Skocz do zawartości

XV ZLOT Rozpłucie, 1 - 4 maj 2014


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czy na takie zloty wybieraja sie ludziki z dziecmi?

Spójrz na zlotową listę, to zobaczysz ilość dzieci . Na tę chwilę 44 pociechy... http://forum.karawaning.pl/topic/15612-xv-zlot-lista-chętnych-do-przyjazdu/page-1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiu....jak pisalem w drugim poscie. Musimy odpuscic :(( ten facet 5go maja ma operacje wyciecia 3 migdalka i musi byc zdrowy bez kataru itd. nie mozemy ryzykowac ze zlapie nam cos na wyjezdzie albo przeziebi sie biegajac chlodnym wieczorem z innymi dziecmi...wiesz jak jest. z wielkim bolem serca musze odpuscic tegoroczny zlot majowy.....chyba ze namowie Kasie i przyjedziem choc na 1 dzien sama solowka. wkurzam sie strasznie bo operacja miala byc lipiec-sierpien a przesuneli nam w czwartek na 5go maja. rce mi opadly jak maila przeczytalem....w golfa bedziemy grac przy najblizszej okazji wierz mi.....czekalem na zlot rok...i w tej chwili jestem zalamany...no ale coz. zdrowie Malego wazniejsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Th0rn - ja się nie będę licytował, ale mój Ignacy w Miedzianej Górze miał trochę lepiej 2,5 m-ca. Obecnie ma już 3 latka. Za to zabierzemy Andrzeja - skończył pół roku w kwietniu. Szkoda, że nie będzie okazji się poznać.

Przy okazji w temacie 3-go migdałka - byliśmy z najstarsza córką o krok od decyzji o usunięciu. Ale lekarz nam odradził. Podobno, ale to jego, nie moja teoria - u małych dzieci 3 migdał potrafi, po usunięciu wyrosnąć ponownie! :-( Nam chroniczne katary, kaszle i przeziębienia udało się wyeliminować jodem znad Bałtyku. Zdrowia życzę i udanej operacji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Th0rn - ja się nie będę licytował, ale mój Ignacy w Miedzianej Górze miał trochę lepiej 2,5 m-ca. Obecnie ma już 3 latka. Za to zabierzemy Andrzeja - skończył pół roku w kwietniu. Szkoda, że nie będzie okazji się poznać.

Przy okazji w temacie 3-go migdałka - byliśmy z najstarsza córką o krok od decyzji o usunięciu. Ale lekarz nam odradził. Podobno, ale to jego, nie moja teoria - u małych dzieci 3 migdał potrafi, po usunięciu wyrosnąć ponownie! :-( Nam chroniczne katary, kaszle i przeziębienia udało się wyeliminować jodem znad Bałtyku. Zdrowia życzę i udanej operacji!

No niestety u nas konieczne bo 70% przestrzeni tam zasłania i jest wieczny katar, kaszel a do tego ciezko mu sie oddycha w nocy, aż momentami chrapie...więc chyba trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.