Skocz do zawartości

XV ZLOT Rozpłucie, 1 - 4 maj 2014


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Miejsce Zlotu.

 

XV Zlot forum Karawaning.pl odbędzie się w miejscowości Rozpłucie (pow. łęczyński, woj. lubelskie) nad jeziorem Piaseczno w Ośrodku Rekreacyjno - Wypoczynkowym "Resort Piaseczno"

 

Mapa

Strona ośrodka

FB

 

Termin Zlotu.

 

Tradycyjnie zlot odbywa się w weekend majowy, który wypada od 1 do 4 maja 2014.

organizatorzy: Borowy , Ptaku, Jack , Myszorki

 

 

Najważniejsze informacje.

 

Zlot jest luźnym spotkaniem użytkowników forum Karawaning.pl. Każdy z uczestników jest odpowiedzialny za siebie oraz resztę swojej załogi. Nasze forum nie jest żadnym stowarzyszeniem czy organizacją, a co za tym idzie nie posiadamy osobowości prawnej. Spotykamy się w celu poznania i wspólnego spędzenia czasu.

 

Organizatorzy zlotu ani administracja forum nie są odpowiedzialni za brak prądu, ciepłej wody, złą pogodę czy zachowanie innych uczestników. 

 

Każdy z uczestników zlotu zobowiązany jest do przestrzegania regulaminu ośrodka.

 

Zwierzęta mogą przebywać na campingu tylko z ważną kartą szczepień, psy na smyczy oraz w kagańcach.

Właściciele zwierząt zobowiązani są sprzątać po swoich zwierzętach.

 

Prosimy o nie używanie czajników i grilli elektrycznych oraz grzejników elektrycznych lub innych odbiorników energii elektrycznej o mocy większej niż 0,5 KW .
 
Wymagane przez gospodarzy są przedłużacze z uziemieniem.
 
Nikt nikogo nie zmusza do brania udziału we wszystkich zajęciach. Każdy robi co chce.
Wszelkie pomysły w urozmaiceniu pobytu mile widziane.
Mamy nadzieję że będzie to wspaniałe spotkanie!
 
Kilka zdjęć: foto Hobbysta
camping XV zlotu Piaseczno foto Hobbysta - Waldek z Lublina (1).jpg
camping XV zlotu Piaseczno foto Hobbysta - Waldek z Lublina (2).jpg
camping XV zlotu Piaseczno foto Hobbysta - Waldek z Lublina (4).jpg
camping XV zlotu Piaseczno foto Hobbysta - Waldek z Lublina (5).jpg
camping XV zlotu Piaseczno foto Hobbysta - Waldek z Lublina (6).jpg
camping XV zlotu Piaseczno foto Hobbysta - Waldek z Lublina (7).jpg
camping XV zlotu Piaseczno foto Hobbysta - Waldek z Lublina (8).jpg
camping XV zlotu Piaseczno foto Hobbysta - Waldek z Lublina (10).jpg
camping XV zlotu Piaseczno foto Hobbysta - Waldek z Lublina (11).jpg
camping XV zlotu Piaseczno foto Hobbysta - Waldek z Lublina (24).jpg
camping XV zlotu Piaseczno foto Hobbysta - Waldek z Lublina (47).jpg
camping XV zlotu Piaseczno foto Hobbysta - Waldek z Lublina (61).jpg
camping XV zlotu Piaseczno foto Hobbysta - Waldek z Lublina (63).jpg
camping XV zlotu Piaseczno foto Hobbysta - Waldek z Lublina (64).jpg

cennik XV zlotu.pdf

Edytowane przez Rysiaczek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Adres miejsca XV Zlotu karawaning.pl

 SOLO INVESTMENT SP. z o.o.
Rozpłucie Pierwsze 1D

21-075 Ludwin

woj. lubelskie

GPS: +51° 22' 55", +23° 1' 15"

tel. 81 476 16 70
tel. 503 015 091
fax: 81 471 32 60


e-mail:
rezerwacje@resortpiaseczno.pl
e-mail: biuro@resortpiaseczno.pl

 

