Skocz do zawartości

Zakopane-kemping Pod Krokwią, listopadową porą


Kajetan

Rekomendowane odpowiedzi

Temat, zakończyć by wypadało, choć w Zakopanem pewnie teraz już zima pełną gębą, a ja jeszcze o jesieni bajdurzę  :]

 

Jako się rzekło, w dzień wyjazdu zaplanowaliśmy pieszą wycieczkę lekko podgórską.

 

Dzień powitał na mglisto ale nie deszczowo. Śniadanie przebiegło w wesołej atmosferze:

 

post-9355-0-91362600-1385488864_thumb.jpg

 

Po napełnieniu żołądków, opuściliśmy obozowisko

 

post-9355-0-83657200-1385488922_thumb.jpg

 

I udaliśmy się w kierunku Wielkiej Krokwi

 

post-9355-0-73679300-1385489000_thumb.jpg

 

Wyjazd dla naszej trójki, tam i z powrotem, kolejką krzesełkową - ok 17 zł. Uprzejmie podziękowaliśmy i poszliśmy drogą Pod Reglami w kierunku Doliny Białego

 

post-9355-0-38261800-1385489100_thumb.jpg

 

Po zapoznaniu się przez Kubę z ostrzeżeniami dotyczącymi możliwych spotkań z misiami, udaliśmy się w w dalszą drogę, ciesząc się z możliwości darmowego zwiedzania Tatrzańskiego Parku Narodowego.

 

post-9355-0-56934100-1385489243_thumb.jpg

 

Dolina urocza, acz mocno uczęśzczana. Biorąc pod uwagę, że było po sezonie, nie wyobrażam sobie co też tam musi dziać się w sezonie.... chyba kolejki do wejścia są... :look:

 

Kilka fotek z dolinki zatem:

 

post-9355-0-96222600-1385489414_thumb.jpgpost-9355-0-39737100-1385489432_thumb.jpgpost-9355-0-53654800-1385489449_thumb.jpgpost-9355-0-47442600-1385489461_thumb.jpgpost-9355-0-59935600-1385489478_thumb.jpgpost-9355-0-63984700-1385489579_thumb.jpgpost-9355-0-66242700-1385489596_thumb.jpgpost-9355-0-06337500-1385489659_thumb.jpgpost-9355-0-94000200-1385489675_thumb.jpgpost-9355-0-11958700-1385489693_thumb.jpgpost-9355-0-28226700-1385489704_thumb.jpg

 

I to w zasadzie koniec wycieczki  :oslabiony:

 

Wyjeżdżaliśmy już o zmroku, musieliśmy zresztą czekać na pana z recepcji, aż przy truchtał gdzieś z mroków kempingu a na moje żartobliwe pytanie "przegoniliśmy Pana troszkę  :] " z pełną powagą odpowiedział, że tak  :look: I nie wyglądał na wesołego... No cóż nikt nie mówił, że na kempingu praca lekką jest...  :ee:

Droga powrotna, przebiegła bez niespodzianek, nie licząc wzmożonych kontroli  :policja: i zonka na stacji benzynowej pod Zakopanem, gdzie paliwo okazało się 40 groszy droższe niż w B-B. Zatankowałem za 50 zeta, aby tylko dojechcać  :P

 

Niemiłe zdarzenie, mieliśmy jednak w Namestowie, na Słowacji, gdzie zatrzymaliśmy się na drobne i niezbędne zakupy (  :piwko:  :drink: ). Wracając, w trzy minuty po przejściu, w zasadzie na naszych oczach, na tych samych pasach, po których właśnie przeszliśmy, kierowca Golfa nie zauważył przechodzącej kobiety i w zasadzie zmiótł ją z pasów. Na szczęście prędkość nie była duża, więc nic wielkiego poza stłuczeniami i otarciami raczej się nie stało ale lekki szok i dla nas pozostał.... w końcu to raptem były może trzy minuty... :look:  :look:

 

Na szczęście do domu dotarliśmy cało o czym świadczy tenże wątek  :]

 

 

Pozdrawiam

Kajtek

Edytowane przez Kajetan1975 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Fajnie spędziliście sobie kilka dni w Zakopanem,pogoda dopisała,wycieczki odbyte.Opis i zdjęcia spoko :yes:

Temat lekko przeciągniemy ,bo od  tego czwartku będę tam z rodzinką  kilka dni tylko bez przyczepy ( nie mam ogrzewania)i wrzucę  zimowe zdjęcia z Zakopca  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tą łódką to mozna było z krokwi się ześliznąć??? :D

 

Fajoski wypad Wam sie udał :yes:

 

A pieron go tam wie... nie próbowaliśmy...ale zastawiałem się trochę co też maiła autor na myśli, stawiając jacht na kempingu pod Tatrami... a może to jest własnie rozwiązanie tej zagadki  :] Jacht służy do zjeżdżania po Krokwi !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się szału nie ma. Ale bez przesady, da się polubić.  Ma dobre położenie. Dla nas to pewnie szkoda, że nie ma konkurencji.

