Skocz do zawartości

Luźne pogaduchy na temat XV zlotu


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Spabloniuniu :) , wierzę , że przyjedziecie . Więcej . Musicie być !

 

Rysiaczku . Ja myślę , że :look:  "lafirynda" to i tak lekutkie określenie . Pozwolisz jednak , że nie przytoczę go w tym poście . :skromny:

A konkursik na zlotowe wdzianko to dobry pomysł . :ok:

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 156
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...

Wiem , wiem , przepraszam za przejezyczenie . Juz poprawiłem posta. Jedną z nagród na najciekawszy strój , będzie ten zestaw / stoi w moim zbiorze juz 4 lata /Czas aby poszedł w świat. A moze ktoś ma coś ciekawego na zbyciu co też będzie fajną propozycją na nagrodę .

post-258-0-72629900-1387731198_thumb.jpg

Edytowane przez Rysiaczek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiaczku ! :)

Po tych wszystkich życzeniach świątecznych i obietnicach spotkania na zlocie majowym trzeba zarezerwować kemping na miesiąc lub dwa aby ze wszystkimi choć trochę ...  porozmawiać . :pub:

Z tego też powodu najbardziej optymalnym strojem będzie strój Dżina . Gdzie otwarta butelka tam i my . :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Rysiaczku , przy tych warunkach formuła zlotu wiosennego by była zachowana .

W moim przypadku kilka spraw wręcz zmusza mnie do dłuższego oczekiwania na wyjazd . Choć można mi wierzyć na słowo , ... "w przedziale" mnie swędzi . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekny słoneczny dzień , az się prosi aby podczepić ,,ogonek,,i ruszyć w trasę . A może admini wymyślą zlot zimowy?

 

Dlaczego zloty ma wymyślać administracja  :]  ? Spotkania zawsze organizowali forumowicze  :yes:  i niech te zimowe też będą takie same  :piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.