Skocz do zawartości

Montaż odbiornika TV w przyczepie i przedsionku


belmondo

Rekomendowane odpowiedzi

W przyczepie rozumiem,że to indywidualna sprawa i można zamocować w różnych miejscach uchwyt ale jak macie to rozwiązane w przedsionku.Czy ma ktoś takie ramię że sięga z wnętrza przyczepy tez na zewnątrz do przedsionka ?

Czy ma ktoś drugi uchwyt na zewnątrz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W poprzedniej budzie zrobilem uchwyt ale do transportu i tak odkręcałem tv aby mi go nie wyrwało ze ścianki. 

 

W obecnej wożę na łóżku i stawiam na szafce lub  gdzie mi wygodnie np. w przedsionku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patriks. Jak stawiasz TV gdzie Ci wygodnie (w sumie dużo możliwości nie ma, szafka, stół, albo dodatkowy stół w przedsionku) to nie masz wrażenia, że zajmuje Ci niepotrzebnie miejsce? Jak duży masz ten TV i dlaczego zrezygnowałeś z mocowania na ścianie? Jak stawiasz w przedsionku i gdzieś wychodzisz to musisz biegać z nim do cepki, żeby go zamknąć, czy nie jest to kłopotliwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też demontuje do transportu, a jak chce oglądać z przedsionka to tylko tak ustawiam ramię żeby tv był na wprost drzwi i spokojnie siedząc przy stoliku w przedsionku mogę oglądać TV  nie zapominając o  :jesc:  oraz :piwko:  :bevil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem dzisiaj z kolegą ,który naprawia  sprzęt RTV i mówił mi,że sa  ponoć takie wysięgniki ,które maja długie,łamliwe ramię i wtedy na tym ramieniu zarówno wewnatrz jak i na zewnatrz mozna oglądać TV-ma ktos cos takiego i gdzie to mozna kupić i za ile ?

Chodzi mi o to,że po wejsciu do środka zaraz po prawej stronie na scianie bedzie TV,a potem na tym ramieniu wyjadę przez drzwi wejściowe i TV bedzie na scianie przyczepy na zewnatrz (lustrzane odbicie ) i nie bedzie przeszkadzało przy wejsciu do przyczepy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki uchwyt, pozwalający szybko zdjąć telewizor. Jedna część przykręcona na stałe do TV, wsuwana na zatrzask w uchwyt mocowany do ściany z mozliwością ustawiania w dwóch plaszczyznach. Są takie w handlu i na Allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki uchwyt, pozwalający szybko zdjąć telewizor. Jedna część przykręcona na stałe do TV, wsuwana na zatrzask w uchwyt mocowany do ściany z mozliwością ustawiania w dwóch plaszczyznach. Są takie w handlu i na Allegro.

Masz może jakiegos linka do tego uchwytu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

A może "zrób to sam" ?

Pasjonat ja jestem antytalentem jeżeli chodzi o sprawy techniczne :oslabiony:

Nie kumam wielu rzeczy w tych instalacjach w przyczepach. :nono:

Przeczytałem Twoje posty o remoncie przyczepy,jestem pod  wielkim wrażeniem.

Fajnie to wymysliłeś z tymi zaczepami.Czy taki wieszak pod TV mogłby byc zawieszony na stałe na zewnatrz budki ? ( warunki atmosferyczne ?).A może jakaś obudowa na niego ?

Jeżeli nic nie wymyślę  i nie kupię to będę musiał sie z Tobą :yay:  zakolegować :yes:  i prosic o pomoc :blagac:

Edytowane przez belmondo4 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.........Czy taki wieszak pod TV mogłby byc zawieszony na stałe na zewnatrz budki ? ( warunki atmosferyczne ?).A może jakaś obudowa na niego ?

 

.......

Wieszaki są  z poliwęglanu więc im mrozy i UV nie straszne . Całość odstaje od ściany 9mm. Kwestia tylko walorów estetycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.