Zmotywowałoby to do poprawienia standartu i cen. Czytając dawno temu opinie na jego temat byłam przerażona. Wyobrażałam sobie zalane ubikacje typu "wychodek" :oslabiony: . Na miejscu okazało się, że rzeczywiście czas się zatrzymał na etapie PRL-u, ale było zawsze posprzątane. Byłam tam później parokrotnie po kilkanaście dni. Zagranicznych gości rzeczywiście dużo. Ach ten standart - przydałby się wyższy. Ceny płaci się za miejsce (upominać się o rabaty).  Zakopane to Zakopane......   :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjechalismy do Zakopanego dzisiaj i mamy zime.Ulice sa czarne ale na chodnikach,trawie,dachach domow lezy snieg.Corke wozilem juz na sankach,rzucalismy sie sniezkami,a to Kajetan tylko 2 tygodnie po Waszym pobycie,a jaka zmiana pogody( ubieglej nocy bylo - minus 10 ,dzisiaj minus 2 na szczescie) :yay:
Jutro postaram sie wkleic jakies zdjecia :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się szału nie ma. Ale bez przesady, da się polubić.  Ma dobre położenie. Dla nas to pewnie szkoda, że nie ma konkurencji.

Zmotywowałoby to do poprawienia standartu i cen. Czytając dawno temu opinie na jego temat byłam przerażona. Wyobrażałam sobie zalane ubikacje typu "wychodek" :oslabiony: . Na miejscu okazało się, że rzeczywiście czas się zatrzymał na etapie PRL-u, ale było zawsze posprzątane. Byłam tam później parokrotnie po kilkanaście dni. Zagranicznych gości rzeczywiście dużo. Ach ten standart - przydałby się wyższy. Ceny płaci się za miejsce (upominać się o rabaty).  Zakopane to Zakopane......   :skromny:

 

Polubić się da, jak najbardziej, położenie jest bezbłędne, pewnie w lecie jest przyjemniej... do czasu wizyty w kibelku albo pod prysznicem  :]  :] My to jeszcze pół biedy ale jak nas postrzegają ci zagraniczni goście  :look:  :pad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Położenie to jego podstawowa zaleta. I na tym chyba bazuje bo "i tak przyjadą, i tak dutki zostawią". Oj stać go stać, bo sporo tam też przyczep "wkopanych" na stałe (też nie za darmo) i takich, zostawionych na zimę. Nawet jacht na przyczepie stoi... :)

 

 

Bylem dzisiaj osobiscie z moja rodzina zobaczyc ten kemping.Polozenie ma przednie,blisko skoczni,Krupowek.

Rozmawialem z wlascicielem p.Krzysztofem-tez jezdzi swoim kamperem na wypady.Na forum nie ma go.Zapytalem  o ceny na przyszlosc-stwierdzil,ze zawsze mozna sie dogadac.Rozmawialem tez na temat sanitariatow i tych drzwi-prosil bym go wytlumaczyl na naszym forum,ze od kilku lat ma przedluzana umowe z miastem tylko na rok,siedzi jak na iglach i nie moze inwestowac,gdyz boi sie z wiadomych wzgledow,dlatego robi tylko konieczne remonty.Firma w calosci z domkami przygotowywana jest od kilku lat do sprzedazy.

Zrobilem tam kilka zdjec :

 

post-14758-0-02038800-1385740724_thumb.jpg

post-14758-0-49996100-1385740824_thumb.jpg

post-14758-0-08263400-1385741111_thumb.jpg

post-14758-0-06794800-1385741342_thumb.jpg

Edytowane przez belmondo4 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma w calosci z domkami przygotowywana jest od kilku lat do sprzedazy.

 

Pewnie. Najlepiej sprzedać wszystko. Nie tylko ośrodek w Zakopanem, ale także ośrodki nadmorskie, na Mazurach i co tylko się da sprzedać. Wtedy wpadnie kasa, a problemy znikną. W tych miejscach najlepiej pobudować, Lidle, Biedronki czy potężne hotele. 

 

Przepraszam za OT, ale strasznie drażni mnie ta wyprzedaż naszego kraju prowadzona na szeroką skalę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. W tych miejscach najlepiej pobudować, Lidle, Biedronki czy potężne hotele. 

 

 

No właśnie... jeszcze żeby chociaż nowy właściciel zainwestował, rozbudował i zmodernizował... a ten kemping ma taki potencjał!!!! Miasto powinno go odkupić, zrobić tip-top i ciągnąć dutki do kasy miejskiej.... ale po co... i tak przyjadą....i tak te dutki zostawią a mieszkać gdzieś muszą.... A w cholerę... :krzykacz:  i dlatego na razie nie jeżdżę po Polsce na wakacje, choć bardzo bym chciał i nawet młody mnie już pyta, kiedy nad polskie morze, kiedy na Mazury...

 

No to poszło, jak OT to OT  :]  :]  :]  :]

 

 

Zrobilem tam kilka zdjec :

 

Fajne foty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieję,że jednak władze Zakopanego nie mają jakiegoś dziwnego planu z tym kempingiem :blagac:

Miejsce jest extra,nie wiem czemu zawsze u nas w kraju wszystko musi być pod górę.Właściel też p.inżynier jak Kajetan :] ma dylemat co robić?

Każdy z nas na jego miejscu chyba podobnie by podchodził do tematu,nieprawdaż?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściel też p.inżynier jak Kajetan :]

 

A skąd wiesz, że ja inżynier  :hmm: A poza tym, czy to ma znaczenie w przypadku problemów z kempingiem i włodarzami miasta  :]  :]  :]  Możesz być nawet doktorem habilitowanym, albo gościem po 8 klasach podstawówki, z bęcwałami nie wygrasz... :ee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W profilu masz napisane :] ,w postach o budowie Twojego domu w Rajczy też pisałeś ,że dwóch inzynierów samochodowych budowało dom :] .Potrafię też niekiedy czytać między wierszami :ee:

Pan Krzysztof z kempingu to kumaty gość-w każdej chwili jest w stanie wymienić te drzwi i inne przedmioty pod warunkiem opłacalności zainwestowanych pieniędzy. :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.