Skocz do zawartości
Balcerz

Piętrowe łóżko

Rekomendowane odpowiedzi

kumotte

nie zapomnij o tym aby łózko górne miało barierkę zabezpieczającą dziecko przed wypadnięciem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Maras

nie zapomnij o tym aby łózko górne miało barierkę zabezpieczającą dziecko przed wypadnięciem

Dzień dobry wypadałoby powiedzieć !!!  

Ale po co , lepiej firmę zareklamować za free :kosz:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cezarr

A te łózka akurat pasują do przyczepy  :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Barti

Ja posiadam od tego sezonu Hobby 495UK (nowsza wersja wygląda tak http://otomoto.pl/hobby-de-luxe-495-uk-z-lozkiem-pietrowym-23-T4461405.html)i powiem Ci że jestem bardzo zadowolony układu przyczepy.

Na piętrowym łóżku śpią dzieciaki i nie narzekają a nawet bardzo sobie chwalą to rozwiązanie. Zdarzyło się że na pięterku spał też mój szwagier przeciętnych gabarytów i nie narzekał a łóżko wytrzymało.

Przyczepa jest 6 osobowa i w 6 osób też nocowaliśmy :)

Jeżeli chodzi o przestrzeń kuchenno wypoczynkową to przy zestawie 2+2 (dwoje dorosłych i dwoje dzieci) jest dość miejsca żeby zjeść i ugotować i minąć się przy kuchni.

Naprawdę polecam to rozwiązanie.

Jeżeli chodzi o układ KMFE500 lub 560 do powiem szczerze że zastanawiałem sie nad tym rozwiązaniem ale jak wszedłem do przyczepy z tym układem to pierwsze co mnie uderzyło to strasznie mało miejsca pomiędzy kanapą a kuchnią i na tym zakończyłem poszukiwania KMFE.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi