Skocz do zawartości

Przekaż procent z podatku.


Spablo1

Rekomendowane odpowiedzi

Wielkimi krokami zbliża się koniec roku. Gdy rozpocznie się kolejny, wszyscy będziemy mieli obowiązek rozliczyć się przed fiskusem.

Wielu z nas przekazuje procent podatku na jakiś szczytny cel. Wielu też jest takich, którzy chcieliby przekazać, ale za bardzo nie wiedzą na jaki. Jest też grupa, która nigdy o tym nie myślała.

 

Dlatego też powstał tu nowy temat.

Każdy z Was, kto ma wśród swoich przyjaciół, znajomych, czy może w rodzinie osobę, potrzebującą pomocy finansowej i spełnia odpowiednie warunki podawałby propozycję. Żadnej innej agitacji – suche dane i koniec.

Kto chce to skorzysta, a kto nie chce to odda całość z PIT do Urzędu Skarbowego.

Wraz z chętnymi stworzymy tu coś w rodzaju bazy osób potrzebujących. Bo o konkretne osoby chodzi. Nie o fundacje czy organizacje.

Konkretne osoby.

 

Warunkiem umieszczenia wpisu jest nr KRS niezbędny do przekazania 1% z podatku.

 

Wszelkie propozycje proszę przesyłać do mnie na PW. Chodzi o to, aby zachować anonimowość. Może być to skan ulotki czy coś podobnego.

Temat będzie zamknięty , aby uniknąć zbędnych komentarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Piotrek odpiął/ęła ten temat
  • Tomii odblokował(a) ten temat
  • Tomii zablokował(a) ten temat
  • Tomii podpiął/eła i promował(a) ten temat
  • 10 miesięcy temu...

1/2020

 

Jestem jakiś czas na forum, posiadam przyczepę kempingową na forum opisaną jako przystosowana dla osoby poruszającą się na wózku.

Nazywam się Karol Grabowski, upadek z wysokości
zmienił moje życie, na skutek urazu rdzenia
kręgowego poruszam się na wózku inwalidzkim,
jednak nie poddaje się i chcę żyć aktywnie.
Niestety sprzęt i rehabilitacja niezbędna do tego jest bardzo droga..
Przekażcie mi swój 1% podatku
Wystarczy ze w rozliczeniu PIT
wpiszecie  następujące dane:
NUMER KRS 0000069890
Koniecznie wypełniając rubrykę
"cel szczegółowy"
Dla Karola Grabowskiego
.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.