 

foto Hobbysta

cennik XV zlotu.pdf

post-258-0-24648000-1383628714_thumb.jpg

post-258-0-89618300-1383628730_thumb.jpg

post-258-0-41153000-1383628776_thumb.jpg

post-258-0-75460400-1383628791_thumb.jpg

post-258-0-99025400-1383628844_thumb.jpg

post-258-0-58695700-1383628863_thumb.jpg

Edytowane przez Rysiaczek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

      Irku to nie temat w którym składasz akces do udziału w ZLOCIE  . Myślałem że się zapisałeś i teraz się wycofujesz ? Twoja deklaracja o nie uczestnictwie  mnie powaliła , czyżbyś chciał założyć  listę  tych którzy nie przyjadą . ZAŁÓŻ I WPISZ SIĘ GDYZ  NIE BARDZO WIEM O CO CHODZI . Zloty bywają w różnych miejscach i darłem nieraz  1100 km w dwie strony

Ale Irku nie o to chodzi . Dla mnie najważniejsze że będzie grupa przyjaciół  . Nawet nie musze się z nimi gościć , ważne że oni są , bo dla mnie są ważni . Liczyłem że zlot będzie w Toruniu , bynajmniej takie słuchy chodziły . Każdy liczy na gotowe , a to wcale nie jest takie  trudne , wystarczy wybrać  się  na duży znajomy kamping i uzgodnić terminy i ceny. Nie wiem czym się sugerowali admini , może słabszymi propozycjami kempingów ,  a może brakiem innych propozycji ?  Lubelskie to rejon niezbyt znany nawet dla  mieszkających w ościennych województwach . Ja mimo że mieszkam dość blisko przyjeżdżam wcześniej gdyż  chcę zobaczyć perełkę ,  pałac w Kozłówce i wrócić do obozu hitlerowskiej zagłady w Majdanku. / robi większe wrażenie niż Oświęcim /

Nie omieszkam także przyłożyć swoja dłoń do odcisku czarciej łapy na zamku w Lublinie .

Może zorganizujemy wycieczkę ! Nie pisz bzdetów  o kilometrach . Nie chcesz przyjechac , twoja sprawa ale ja gorąco cię zachęcam . Jezeli masz pretensje do miejsca , zorganizuj cos w pobliżu siebie i na pewno nie będę pisał głupot o kilometrach  tylko przyjadę !  Osobiście też nie wiem czy wezmę udział w spotkaniu gdyż szykuje mi się dość długi kontrakt od kwietnia w Paryżu . Ale strój szykuję i myślę że się spotkamy

Ireczku miło bedzie cię zobaczyć na jubileuszowym 15 zlocie .

Edytowane przez Rysiaczek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szacun dla organizatorów ,za wspaniałą lokalizację ale mam wrażenie ,że nas południowców od strony zachodu traktujecie trochę po macocoszemu , strasznie na wschód uciekacie. Ptaszku spotkamy się chyba dopiero w wakacje . 600 km w jedną stronę to troszkę dla nas za daleko  finansowo.Mimo to życzymy wszystkim miłego wypoczynku i zabawy ale do zobaczyska gdzieś bliżej zachodu.

Edytowane przez makac (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

decyzja gdzie będzie zlot ,zależy od nas samych

 to osoby chcące organizować proponują miejsce , 

Szczerze powiem jestem w bardzo komfortowej sytuacji mieszkając w centrum ;

mam w miarę równo do : Szczecina i Rzeszowa 

Białegostoku i Jeleniej Góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   Szmat drogi więc wypada wykorzystać turystycznie taki wypad.

Rysiaczek podał miejsca godne zwiedzenia w okolicy Zlotu:

1) Pałac w Kozłówce

2) Majdanek

3) Zamek w Lublinie.

Co jeszcze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dopiszę jeszcze wycieczkę do Lwowa, naprawdę warto, a to tylko 130 km.

Koledze gdzieś 100km uciekło, do Lwowa z nad Jeziora jest 230 km, ale domyślam się, że to pomyłka :) Nie zmienia to faktu, że Lwów warto zobaczyć, szkoda że to za daleko na taki szybki wypad. Pozdrawiam i do zobaczenia na zlocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Byliśmy w Resorcie w lipcu 2013r, bardzo przyjemnie, ceny w środku lata b.przystępne i jak piszecie- dużo do zwiedzania wokół :) Szczególnie Zamek w Kozłówce!!! Uwaga: w toaletach kempingu nie ma desek klozetowych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.