Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 193
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zerknijcie na Ośrodek Leśny w Tucznie k. Wałcza                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     Pozdrawiamy :piwko:  :piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie BALTEAM i Goście!

Radku i jak właściciel w Drawturze odpowiedział Ci ile będzie nas kosztować cena załogi + prąd za dobę jak I zlot BALTEAMU zrobimy u niego? Jest już nas trochę chętnych z zachodniopomorskiego i może jeszcze jacyś goście będą chcieli się z nami pobawić - serdecznie zapraszamy. Pora chyba już przyśpieszyć nasze głosowanie odnośnie miejsca i puścić już listę abyśmy mogli się wpisywać na nasz pierwszy zlot. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem zapytanie do Pana Roberta z Drawturu czekam na odpowiedź. Wiem, że szykuje dobrą ofertę.

Poczekajmy do końca tygodnia jak nie będzie odpowiedzi to poszukamy innych ofert.

 

Listę chętnych założymy w połowie marca mamy jeszcze czas.

 

Czy ktoś z zainteresowanych potrafi grać na gitarze? Przy ognisku przydała by się gitara lub jakiś inny instrument.

 

Ja mam nadzieję, że przywiozę jakieś nagłośnienie większej mocy i muzyczkę, mikrofony.

 

Jak ktoś ma pomysły na konkursy zespołowe też proszę pisać.

Edytowane przez RadekP (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie BALTEAM i Goście!

Radku i jak właściciel w Drawturze odpowiedział Ci ile będzie nas kosztować cena załogi + prąd za dobę jak I zlot BALTEAMU zrobimy u niego? Jest już nas trochę chętnych z zachodniopomorskiego i może jeszcze jacyś goście będą chcieli się z nami pobawić - serdecznie zapraszamy. Pora chyba już przyśpieszyć nasze głosowanie odnośnie miejsca i puścić już listę abyśmy mogli się wpisywać na nasz pierwszy zlot. Pozdrawiam

 

Witajcie, Drawtur już odpowiedział tylko prawdopodobnie wiadomość nie dotarła z powodu awarii naszego systemu pocztowego. To też zaprosimy Was bezpośrednio na forum. Cena jaką proponujemy uwzględniając interes nas wszystkich ;) to 40 zł / doba, cena zawiera oczywiście zestaw, prąd, psa, kota i całą załogę. W cenie możecie korzystać z całej infrastruktury kempingu, boisk sportowych, placu zabaw, świetlicy, ogniska etc. Najprawdopodobniej na majówke będzie czynna kawiarnia także jeśli chcielibyście zorganizować jakąś potańcówke disko to napewno będzie to możliwe. Na cały sprzęt sportowo - wodny macie -50% wszelkie kajaki, rowery wodne, łódki wiosłowe itd. Co do statetczku wycieczkowego o który Radek pytał w mailu, to chwilowo stoi w doku remontowym i nie możemy obiecać że do maja będzie na chodzie. Jeśli macie pytania, dzwońcie, piszcie. Serdecznie zapraszamy!

 

Rafał i Robert Rycerscy :)

DRAWTUR

Edytowane przez rewir (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką cenę, a nawet mniejszą proponują kempingi (przyjazne karawaningowi) w sezonie t/z wysokim. :]                                                                                                                                                                                                                                                                                           Pozdrawiamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulisław, a które i z jakim zapleczem? Bo za moją 5 osobową rodzinę, budę, przedsion, prąd itd to się jeszcze nie spotkałem...

 

Napisz, bom ciekaw i być może również skorzystam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Ulislaw.

 

Patriks są ośrodki tylko trzeba poszukać np. ośrodek w Lubaszu za całą załogę + prąd i świetlica na dobę za 25zł.

 

Zapytanie do Rewir : Ośrodek DRAWTUR z pewnością jest Ośrodkiem przyjaznym karawaningowi i na naszym regionie więc czy możemy liczyć na przyjazny gest i cenę 30zł na pierwszy zlot BEALTEAMU jeśli zbierze się 10 załóg ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, pierwszy możliwy (ciepły - oby) termin to majówka, czyli od 1.05 - 4.05 (ewentualnie od 30.04) - decydujący wpływ będzie miała oczywiście pogoda (mam nadzieje że zima w tym czasie się skończy a nie obudzi !!!).

Wyżej przedstawiona propozycja dotycząca Tropical Islands jest tematem rzuconym niekoniecznie na pierwsze spotkanie "BALTEAM - u".

Poniżej przedstawiam moje propozycje (sprawdzone i godne polecenia):

- http://www.klif.pti.pl/ Rewal,

- http://www.osir.police.pl/gce/galeria.html Trzebież,

- http://www.camping24.cba.pl/ Międzyzdroje,

- http://www.campingwiking.pl/ Dziwnówek.

 

Pozdrawiam

TomekKnaus

Witam jeśli chodzi o Trzebież  to jak co roku 1,2 3 maja to się odbywa zlot militarny , wieksza częśc placu zajęta .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam."

Chciałbym zaprosić  zaprzyjażnione  załogi z zachodnio-pomorskiego i grupy  "BALTEAM-u" na VII Zlot Kujawsko -Pomorski i znajomych który odbędzie się w Lubasz-u 11-13.04.Chętnych zapraszam do tematu i w razie przypasowaniu  terminu do zapisu .

Edytowane przez irek w (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na weekend majowy 40 za moją załogę uważam, że dobrze. Co Pan Kret Jarosław przygotuje nam na majówkę od strony pogodowej  to nie wiemy i uważam, że miejsca z takim zapleczem sanitarnym nie znajdziemy. Nad morzem to i owszem: " Klif" ,"Biała Mewa" to koszt  80zł za 4 osoby bez miejsca na ognisko. Na morze przyjdzie jeszcze czas - polecam m. Gąski. (Właśnie urlopujemy się w Kołobrzegu pogoda piękna -majowa).

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie właściciel osobiście nas zaprasza jak macie inne propozycje piszcie jak nie to zakładamy listę pod wpisem REWIR "DRAWTUR" i się dopisujemy - zobaczymy ilu będzie chętnych.

 

Jedno jest pewne -  jak będzie pogoda i +20oC to wszędzie będzie fajnie jak pogoda nie dopisze to różnie to bywa w dużej mierze zależy od nastawienia.

Edytowane przez RadekP (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My pojedziemy wszędzie, bunkry też fajna opcja, drawtur też jak najbardziej (w tym roku planujemy nauczyć się windsurfingu) ale żeby większość była zadowolona może warto zrobić sondę. Fajnie jak byśmy zebrali jak największą liczbę załóg. 

 

Ps.  Irek W. dzięki za zaproszenie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Brać Zachodnio Pomorską. Obserwuję jak skleca się Wasza grupa i cieszę się że karawaning w siłę rośnie. Czytam i co moge powiedzieć to to że bywam na Drawturze i jestem z niego bardzo zadowolony, w Polsce trafiłem na razie na kilka równie dobrych kempingów i ceny na Drawturze są adekwatne do tego co oferują a mówienie że gdzieś jest taniej to się zgadzam. W 2012 byłem na zlocie w Turawie, cena gdzieś koło 15 zł za zestaw, byłem tam 4 dni i od tamtego czasu omijam to miejsce szerokim łukiem.

Dlatego Koleżanki i Koledzy nie centujcie na 3 dni tylko jedźcie tam skąd będziecie mieli tylko świetne wspomnienia, Drawtur to naprawdę świetny kemping ... dobrej zabawy !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.