Skocz do zawartości

Kupno krzeseł kempingowych


belmondo

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie te swoje krzesełka chwalicie, może to ja jakiś porąbany jestem i za dużo od konstrukcji wymagam :hmm:

Wszystko jest dobrze jak krzesło stoi na 4 nogach równo, wtedy Tesco'we po 24,99zł też wytrzymają,  ale co jak przez nieuwagę siądzie 100kilo na 3 nogi a czwarta w powietrzu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 302
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

Sebtent

Opublikowane grafiki

Tak sobie te swoje krzesełka chwalicie, może to ja jakiś porąbany jestem i za dużo od konstrukcji wymagam :hmm:

Wszystko jest dobrze jak krzesło stoi na 4 nogach równo, wtedy Tesco'we po 24,99zł też wytrzymają,  ale co jak przez nieuwagę siądzie 100kilo na 3 nogi a czwarta w powietrzu?

Jak będę przed kupnem przyśle Ci fotki-Ty jesteś dobry w tych konstrukcjach,a ja ważę 120 kg.Niedaleko jak w poniedziałek złamałem krzesło kuchenne na płytkach się rozjechało.

Czy ktoś ma krzesła Wenecja Comfort-te co link na początku tematu dałem i co o nich sądzi,bo 2 szt. potrzebuje takie do 100 kg też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heniekag ale to kresła rekreacyjne, nie da się na nich zjeść wygodnie przy stole bo nóg nie dasz pod siebie ? Czy jakoś to rozwiązali ?

A to fakt, zbyt wygodnie nie jest, choć czasami jak nie mieliśmy jeszcze 4 prostych drewnianych to i przy stole się siedziało - dolna część w pozycji pionowej jest prawie pionowo, więc da się do stolika przysunąć. Teraz mamy w przyczepce prosty stolik + 4 krzesła drewniane do jedzenia i te żeby się wyciągnąć po jedzeniu albo jako leżaki na plaże.

post-10895-0-64025500-1382508455_thumb.jpg

post-10895-0-40051200-1382508928_thumb.jpg

Edytowane przez Heniekag (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego Dukdalf rozwiązał to fajnie bo jak potrzebujesz się położyć to dokładasz sobie podnóżek sprzedawany osobno. Czyli wygodnie na nich siedzi się przy stole, a jak ktoś potrzebuje leżaj to też się da. Ale jasne wszystko ma wady i zalety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Z tego co widzę i rozmawiam z posiadaczami przyczep trzeba jednak raz odżałować i zakupić Dukdalfy.Tylko polecajcie modele,które macie wypróbowane.Mnie dla żony i syna korcą te Aspeny w kol. biało-niebieskim,widziałem gdzieś je nawet za 199 zł za sztukę  a dla mnie chyba chyba ta Cha Cha -ok. 280 zł.Nie ma ktoś z Was tańszego dojścia ?Moje musi byc w kol.niebieskim coś podobnego do tego jasnego Aspena najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki model kupiliście ,do ilu kg  i jaka  była cena i mniej więcej kiedy ?

 

 

kupowaliśmy zimą 2011/2012  i taki zestaw kosztował tyle co dwa krzesła ( do pięciu stówek)

http://sklep.kempingowe.pl/P_R_O_MO_C_J_A_2_KRZESLA_ASPEN__2_PODNOZKI_6049-1225.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupowaliśmy zimą 2011/2012  i taki zestaw kosztował tyle co dwa krzesła ( do pięciu stówek)

http://sklep.kempingowe.pl/P_R_O_MO_C_J_A_2_KRZESLA_ASPEN__2_PODNOZKI_6049-1225.html

I to była dobra cena.Teraz jak przegladałem strony pojedyńcze samo krzesło Aspena widziałem najtaniej za 199 zł,podnózek do 100 zł,czyli  komplet 2 krzeseł   do 600 zł byłby dobrą ceną.

Jeżeli ktoś trafi Aspena w kolorze biało-niebieskim (nr koloru 4049) ,najlepiej z podnózkami i w komplecie 2 szt. w dobrej cenie prosze o info-z góry dziekuję i pozdrawiam :miga:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również takie nabyłem i jestem zadowolony polecam.....dobrze ze biedronka jest tak blisko... :] cena 159 zl naprawde solidne i wygodne

Takie same mają w marketach dla majsterkowiczów JULA. po chyba 149 PLN, na promocji na otwarciu JULI w Poznaniu były po 119. http://czterykaty.pl/czterykaty/5,108501,13905520,Meble_ogrodowe__czas_relaksu.html?i=5  Kupiłem jedno na próbę..... i zostało w domu na taras dla małżonki (60 kg). Ja na nim się czasem rozkładam, ale tak z pewną nieśmiałością. Rurki stelaża solidne i materiał też ok, łączenia stelaża w 90 % na śruby, ale niestety w połączeniach stelaża, różne plastikowe zawiasy itd nieco za mało solidnei stelaż ze stali, więc masa. Kupiłem to jedno, bo żonie zamarzył się prawdziwy "Zero gravity recliner", gdzie można odchylić się tak, że nogi wędrują wyżej niż głowa. W tym niestety udało się co najwyżej uzyskać równy poziom stóp i głowy, a jak wspomniałem solidność trochę dla mnie pozostawia do życzenia. Tym dałbym 6/10. Ideałem dla mnie jest Lafuma RSXA http://www.lafuma.co.uk/index.php?p=products&pid=750&prodname=lafuma%20rsxa%20recliner , Brunner Kerry Dream Recliner http://www.davan.co/brunner-kerry-dream.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o kontynuację tematu :blagac:

W piątek wybieram się do sklepu Jula w Bielsku Białej.Czy ktoś jeszcze kupował w tym sklepie krzesła,które może polecić?

Nie chciałbym popełnić błędu przy wyborze .Interesują mnie Wasze opinie,dzięki  :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

belmondo w jula to ty raczej juz nic nie znajdziesz, lepiej śmigaj do castoramy do dzialu ogród ja tam kupilem swoje a i wybor byl spory i tam nie ma zmiany ekspozycji jak w większości sklepow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

belmondo w jula to ty raczej juz nic nie znajdziesz, lepiej śmigaj do castoramy do dzialu ogród ja tam kupilem swoje a i wybor byl spory i tam nie ma zmiany ekspozycji jak w większości sklepow

Ok tak zrobię  ale w piątek sprawdzę najpierw w sklepie Jula-może coś rzucą-to otwarcie nowego sklepu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.