego linku do drugiego, znalezienia całej masy kolejnych odnośników i zakładek i skrótów - jak do tej pory skutecznie mnie zniechęciło. Sorki Ired, ale Twoje wypowiedzi, choć zapewne bardzo wartościowe, dla mnie są nieczytelne. I, choć bardzo tego żałuję, nie zapoznam się z Twoimi opisami. Zastosowane dodatkowo @ przed nickami tym bardziej nie zwiększają czytelności wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy grosze- "@" jest dosyć powszechnie uznanym wskazaniem do kogo się zwracamy w komunikacji internetowej. Otwórzcie Facebook'a i w okienku na status zacznijcie pisać imię znajomego; a potem powtórzcie to samo ale zaczynjąc od '@'- różnica zachowania jest dosyć wyraźnie widoczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@Piotrek napisał:

Trzy grosze- "@" jest dosyć powszechnie uznanym wskazaniem do kogo się zwracamy w komunikacji internetowej. Otwórzcie Facebook'a i w okienku na status zacznijcie pisać imię znajomego; a potem powtórzcie to samo ale zaczynjąc od '@'- różnica zachowania jest dosyć wyraźnie widoczna.

Przez szacunek nie będę cytował pozostałych adwersarzy żeby nie ośmieszać.

 

Ze wszystkich adwersarzy jedynie Piotrek napisał na temat.

 

Przez grzeczność nic nie napiszę co myślę o pozostałych wpisach ... ludziska otwórzcie się na ŚWIAT.

 

Post #2 wszysto wyjaśnia więcej ... 22.01.2014 09:50 < kto policzy ile razy "m@Up@"  została użyta ... ręka w górę.

 

Wszystkich adwersarzy zapraszam do zabawy i liczenia:

 

pierwszy @Marcin

---

ostatni @Kleofas

 

NO COMMENT

Dyplomata na forum, to ktoś taki, co dwa razy pomyśli zanim nic nie  napisze.

 

Pozdrawiam,

PS

m@Up@  >  więcej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.